Raghuram راجان هشدار علیه ‘بی سابقه’ افزایش NPA سطح در 6 ماه آینده

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: صدایی توجه داشته باشید از احتیاط سابق RBI فرماندار Raghuram راجان روز سه شنبه گفت: دارایی های غیر نمایشی (NPAs) از بخش بانکی به احتمال زیاد شاهد افزایش بی سابقه در شش ماه آینده و هر چه زودتر مشکل این است که به رسمیت شناخته شده بهتر از آن خواهد بود.

شیوع COVID-19 و پس از آن مستند به جلوگیری از گسترش بیماری برخورد کرده است کسب و کارهای سخت و بسیاری از آنها روبرو هستند مشکل در سرویس دهی بدهی.

“سطح NPAs در حال رفتن به بی سابقه در شش ماه از در حال حاضر اگر ما واقعا تشخیص سطح واقعی NPAs…ما دچار مشکل هستند و ما هر چه زودتر تشخیص آن بهتر است به این دلیل است که ما واقعا نیاز به مقابله با مشکل” راجان گفت: در طول یک جلسه در هند سیاست فروم 2020 سازماندهی شده توسط NCAER.

با اشاره به مقاله با عنوان جسورانه تصمیم گیری اراده سیاسی قوی: اصلاحات اقتصادی پایدار و عمیق و تلفظ تحت PM مودی توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman منتشر شده در سه شنبه گفت: این مذاکرات در مورد Jan Dhan موفقیت اما برخی از اقتصاددانان بر خلاف نمایش در این.

“ما به سختی در هدف قرار دادن نقل و انتقالات به مردم است. ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد جهان شمولی چون ما نمی توانیم هدف است. (به عنوان برجسته nivedita آکسفورد دانشگاه) Jan Dhan نه واقعا کار به عنوان آگهی” راجان گفت.

وی اضافه کرد: یک عامل مثبت برای اقتصاد هند است که بخش کشاورزی به خوبی انجام می دهند.

“قطعا دولت آمده است تا با اصلاحات. این اصلاحات که در آن صحبت شده اند برای مدت زمان طولانی. آنها قطعا می تواند مفید باشد برای بخش قابل توجهی از اقتصاد ما اگر اجرا شود” راجان گفت.

به عنوان بخشی از روند اصلاحات برای مزرعه بخش دولت اصلاح شش و نیم دهه پیر کالاهای اساسی عمل به بند مقررات آزاد اقلام مواد غذایی از جمله غلات و حبوبات, روغن خوراکی, دانه های روغنی و حبوبات و پیاز و سیب زمینی.

این اصلاحیه علاوه بر deregulating تولید و فروش محصولات غذایی ارائه خواهد شد برای هیچ سهام محدود به اعمال هر گونه تولید کند.

ماه گذشته دولت تصویب یک فرمان اجازه می دهد تا مانع تجارت آزاد در بخش کشاورزی تولید خارج از اطلاع APMC mandis.

کشاورزی و تولید و تجارت و بازرگانی (ارتقاء و تسهیل) فرمان 2020, پیشنهاد به دولت, دولت از تحمیل مالیات بر فروش و خرید مزرعه تولید انجام شده در خارج از mandis و به کشاورزان آزادی به فروش محصولات خود در پاداشی قیمت.

علاوه بر این هر گونه درگیری ناشی از معاملات رسیدگی خواهد شد به طور انحصاری توسط Sub Division دادرس (SDM) و منطقه Collectorate ظرف 30 روز و نه در صلاحیت دادگاه های مدنی.

در حال حاضر کشاورزان مجاز به فروش خود کشاورزی تولید در 6,900-عجیب و غریب APMC (کشاورزی تولید و بازاریابی کمیته) mandis گسترش در سراسر کشور است. محدودیت هایی وجود دارد برای کشاورزان در فروش برنج با تولید خارج از mandis.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>