لیبرال کارولینای شمالی شهر به اتفاق آرا رای دادند به آن ساکنان سیاه غرامت

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled A Liberal North Carolina Town Has Unanimously Voted to Give Its Black Residents Reparations

عکس: درک اولسون عکاسی (شاتر)

Phew 2020 مطمئن شوید که چیزی متفاوت است.

در یک اتفاق آرا تصمیم اشویل N. C. را از شورای شهر رای به پرداخت غرامت به ساکنان سیاه.

تبلیغات

تاریخی 7-0 رای رسیده بود یکشنبه شب گزارش شهروند باریک صدای آمریکا وابسته است. اندازه گیری می آید با یک عذرخواهی برای این شهر مشارکت در بردگی آفریقایی و فرزندان و همچنین نقش آن در اجرای تفکیک و نوسازی شهری “که نابود متعدد موفق جوامع سیاه” با توجه به قطعنامه.

آن را نیز ارائه تعمیرات در قالب پرداخت مستقیم اما در ساخت سرمایه گذاری در جوامع که در آن ساکنان تعدادی از موانع ساختاری به, بهداشت و درمان, آموزش, ایمنی و رفاه.

تبلیغات

“صدها سال از خون های ریخته شده که اساسا پر جام ما نوشیدن از امروز” گفت: عضو شورای کیت جوان اولیه مدافع برای اندازه گیری و یکی از دو نفر در شورای شهرستان. “این است که به سادگی به اندازه کافی برای حذف مجسمه. مردم سیاه و سفید در این کشور در برخورد با مسائل است که در حال سیستمیک در طبیعت است.”

در اوایل جلسه شورایجوان توضیح داد که چرا او فکر شهر اشویل شناخته شده بودن یک لیبرال و هنر متمرکز جامعه باید به یک رویکرد جامع برای بازسازی ثروت در جوامع است.

“من نمی خواهم به توان کل از طریق یکی از منحصر به فرد عمل و یا برروی آن بکشید از پول است که منتخب دیگر بدن می تواند تغییر در یک قطره از یک سکه,” او گفت:. “من می خواهم نسل های ساخته شده در کل از طریق سیستمیک عمل است.”

اشویل به دانشگاه کارولینای شمالی اشویل است. حدود 83 درصد از ساکنان آن سفید هستند در حالی که ساکنان سیاه شامل کمی کمتر از 12 درصد از جمعیت آن است.

تبلیغات

این قطعنامه را فراهم می کند گسترده پارامترهای آنچه در این شهر می توانید سرمایه گذاری در.

“در نتیجه بودجه و برنامه ریزی, اولویت های ممکن است شامل اما نه محدود به افزایش اقلیت مالکیت خانه و دسترسی به دیگر مقرون به صرفه مسکن, افزایش اقلیت مالکیت کسب و کار و فرصت های شغلی, استراتژی به رشد سهام و ثروت نسل بسته شدن شکاف ها در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, استخدام و پرداخت, محله ایمنی و انصاف در عدالت کیفری” آن را می خواند.

تبلیغات

برای اولین بار این شهر را به صورت یک جامعه غرامت کمیسیون که شامل مشارکت از گروه های اجتماعی و دیگر دولت های محلی. این کمیسیون را توصیه می کنیم برنامه ها و منابع شهرستان باید سرمایه گذاری برای بالا بردن آن سیاه جوامع و آنها را امن تر و ثروتمند.

قطعنامه حامیان نیز می خواهید Buncombe County, که حاکم اشویل و اطراف آن جوامع به اندازه گیری. همانطور که از هفته گذشته حزب دموکرات اکثریت هیئت مدیره شهرستان کمیسیون گفت: این مورد نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری که در آن سقوط کرد ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>