توسط T. I. رپ حرفه ای در همان سطح به عنوان Jay Z Kanye West and Lil Wayne? بحث


Illustration for article titled Is T.I.s Rap Career On The Same Level as Jay Z, Kanye West and Lil Wayne? A Discussion

عکس: اتان میلر (گتی ایماژ)

از رسانه های اجتماعی به عقب و جلو بین T. I. و 50 درصد در مورد چه کسی در برنده Verzuz نبرد—احتمالا حتی بیشتر matchup از هر کدام از آنها می خواهد به اعتراف; نه ساخته شده است بسیار ارزش گوش دادن به موسیقی در دهه گذشته—T. I. رفت پسر بزرگ را L. A. مبتنی بر رادیو نمایش و اعلام کرد در یک کلام زمانی که صحبت از کار خود او تعلق دارد در ردیف بالا از یاد رپرهای. او به نام Jay-Z, Kanye و Lil Wayne اگر واقعا او گفت: مردمی باید از آنها بخواهید که او به آن تعلق دارد که در خدمت دو هدف: 1) او گفت: به درخواست مردمی که دیگران را در نظر نوابغ; و 2) او همچنین این ادعا که آنها در حال نوابغ بنابراین نظرات خود را باید مهم چون احتمالا آنها می خواهم او را در همان سطح. آن را نیز کمک می کند که کسانی که این سه نفر در آهنگ “Swagga Like Us.” Mayhaps این که T. I. احساس شد همسالان خود در موفقیت در این زمان.

تبلیغات

این سوال البته که مردمی که استدلال می کنند در مورد چنین چیزهایی ممکن است اندیشیدن: یکs ستارگان به عنوان حرفه خود فقط کجا T. I. حرفه ای تعلق دارند و از همه مهمتر آن تعلق دارند در ردیف بالا? من کاملا مطمئنم که زانو حرکت تند و سریع واکنش است که می گویند “نه آن تعلق ندارد در ردیف بالا.” من نیز تمایل به می گویند هیچ. اما درست است ؟ اجازه دهید به بررسی.

به منظور این بحث ما باید به مجموعه ای از پارامترهای چه چیزی باعث بالا ردیف شغلی. همچنین از آنجا که نوشتن این قطعه که واقعا حفاری به این که حدود 5 ، 000 کلمه و بحث در مورد افرادی مانند LL Cool J و اسنوپ و Queen Latifah و از آنجا که شما در مورد به عنوان خوانده شده تمام است که من قصد دارم به آن را محدود به فقط چهار خواننده های رپ در سوال: آیا هر سه که او به نام ردیف بالا (بله)? و اگر چنین کند T. I. متعلق با آنها (eh…شاید؟).

تبلیغات

بنابراین آنچه را نگه می دارد آنها را در بالا ؟ آنچه به منزله یک حرفه ای ؟ برای یک طول عمر: شده است که قادر به ایجاد یک زندگی پایدار و قرار دادن موسیقی است که مصرف شد. همچنین تشدید: آیا موسیقی خود را هنوز هم آمار نمودار و همچنین به عنوان قلب و ذهن و نه فقط پسر عموی خود را لیست پخش Spotify در است که او سوگند پر است از این گه ؟ در حالی که ما وانمود می کنیم که نمودار و تمجید مهم نیست آنها تاثیر (حداقل تا حدودی) توانایی داشتن یک زندگی حرفه ای طولانی انجام آن را در کسی دیگری سکه, که جایی است که بسیاری از افراد آن را انجام دهد. سوم تمجید: کمتر مهم مانند تعداد سوالات در گزارش اعتبار خود را — اما اگر شما هیچ کدام, آن را سخت برای قرار دادن شما در بالا ؟ و در نهایت چگونه باید آنها چرخید که حرفه ای موسیقی به دیگر گه که او نیز موفق است.

من فکر می کنم جی و کانیه وست در حال مسلم در اینجا. ما حتی نمی واقعا نیاز به حفاری در. سیاسی گرایش و خصیصه های ذاتی کنار, کنی باقی می ماند برنده خارج از موسیقی و برنده بسیاری از بار در موسیقی آن را حتی عادلانه است. و Jay-Z, استاندارد طلا است. من فکر می کنم Lil Wayne قابل بحث است اما احتمالا ارزش استدلال در صورتی که حس می کند. او چک کردن هر جعبه موسیقی (گه او حتی ضربه #1 در بیلبورد نمودار این سال) moonlights در ESPN در مناسبت و هنوز موفق به شاش همه با اظهارات احمقانه و سپس آنها را با کمتر احمق که اظهارات وی به شرح زیر است تا با اظهارات احمقانه تر. او اساسا یک فرهنگ پاپ شخصیت.

