افرا گراو مرد پنجه نرم می کند گناه به قتل همسر, گزارش, گمشده او

افرا گراو مرد التماس کرد گناه را به قتل همسر خود را دفن او در یک خزیدن فضا در زیر خانه خود و گزارش او از دست رفته است.

Joshua D. خشم 28 وارد شده تقاضای خود را روز سه شنبه در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه به صورت عمدی و قتل درجه دوم در ارتباط با خفگی از 28 ساله ماریا خشم در اواخر ماه مارس در خانه خود در 11000 جلوگیری از درایو روباه قرمز.

ماریا خشم مرگ آمد و در میان آنها استدلال در مورد او ترک او و در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به شهرستان دفتر دادستان.

به عنوان بخشی از پذیرش “به زجر آور و غیر انسانی به شیوه ای که او در آن همسر خود را کشته و … با توجه به ماهیت خشونت قتل” خشم انتظار برای دریافت 38 سال محکوم شهرستان دفتر دادستان در بیانیه ای گفت. که 12½ سال دیگر از املای توسط دولت از صدور دستورالعمل.

با اعتبار زمان در زندان پس از دستگیری او و اگر مورد درخواست پذیرفته شده است در هنگام صدور حکم در جولای 31, جاشوا خشم را در خدمت حدود 25 سال در زندان و تعادل در نظارت و انتشار است.

او گفت: در درخواست جلسه روز شنبه که او برداشت خود را از گردن در طول بحث و فشرد تا او را گردن جامعی. او سپس قرار دادن یک کیسه پلاستیکی بر سر او و ضبط آن بسته است.

جاشوا خشم حفر 3-پا-سوراخ عمیق در زیر زمین و به خاک سپرده شد او وجود دارد قبل از پر کردن یک فرد از دست رفته را گزارش.

پلیس آموخته این دو تا به حال مشکلات زناشویی که تنها بدتر شده پس از دولت تحمیل آن stay-در-خانه سفارش در اوایل بهار در پاسخ به همه گیر شهرستان دفتر دادستان گفت.

“آنها بوده است استدلال در مورد COVID-19 در روزهای منتهی به مرگ او” دفتر بیانیه خود ادامه داد. شکایت کیفری گفت: ماریا خشم شد و قصد ترک او ،

پلیس به خانه و پیدا ماریا خشم بدن حدود 1:30 a. m. on May 2.

ماموران با استفاده از یک سیستم سطل و برزنت بیش از یک ساعت به نبش بدن او که به خاک سپرده شده بود در یک سطح پایین تر خزیدن فضا با یک کف خاک در این شکایت گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de