وکیل مدافع در مورد بیش از جورج فلوید مرگ متهم AG الیسون از تحقیر از دادگاه

Category: کیمیا | No comments

وکیل به نمایندگی از دو سابق مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام قتل جورج فلوید متهم دادستان کل کیت الیسون از تحقیر از دادگاه: یکی از او خواست به تحریم شود و دیگری به نام برای دستگیری او.

ارل خاکستری است که به نمایندگی از توماس خط و رابرت Paule که به نمایندگی از Tou Thao, ثبت جداگانه حرکات شنبه اعتراض به الیسون صدور انتشار اخبار شنبه در مورد پرونده پس از قاضی پیتر کاهیل صادر تهوع منظور منع هر دو طرف از بحث در مورد مسائل از جمله.

الیسون روز دوشنبه اعلام کرد که او منصوب چهار جانباز وکلای مدافع به عنوان دستیار ویژه وکلای عمومی در Floyd مورد ذکر شده و حرفه ای خود موفقیت است.

“الیسون باید زندانی همراه با” خود را سخنگوی جان Stiles, خاکستری نوشت. “هیچ دلیلی وجود ندارد که اعلام کند که این به اصطلاح” سوپر ستاره در حال پیوستن به دادستان و که آنها انجام می دهند به صورت رایگان. آن را آشکار بیانیه به این که این ستاره فوق العاده بر این باورند که مشتریان ما گناه هستند.”

تنش بین دادستان و دفاع شده است افزایش بیش از یک ماه به عنوان الیسون و چند تن از مقامات دولتی صحبت کردن در مورد قتل فلوید 46-سال-پیرمرد که فوت مارس 25 افسر سابق Derek چوین زانو در گردن او برای نزدیک به 8 دقیقه در حالی که فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

“ما هیچ پاسخ به” الیسون دفتر گفت: در یک بیانیه کتبی روز سه شنبه.

Paule و خاکستری پرسید: شنیده می شود در مورد این موضوع در عین حال-به-تعیین شنوایی.

“متهم … با احترام حرکت می کند دادگاه به منظور برگزاری کیت الیسون … در تحقیر دادگاه و سفارش تحریم به عنوان یک نتیجه از اقدامات” را بخوانید Paule حرکت.

قاضی بعید است که به تحریم و یا الیسون و Stiles, بازداشت, سعید یوسف دالی استاد بازنشسته در Mitchell ال روزاریو مدرسه قانون است. او به احتمال زیاد موضوع یک هشدار و یا روشن شدن خود را عق زدن نظم دالی اضافه شده است.

“قضات نمی خواهم به تحریم وکلا مگر اینکه خود رفتار ظالمانه است,” او گفت:. “این تهوع سفارش نامشخص است.”

الیسون است که منجر به محاکمه چوین, Thao خط و افسر سابق J. Alexander Kueng با کمک از Hennepin County دفتر دادستان.

الیسون فرستاده خود را در انتشار اخبار دوشنبه پس از برخی از وکلای ثبت حرکات پیش از آن روز اعتراض به نظم و اعتراض قبل از اظهارات الیسون و دیگر مقامات دولتی.

“از احترام به قاضی کاهیل را تهوع سفارش من به سادگی می گویند که من به قرار دادن با هم یک تیم استثنایی با تجربه و تخصص در سراسر بسیاری از رشته های” الیسون گفت: در انتشار اخبار.

در حرکت, خاکستری گفت: الیسون حرکت عمدی بود.

“بیشتر ثابت می کند که انتشار اخبار انجام شد و برای نفوذ در این است که آن را منتشر شد توسط جان Stiles که به گفته گوگل این است که یک مدیر ارشد استراتژی افسر و ایجاد شهرت و مارک های” خاکستری حرکت گفت.

کاهیل صادر سفارش خود را در هفته گذشته منع وکلای مدافع از عموم فاش “نظرات استراتژی های برنامه های یا بالقوه شواهد است.”

تمام چهار سابق افسران وکلای ثبت حرکات دوشنبه با اعتراض به سفارش.

خود را جداگانه حرکات استدلال کرد که منظور نقض حقوق اساسی با توجه به روند آزادی بیان و محاکمه عادلانه و که آن را ناعادلانه جریمه دفاع پس از, دادستان عمومی و مقامات در حال صرف هفته انتقاد سابق ماموران اقدامات است.

کاهیل هشدار داد در ماه ژوئن با شنیدن این سخنان از مقامات دولتی و وکلای دیگر نیز تهدید به اعلان دادگاه به حرکت محاکمه یا محاکمه به شهرستان های دیگر به دلیل امکان biasing بالقوه منصفه.

چوین متهم است با یک تعداد هر یک از قتل درجه دوم و سوم-درجه قتل نفس و در درجه دوم قتل نفس. سه نفر دیگر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل عمد و غيرعمد.

حقوق مدنی وکیل بن Crump که به نمایندگی از فلوید, خانواده, برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری صبح روز چهارشنبه در مقابل دادگاه فدرال در مینیاپولیس به اعلام یک طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر مینیاپولیس و افسران درگیر است. جزئیات طرح دعوی در دادگاه اعلام نشده است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>