Ashok Gehlot اعلام پیروزی پس از اخراج Sachin خلبان از معاون سانتی متر پست

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: تشدید بحران سیاسی در راجستان حزب کنگره در روز سه شنبه اخراج Sachin خلبان از پست معاون وزیر امور خارجه و رئیس جمهور از این حزب و در این روند قرار دادن Ashok Gehlot دولت در آستانه.

دقیقه پس از حذف به عنوان راجستان معاون سانتی متر شورشی کنگره رهبر Sachin خلبان گفت: “حقیقت را می توان لرزاند و نه شکست”. او همچنین تغییر مشخصات خود در توییتر حذف همه مراجع به موقعیت خود به عنوان معاون سانتی متر و راجستان کنگره رئیس و تنها توصیف خود را به عنوان MLA از ٹونک و وزیر سابق از آن مخابرات و شرکت در امور دولت هند است.

این حزب نیز اخراج آقای خلبان وفاداران Vishvendra سینگ و رامش مینا از دولت.

به زودی پس از کنگره قانونگذاری حزب که در آن جلسه این تصمیمات گرفته شد آقای Gehlot سوار به فرماندار و اقامت نمود و در تحولات سیاسی. منابع ارشد وزیر اردوگاه گفت: حمایت از 109 MLAs.

برخی از MLAs متعلق به آقای خلبان اردوگاه rubbished این ادعا و خواستار یک طبقه آزمون در دولت و مجلس به دانستن تعدادی از قانون گذاران حمایت آقای Gehlot.

“یک طبقه از آزمون انجام می شود باید در مجمع. این را افشا ادعا می کنند که Ashok Gehlot دولت حمایت از 109 MLAs,” MLA رامش مینا است که تراز وسط قرار دارد با آقای خلبان گفت.

ارشد رهبر حزب و سردرشهر MLA Bhanwarlal شارما نیز ادعا کرد که این رقم 109 بودن پیش بینی شده در حمایت از وزیر نادرست است. MLA گفت که او نمی خواهد تاریخ BJP اما می خواهد یک تغییر در رهبری است.

“این رقم 109 بودن پیش بینی شده کاملا جعلی است. کنگره 107 MLAs. ما 22 با هم و شش بیشتر ما ملحق خواهد شد. بیش از 81 MLAs هستند و از طرف دیگر در غیر این صورت چه بود نیاز به نشان دادن قدرت قبل از رسانه ها و کمپ قانون گذاران در هتل” او گفت:.

تقاضا برای یک طبقه و آزمون تکرار شد با مخالفت BJP در دولت است.

مدت کوتاهی پس از CLP جلسه کنگره سخنگوی Randeep Surjewala گفت که آقای خلبان لذت محبت و نعمت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و داده شد قدرت سیاسی در سن جوان است.

“با این حال او و دیگر وزرای شد تلاش برای سرنگونی دولت به عنوان بخشی از یک BJP توطئه است. این نمی تواند قابل قبول برای هر حزب سیاسی. این کنگره در زمان تصمیم گیری با سنگین را بشنود”. وزیر آموزش و پرورش Govind سینگ Dotasara جدید خواهد بود پرادش کنگره کمیته (PCC) رئیس.

آقای Gehlot متهم آقاي خلبان به دست BJP و ادعا که زعفران حزب می خواهد به تکرار آنچه در آن انجام داده بود در Madhya Pradesh.

“من بسیار غم انگیز است که اسب های تجاری بود. آن است که برای اولین بار در کشور است که دموکراسی در چنین قبر تهدید”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>