مینیاپولیس نوار مورتیمر را به طور موقت بسته می شود با توجه به COVID-19 تست

Category: کیمیا | No comments

Mortimer's sits on the busy corner of Lyndale and Franklin just south of downtown Minneapolis. / Aaron Lavinsky, Star Tribune

مورتیمر را نشسته مشغول گوشه ای از Lyndale و فرانکلین فقط در جنوب مرکز شهر مینیاپولیس. / هارون Lavinsky استار تریبیون

مینیاپولیس’ طبقه گوه محله نوار و رستوران و محل برگزاری موسیقی زنده مورتیمر را تعطیل کرده است برای حداقل دو روز از احتیاط بعد از دو نفر بودند که در داخل آن هفته گذشته آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ما با داشتن کارکنان ما آزمایش به عنوان یک اقدام احتیاطی و دوباره باز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ما دریافت نتایج و ‘همه روشن'” یک پست در مورتیمر را در Facebook صفحه می خواند با نظرات زیر آن از مراجعان کف نوار پیشگیرانه و باز کردن تاکتیک.

معشوق, قدیمی, پاتوق — در گوشه ای از Lyndale و فرانکلین راههای — می تواند بازگشایی به محض شنبه اگر کارکنان تمام آزمایش منفی است. این روشن نیست که این دو نفر هستند که آزمایش مثبت و یا چه وضعیت خود است. آنها در این گزارش وجود دارد روز پنج شنبه گذشته (9 ژوئیه).

“با تشکر از شما به فرد است که به نام ما و به ما اطلاع دهید به طوری که ما می تواند اقدامات مناسب,” نوار اضافه شده در پیام خود را.

مورتیمر را دوباره باز به عنوان یک رستوران زیر 50 درصد ظرفیت دستورالعمل در 10 ژوئن. در میان آن دقیق پست قرنطینه قوانین یک نیاز بود که همه مراجعان و کارکنان پوشیدن ماسک. همچنین خودداری از میزبانی زنده موسیقی دوباره از این مستند به پایان رسید.

“ما نمی خواهیم برای قرار دادن هنرمندان در معرض خطر و یا تلاش برای سعی کنید به پلیس جمعیت در آنچه که در حال حاضر نسبتا کوچک اتاق” مدیر الکس والش گفت: در زمان بازگشایی.

احاطه شده توسط یک آپارتمان تازه ساخته شده ساختمان و دیگر توسعه های اخیر مورتیمر را به احتمال زیاد ذخیره شده از توپ مخرب در اواخر سال 2017 زمانی که Jasha جانستون و کری McCabe-Johnston — صاحبان بلبل رستوران شیب شیطان پین بال دزد نوار و در حال حاضر نیز گرد و خاکی نوار – خرید بد بو پاتوق قدیمی و اضافه شدن یک منوی جدید شیطان پین بال دزد و موسیقی زنده از اتاق.

نشان از عشق به جایی از جامعه موسیقی محلی گروه راک به 4onthefloor برنامه ریزی برای صدور جمع آوری کمک T-پیراهن افتخار مورتیمر را در ماه آینده نیز پس از انتشار مشابه T را برای گرد و خاکی را در ماه مه و پالمر در نوار این ماه است.

در اینجا Facebook پست نشان می دهد که چگونه precautious نوار بود و پس از آن بازگشایی ماه گذشته:

پست های قدیمی تر

نمایشگاه ایالتی مینه سوتا لغو شده است اما شما هنوز هم می توانید ببینید هنرهای زیبا نشان می دهد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>