دوقلوها افتتاح اردوگاه تابستانی آرامش با دانستن که outfielder بایرون Buxton شانه چپ تا به حال به اندازه کافی زمان در طول خاموش کردن به بهبود است و او در دسترس خواهد بود برای تاخیر در روز افتتاحیه.

اما در حال حاضر او پا آسیب در روز دوشنبه ممکن است آنها را مجبور به تجدید آن است.

Buxton شد carted در خارج از زمین در طول یک intrasquad داد و بیداد دوشنبه پس از مجروح شدن پای چپ خود را در حالی که بسته شدن در یک پرواز توپ.

دوقلوها اعلام کرد لحظاتی پس از این بازی که Buxton دچار مصدومیت پای چپ و شد گرفته شده برای تصویربرداری امتحانات.

“ما در زمان بایرون در داخل به نگاه توسط هیات های پزشکی” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت. “خوشبختانه نسبتا صحبت های اولیه پس از بیش نشان نمی دهد هر چیزی که من را به عنوان یک احتیاط خوش بینانه نشانه خوبی است. اما ما در حال رفتن به جلو بروید و انجام بسیاری از دیگر ارزیابی و تصویربرداری امشب و فردا فقط برای دیدن آنچه که ما می توانید پیدا کردن و رفتن از وجود دارد.

“که احتمالا آنچه شما به امید دیدن, اما ما همچنین می دانیم که هر زمان یک مرد در حال آمدن است خاموش میشه — و شما می خواهید تا مطمئن شوید که او نه راه رفتن زمینه — ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما او را به یک نگاه پر توسط کارکنان پزشکی.”

Nelson Cruz بود پنبه حلاجی شده در برابر خوزه Berrios زمانی که او با ارسال یک درایو به مرکز. Buxton رفت و برگشت توپ و تا به حال مقدار زیادی از زمان را به گرفتن اما نسیم در آینده از مرکز او را مجبور به تغییر مسیر برگشت به سمت خانه صفحه. به محض رخ داده است که او نشسته در چمن و دستیار مربی مت Biancuzzo با عجله به سوی او.

بعد از چند دقیقه Buxton کمک کرده بود به یک سبد خرید, رقص در پای راست خود را در حالی که مربیان برگزار شد, پای چپ خود را.

“بدیهی است که ما نمی خواهیم به دیدن چیزهایی مانند این که” Berrios گفت. “امیدوارم او را به خوبی انجام می دهند. من شنیده ام او چیزی در پای چپ خود را, اما ما هنوز نمی دانیم چه او کردم.”

Baldelli گفت: بقیه intrasquad بازی نبود همان را پس از آسیب.

“این همیشه آسان نیست برای فقط تمرکز بر روی بازی,” او گفت:. “یکی از دوستان یکی از هم تیمی های خود را رفتن را از طریق چیزی که همه می دانند دشوار است.”

متاسفانه برای دوقلوها, آنها تجربه کرده اند کسانی که احساسات در مورد Buxton پس از سال 2014 زمانی که او تنها در 31 بازی بیشتر به دلیل مچ دست چپ آسیب, اما او دچار ضربه مغزی در طول راه بیش از حد.

دو فصل بوده است به خصوص به چالش کشیدن. در سال 2018, او با بازی در تنها 28 بازی با توجه به میگرن در ماه آوریل و سپس شکسته چپ پا رنج می برد در حالی که رسوب یک توپ پای خود را در طول توانبخشی واگذاری زیر میگرن. دوقلوها هم نیست تماس او را در ماه سپتامبر آن سال که به عقب رانده و خود آژانس در سال است.

او فصل گذشته صرف زمان در مجروح لیست برای دست راست contusion تصادم و سپس سمت چپ آسیب دیدگی شانه در ماه اوت که مورد نیاز پایان فصل عمل جراحی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله