مینه سوتا صورت تصویری بر روی صفحه رادار باعث نیویورک سفر محدودیت

Category: کیمیا | No comments

دو روز سنبله در تایید COVID-19 مورد در هفته گذشته بود فقط به اندازه کافی به زمین مینه سوتا در نیویورک, سفر, محدودیت لیست.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز سه شنبه افزود مینه سوتا و سه ایالت دیگر به لیست خود را به دلیل افزایش سطح COVID-19 فعالیت این معنی است که مسافران از آن دولت باید با پر کردن سلامت فرم ها و به طور داوطلبانه قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود در نیویورک است.

اعلام تعجب مقامات بهداشتی در مینه سوتا که در آن COVID-19 مورد رشد شده است متوسط برای بیش از یک ماه و روزانه مرگ و بستری شدن در بیمارستان در مجموع باید به کاهش بوده است. تعداد Minnesotans بستری برای COVID-19 کاهش یافته و در روز سه شنبه به 236 — از جمله 107 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه. هر دو در حال کمترین روزانه بیمارستان ارقام در مینه سوتا از اواسط ماه آوریل است.

“ما به دنبال این که آیا آن را نمی تطبیق با داده های ما” کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی گفت که از نیویورک تصمیم.

نیویورک معیار است برای محدود کردن مسافران از هر دولتی که در آن هفت روز به طور متوسط از موارد جدید بیش از 10 در هر 100 ، 000 نفر در هر روز یا در آن رای مثبت از COVID-19 آزمون بالاتر از 10 درصد است. دولت بود در میان اولین و سخت ترین ضربه در ایالات متحده این بیماری همه گیر.

“افزایش موارد در سراسر کشور همچنان تهدیدی برای پیشرفت ما به همین دلیل است که چهار کشور افزوده شده اند و به نیویورک سفر مشورتی” کومو گفت.

مینه سوتا را COVID-19 اعداد ماند زیر نیویورک آستانه طریق خرداد و هفته اول تیر. دولت گزارش تایید COVID-19 مورد تعداد 806 و 715 در روز شنبه و یکشنبه بود.

حتی با کم فقره 499 روز دوشنبه و 403 روز سه شنبه که قرار دادن دولت هفت روز به طور متوسط در حدود 583 مورد در هر روز است.

به ماندن در زیر نیویورک آستانه سفر محدودیت مینه سوتا مورد نیاز هفت روز به طور متوسط کمتر از 564 مورد در هر روز است.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: محدودیت های مسافرتی را “را یک اثر مضر بر تجارت در سراسر این کشور” اما او نمی گسل نیویورک.

“هنگامی که شما به عدم فدرال منسجم استراتژی شما ببینید 50 دولت استراتژی” او گفت:. “و من فکر می کنم, نیویورک, آنچه آنها را از طریق رفت — نگه داشتن در ذهن آن بود که مدتها پیش ما شاهد 400 و 500 تن در روز در شهر نیویورک است. و من فکر می کنم سخت به دست آورده سود که آنها ساخته شده آنها بسیار عصبی در مورد پسرفت درست مثل ما هستند.”

مسافران می تواند در صورت خوب

مینه سوتا را COVID-19 پاسخ صفحه نشان می دهد دولت و زیر هر دو نیویورک آستانه — با یک مورد نرخ 6 در هر 100 ، 000 و مثبت تست میزان تنها 3 درصد است. این صفحه بر اساس مورد داده ها از طریق جولای 8 و را منعکس نمی کند سنبله در تایید موارد گزارش شده این آخر هفته گذشته.

نیویورک و تحلیل بر اساس آمار و ارقام به روز شده نگهداری توسط COVID پیگیری پروژه های ملی و روزنامه نگار-رهبری سازمان آغاز شده است که ردیابی COVID-19 اطلاعات در صورت عدم وجود یک واحد فدرال منبع.

مینه سوتا مقامات بهداشت گفت: پیگیری پروژه نظارت بر موارد توسط, گزارش تاریخ, اما که دولت در بخش بهداشت و درمان از آهنگ های آنها را با نمونه مجموعه تاریخ. این نتایج در برخی از تفاوت های روزانه در مورد نرخ اما احتمالا نمی خواهد که مانع از مینه سوتا از پایان دادن به نیویورک سفر محدودیت لیست در برخی از نقطه.

آیووا و ویسکانسین در میان 22 متحده که به نیویورک اعمال محدودیت های مسافرتی.

همه مسافران ورود به نیویورک مورد نیاز برای تکمیل سفر اشکال. عدم تکمیل فرم ها می تواند هزینه مسافران $2,000 خوب است. کسانی که از محدود متحده خواسته خواهد شد که به طور داوطلبانه قرنطینه خود را برای 14 روز — مقدار زمان است که توسط یک عفونت با کوروناویروس خواهد بود انتظار می رود برای تولید علائم.

در قرنطينه هستند هر چند مسافران از محدود متحده باید به توافق برسند در این فرم برای دریافت متن و یا تماس از نیویورک تماس با ردیاب.

نیوجرسی و کانکتیکات در حال اجرای همان محدودیت معنی Minnesotans خواهد نیاز به تکمیل فرم و 14 روز خود قرنطينه اگر سفر به این کشورها به عنوان به خوبی. محدودیت اعمال نمی شود به افرادی که در حال عبور از طریق متحده در 24 ساعت یا کمتر — از جمله کسانی که در فرودگاه layovers — و یا به یک لیست گسترده ای از کارگران ضروری مانند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

آیا مینه سوتا می تواند به سرعت حذف خواهد از نیویورک سفر محدودیت لیست نامشخص است. نیویورک انجام یک بار در روز چک کنید و ببینید اگر متحده بالاتر از آن, آستانه, اما مقامات برای کومو و جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, درمان پاسخ نمی دهند به الکترونیکی از طریق پست سوال در مورد زمانی که ایالات متحده حذف شده است.

نیویورک یکی از چندین سازمان های دولتی و اعمال محدودیت های مسافرتی برای محدود کردن گسترش COVID-19. شهر شیکاگو نیز به تصویب محدودیت های مسافرتی اما با بالاتر از آستانه برای هر کسی که سفر از آمریکا با مورد نرخ 15 هر روز در هر 100,000 نفر است.

مینه سوتا کل COVID-19 مورد تعداد رسیده 43,170 روز سه شنبه از جمله 37,749 کسانی که بهبود یافته اند به نقطه ای که آنها دیگر در نظر گرفته خطرات عفونت.

دولت در روز سه شنبه نیز گزارش شش COVID-19 مرگ و میر آوردن مجموع آن در این بیماری همه گیر به 1,510.

متوسط سن انداختن

COVID-19 مورد گزارش شده به دنبال یک چرخه در مینه سوتا — با بالا بالغ در تعطیلات آخر هفته, بازتاب آزمایش های انجام شده در طول ایام کار در هفته. در حالی که اعداد گزارش شده این آخر هفته گذشته ممکن است به طور مصنوعی بالا و تحت فشار قرار دادند مینه سوتا بر روی نیویورک سفر محدودیت لیست — مقامات بهداشتی دولت نیست نوشتن آنها را به عنوان ناهنجاری.

مینه سوتا در مورد رشد در حال حاضر متمرکز شده است در بزرگسالان جوان و نوجوانان با ميانه سنی مورد تأیید انداختن به 37.6 سال است.

تنها دو COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا را درگیر مردم 29 یا جوان حتی اگر آنها را تا بیش از 35 درصد از دولت را مورد شناخته شده. افراد 70 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند 10 درصد از دولت در مورد, مقایسه, اما 81 درصد از مرگ و میر.

در حالی که برخی از رشد در موارد تایید شده است به احتمال زیاد با توجه به تست تشخیصی فعالیت در طول هفته گذشته مقامات بهداشتی دولت نگران هستند که افزایش اخیر در مینه سوتا می تواند تقلید از الگوی بسیاری از جنوب و غرب متحده است.

آریزونا و تگزاس فلوریدا و دیگران دیدم اولیه افزایش عفونت در میان افراد جوان و نوجوان. آنها بعد از آن شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر زمانی که بزرگسالان جوان گسترش این ویروس به افرادی که در معرض خطر بیشتری با توجه به سن و شرایط بهداشتی اساسی.

کالیفرنیا در روز دوشنبه دوباره دستور بسته شدن میله, رستوران ها و دیگر مکان های تجمع به دلیل افزایش COVID-19 موارد است.

Walz گفت که او نیست با توجه به قرنطينه در ورود مسافران مینه سوتا دلیل نیست که منبع اصلی COVID-19 موارد برای دولت است. سفر در اوایل بهار بود بالا منبع COVID-19 موارد در مینه سوتا — با این ویروس برای اولین بار در حال ظهور در چین و در سراسر جهان — اما در حال حاضر باعث می شود تا تنها 6 ٪ از دولت کل انتقال.

Walz است انتظار برای تصمیم گیری بعد از این هفته که آیا برای پیوستن به بیش از 20 کشورهای دیگر در نیاز است که مردم ماسک برای کاهش چهره به چهره انتقال ویروس است. برخی از ایالت ها نیاز به ماسک در داخل مکان های عمومی تنها در حالی که دیگران نیاز به آنها را در هر نقطه در جایی که مناسب اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود.

نویسنده کارکنان جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>