Illustration for article titled U.S. Navy Celebrates Its First Black Female Tactical Fighter Pilot

عکس: Jason Kempin (گتی ایماژ)

تبریک در جهت دگرمن. j.g. مادلین Swegle که نیروی هوایی آموزش فرمان به رسمیت شناختن به عنوان اولین شناخته شده سیاه زن خلبان جنگنده تاکتیکی.

تبلیغات

هر ABC News, the Virginia بومی به تازگی تکمیل نیروی دریایی مدرسه پرواز و دریافت خود را “بال های طلا” یک افسر پرواز نشان ارزانی داشته است که اعضای تلقی واجد شرایط برای کار یک هواپیمای نظامی. Swegle فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده در سال 2017 و اختصاص داده شده به Redhawks آموزش اسکادران 21 در تگزاس است.

نیروی دریایی ایالات متحده توییتی در مورد دستاورد چشمگیر گذشته روز شنبه در پاسخ به نیروی هوایی آموزش شناخت Swegle نوشتن “تاریخ ساخت!” معاون رئیس اطلاعات عقب Adm. پائولا دونن همچنین جشن, اخبار, نوشتن “بسیار افتخار LTJG Swegle. برو جلو و پا زدن لب به لب و سناتور کامالا هریس همچنین ارائه نوع کلمات مورد “هموار کردن راه برای دختران جوان در همه جا.”

تبلیغات

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز, Swegle را دستاورد می آید بیش از 45 سال پس از رزماری مارینر شد برای اولین بار به پرواز یک جت جنگنده تاکتیکی. Swegle تاریخی دستاورد نیز کاهش یافت و در همان روز یک زن ناشناس سرباز شد اولین زن به نام the Green Berets. ایالات متحده آمریکا امروز می نویسد که دلیل گمنامی انجام شده سرباز “با توجه به ماموریت های منحصر به فرد اختصاص داده و پس از فارغ التحصیلی” برای اعضای ارتش. زن عضو گارد ملی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله