خانواده جورج فلوید است که تحت پیگرد شهر مینیاپولیس و چهار افسران درگیر در مرگ او با استناد به یک شکست در مناسب آموزش پلیس و یک نژادپرست دپارتمان فرهنگ است که منجر به “بی پروا بی اعتنایی” فلوید حقوق مدنی.

“این شکایت نشان می دهد آنچه که ما گفته اند در تمام طول که آقای فلوید درگذشت به دلیل وزن کل مینیاپولیس اداره پلیس شد در گردن خود” وکیل بن Crump که نشان دهنده فلوید خانواده در بیانیه ای گفت. “شهر مینیاپولیس دارای سابقه سیاست های, روش ها و بی تفاوتی عمدی است که نقض حقوق دستگیرشدگان به خصوص مردان سیاه و سفید و برجسته نیاز برای آموزش افسران و نظم و انضباط. این یک مورد بی سابقه و با این دعوی ما به دنبال مجموعه ای از پیشینه ای است که باعث می شود آن را به لحاظ مالی سنگین برای پلیس به ناحق کشتن مردم به حاشیه رانده شده — به خصوص مردم سیاه و سفید — در آینده است.”

شهردار یعقوب فری گفت که او نمی خواهد در انتظار دادخواهی نظر.

دادستان شهرستان اریک نیلسون در بیانیه ای گفت که “جورج فلوید مرگ یک تراژدی است. این شهر در حال بررسی مدنی طرح دعوی در دادگاه توسط خانواده اش خواهد بود و پاسخ به آن. اتهامات جنایی در حال انتظار در برابر چهار مینیاپولیس افسران پلیس و این بسیار مهم است که این پرونده جنایی در ادامه بدون دخالت نداشته است.”

فلوید بود که سیاه, درگذشت مارس 25 افسر درک چوین دوخته زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان فلوید بود که دست به دستبند, گفت که او نمی تواند نفس به عنوان ناظر التماس کرد با چوین متوقف شود. چوین است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه — Tou Thao, توماس خط و جواد Kueng — متهم هستند با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس. همه باید از کار اخراج شده است.

طرح دعوی در دادگاه ادعا که افسران استفاده از نیروی مرگبار در غیر کشنده شرایطی با وجود دریافت pone داری آموزش پس از 2010 مرگ دیوید اسمیت که درگذشت در حالی که در حال برگزار کردن توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که گروه درگیر در یک فرهنگ “جنگجو سبک” یا “killology” آموزش موفق به خاتمه خطرناک افسران و پرورش یک فرهنگ نژادپرستی منجر به نقض فلوید چهارم متمم حقوق. با توجه به درخواست نامشخص میزان خسارت.

“این فلوید خانواده سزاوار عدالت برای غیر انسانی راهی است که در آن ماموران با مینیاپولیس اداره پلیس کشته آقای فلوید گفت:” وکیل L. کریس استوارت. “بعلاوه یک شهر مسئولیت به اذعان تاریخچه و شیوه های نیروی بیش از حد و مصونیت از مجازات با آن نیروی پلیس و همچنین کمبود افسر آموزش و نظم و انضباط.”

شهرک شامل پلیس برخوردهای متنوع به طور گسترده ای در سال های اخیر در مینیاپولیس و نزدیکی حومه.

در سال 2019 بیش از حد نیروی پرونده با خانواده جاستین Ruszczyk Damond حل و فصل شد برای 20 میلیون دلار بیشترین میزان در تاریخ این شهر. گزارشی Damond به ضرب گلوله کشته شد در کوچه پشت او باد از جنوب مینیاپولیس خانه در حال حاضر زندانی محمد نور.

شهردار یعقوب فری گفت که او نمی خواهد در انتظار دادخواهی نظر.

همچنین در سال گذشته خانواده Jamar کلارک بود که به ضرب گلوله توسط پلیس مینیاپولیس در سال 2015 به $200,000 آزمایشی و شهرستان. این موافقت نامه ماه پس از شورای شهر را رد کرد و قبلی پنج رقم ارائه به عنوان بیش از حد کم است.

مادر Philando کاستیا یک رانندگان کشته شده توسط یک سنت آنتونی افسر پلیس در سال 2016 رسیده است و نزدیک به 3 میلیون دلار حل و فصل با شهرستان که شاغل افسر.

کاستیا دوست دختر, الماس رینولدز و دختر جوان او را یک $675,000 حل و فصل است. آنها هر دو در ماشین زمانی که کاستیا به ضرب گلوله کشته شد. افسر Jeronimo Yanez بود تبرئه از قتل نفس توسط یک هیئت منصفه.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله