NFL بازیکن Kenny, عکسهای اتهام جنایت به دنبال عدالت برای Breonna تیلور


Kenny Stills #12 of the Houston Texans carries the ball against the Kansas City Chiefs during the second quarter in the AFC Divisional playoff game at Arrowhead Stadium on January 12, 2020 in Kansas City, Missouri.

Kenny, عکسهای #12 از Houston Texans حمل توپ در برابر Kansas City Chiefs در طول سه ماهه دوم در لیگ بخشی از بازی حذفی در نوک پیکان ورزشگاه در 12 ژانویه 2020 در کانزاس سیتی ،
عکس: تام پنینگتون (گتی ایماژ)

Breonna تیلور مرده است.

نه این که دانیل کامرون دادستان کل ایالت کنتاکی و مراقبت. او بیش از حد شلوغ پرتاب تعامل احزاب به اتهام افسران درگیر با او قتل است.

تبلیغات

اما بسیاری از افراد دیگر از جمله Houston Texans گیرنده کنی عکسهای. او یکی از 87 نفر به اتهام جنایت روز سه شنبه برای اعتراض تیلور مرگ در کامرون چمن جلو.

از رادیو فردا:

هشتاد و هفت نفر دستگیر شدند و به اتهام جنایت پس از یک شنبه اعتراض در چمن کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون لویی مترو پلیس در بیانیه ای گفت. معترضان خواستار شدند که اتهامات عنوان شده بود در برابر افسران مسئول مارس تیراندازی مرگ Breonna تیلور.

تبلیغات

برای کسانی که پیگیری در خانه, این بدان معناست که 87 نفر به اتهام جنایات مربوط به مرگ Breonna تیلور, اما نه یک روح واحد درگیر با عمل واقعی متهم شده است.

می کند که نه صدای الاغ رو به عقب به شما ؟

“هدف اعلام شده از امروز در اعتراض به در خانه من بود برای ‘تشدید'” کامرون گفت. “این قابل قبول نیست و تنها در خدمت بیشتر به بخش و تنش در درون جامعه ما است. عدالت نیست دست آورد خاطی در مالکیت خصوصی و آن را از طریق تشدید. آن را به دست آورد با بررسی حقایق در یک شیوه ای بی طرفانه و بی طرفانه. دقیقا کاری است که ما انجام می دهند و ادامه خواهد داد به انجام این کار در این بررسی است.”

Breonna Taylor شده است مرده دقیقا 124 روز و شمارش. چقدر بیشتر زمان شما نیاز به نتیجه گیری کرد که یک زن کشته شد و او در خواب و افراد مسئول باید شارژ به طور کامل از قانون در یک “بی طرفانه و بی طرفانه به شیوه”?

و اگر شما تعجب کنید که چگونه در جهنم یک گروه از معترضان مسالمت آمیز رو زدم با جنایت لویی مترو پلیس با خوشحالی پاسخ سوال خود را.

تبلیغات

“در مجموع 87 نفر دستگیر شدند” آنها در بیانیه ای گفت. “به دلیل امتناع خود را به ترک ملک و تلاش خود را برای نفوذ در تصمیم دادستان کل با اعمال خود هر فرد به اتهام تهدید آمیز یک از شرکت کنندگان در یک روند قانونی (کلاس D جنایت), رفتار آشوبگرانه درجه 2 (کلاس B بزه) و جنایی تجاوز 3 درجه است. (نقض).”

مرسی.

اشاره کرد و فعال سازمان Tamika مالوری که او نیز دستگیر و برای شرکت در تظاهرات, در زمان به Instagram برای رها کردن چیزی جز کل, کون حقیقت است.

تبلیغات

“این اتهام جنایت @danieljaycameron و لویی مترو وزارت اصلاحات فکر می کنم امر به معترضان مسالمت آمیز. اما #breonnataylor قاتلان هنوز هم رایگان!”

تبلیغات

موفق باشید پیدا کردن دروغ است.

کامرون به اندازه کافی به اندازه کافی است. خود را لعنت ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de