بنابراین اگر جی و کانیه وست در حال مسلم در اینجا و وین است که قابل بحث نیست اما واقعا ارزش این استدلال آن است که قرار T. I.? آیا او تعلق دارد و با 2 و یک ممکن است ؟ اجازه دهید را ببینید.

بسته به نوع که شما بخواهید T. I. یا سه آلبوم کلاسیک (افسانه شهری, دام Muzik و پادشاه) و یا یکی از کلاسیک (پادشاه) و دو منطقه ای کلاسیک (افسانه شهری, دام Muzik) است که مجموعه ای استاندارد برای آتلانتا و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شود. “آسان” هنوز هم می رود در رنگ. خارج از این سه آلبوم او یک جامد مشروط از خوب به عالی آلبوم که نمودار و بسیاری با مجرد است که قابل توجه سر و صدا در سراسر کشور. به علاوه او تا به حال این آهنگ با جوان قاتل “در مورد پول” چند سال پیش بود که banoodles. نکته این است, T. I. چک کردن بسیاری از جعبه موسیقی. او طول عمر خود آلبوم اول کاهش یافته و در سال 2001) او تمجید انبوه (از جمله 3 Grammys, حتی اگر ما نمی مراقبت در مورد کسانی که راست?), او اشاره کرد و احترام wordsmith و توانسته است به نوبه خود این موسیقی حرفه ای را به یک سود غیر حرفه ای موسیقی است. AKOO لباس یک بیت از یک کارت وحشی در اینجا من را دیده اند هرگز کسی اما T. I. آن را می پوشند اما من هم دیدم هرگز کسی می پوشند, Trukfit. این من نیست تقصیر من نیست زنده در اطراف مردم سفید. اما او یک خانواده در VH1 نشان می دهد که جای تعجب نیست به طور کامل تحت الشعاع خود را حرفه ای موسیقی است. او را نیز گرفته شده به نوبه خود نسبت به فعالیت است که یک به علاوه. بر روی کاغذ T. I. به نظر می رسد مثل او ممکن است تعلق دارند که در ردیف بالا.

تبلیغات

پس چرا من احساس می کنم مثل او نه تنها وجود دارد ؟ احتمالا چون من احساس نمی مانند T. I. مانند یک بخشی از فرهنگ پاپ بحث است که او را به رشد موسیقی خود را. در این مرحله در حالی که جی و Kanye معروف کردم چرا که از موسیقی خود را و آنها را تبدیل به تقریبا بیشتر مربوطه و در حال حاضر به عنوان افراد از آنجا که از موسیقی خود را. گفتگو با آنها همیشه شامل بحث در مورد موسیقی, اما شما می توانید بحث در مورد یک میلیون چیزهای دیگر. T. I. هنوز بیشتر یک نوازنده است که با استفاده از پلت فرم خود را به خاطر او یک رپر معروف. روشن, من فکر می کنم T. I. برجسته رپ. او احتمالا یکی از بهتر خواننده های رپ برای همیشه آن را انجام داده اند; که یک تپه من مایل به مردن. او بزرگترین آهنگ از سال 2006 و به عنوان یک ATLien است که احتمالا بیشتر در خط با اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در این شهر موسیقی از بسیاری از دیگران. چیزی است که من فکر می کنم از طریق آن به نظر می رسد بیشتر و بیشتر شبیه Lil Wayne هر چند احتمالا بیشتر از یک pop-فرهنگی شکل (در برخی از حس لزوما در راه مثبت) از T. I., است که احتمالا بیشتر در همان سطح با T. I. سپس او Jay and Kanye که اقامت در سیارات مختلف اساسا.

بنابراین, هیچ, T. I.—در حالی که هنوز یک ستارگان هنرمند که تا به حال فوق العاده دلخواهی حرفه ای است که واقعا در همان سطح به عنوان Jay-Z و Kanye. مسلما او را در همان سطح به عنوان Lil Wayne که در حال حاضر من فکر می کنم که احتمالا یک ردیف زیر Jay and Kanye. که هنوز هم برخی از شرکت های خوب قرار دادن او را در این شرکت از ستاره ها و افسانه ها (همراه با هر تعداد دیگری از هنرمندان به نام در اینجا است که ممکن است متعلق در convo).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر