یک مرد به ضرب گلوله کشته شد روز سه شنبه در یک بی خانمان گاه در Powderhorn پارک, آخرین حادثه در چادر جامعه است که فنر در مینه سوتا بزرگترین شهرستان.

در مورد 1:50 بعد از ظهر, مینیاپولیس, پارک پلیس در پاسخ به 911 تماس بگیرید. هنگامی که آنها وارد آنها دریافتند یک مرد قربانی با زخم گلوله به بازو و صورت با توجه به یک پارک پلیس, سخنگوی.

او منتقل شد به HCMC با noncritical صدمات. نام و سن این مرد منتشر نشده و بازداشت شده اند ساخته شده او گفت:.

بیش از 280 نفر در چادر در پارک با توجه به بررسی های انجام شده در اوایل این ماه برای مینیاپولیس مسکن امور مالی سازمان. دو encampments در انتهای شمالی پارک تشکیل شد پس از بی خانمان ساکنان اخراج شد از یک هتل-تبدیل-پناهگاه نزدیک پس از کشته شدن جورج فلوید در مه 25.

حدود نیمی از مردم در اردوگاه قبلا بی خانمانی خدمات از Hennepin County, بررسی یافت می شود و حدود 45% شناسایی به عنوان مادری آمریکایی است. Powderhorn فقط یکی از حدود 100 جمله encampments در سراسر شهر, مقامات گفت.

مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره است که در اداره شهر پارک های این ماه رای دادند را یک قطعنامه که می تواند محدود به اندازه encampments. رئیس شورای شهر لیزا بندر انتقاد که رای گفت: بزرگ encampments می تواند ناامن و دشوار است به پراکنده.

این Powderhorn encampments تبدیل شده اند قابل دفاع آورده و در “خطرناک و مشکل ساز درنده رفتارهای” پارک رئیس جمهور هیئت مدیره Jono Cowgill گفت: قبل از رای گیری برای محدود کردن encampments. ساکنان سابق گفت: آنها باید شاهد دعوا شکستن هر روز.

در اوایل این ماه یک نوجوان بود, تجاوز جنسی در یک اردوگاه در Powderhorn پارک در حالی که یک نوجوان به ضرب گلوله کشته شد و چندین بار در نزدیکی یک چادر اردوگاه در Thompkins پارک در جنوب مینیاپولیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله