Shine Bright Like Rihanna: زیبایی مغول اعلام تاریخ راه اندازی برای محصولات مراقبت از پوست جدید خط

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Shine Bright Like Rihanna: Beauty Mogul Announces Launch Date for New Skincare Line

عکس: فردریک J. BROWN (گتی ایماژ)

نه یک موسیقی شما قطره نیروی دریایی کافر (چرا شما حتی انتظار است که دیگر؟), اما از آن است که به احتمال زیاد برای روشن کردن روز خود را از داخل به بیرون است.

تبلیغات

ریحانا در زمان به Instagram و توییتر روز سه شنبه اعلام جولای 31, راه اندازی, تاریخ از او بسیار پیش بینی محصولات مراقبت از پوست خط Fenty پوست (aaayyyeee payday!). دقیق محصولات است که در دسترس خواهد بود برای خرید معلوم نیست در حال حاضر, اما یک تیزر تصویری ریحانا کاهش یافته است در Instagram کاهش یافته است برخی از سرنخ.

در آن لخت رو Robyn Fenty اعمال بژ و کرمی شستشوی صورت است که ایجاد یک غنی ضخیم کف. زیبایی مغول و گاه به گاه خواننده زیر آن را با یک پاک کردن سرم یا جوهر است که تعقیب توسط یک سرخ رنگ کرم مرطوب کننده.

تبلیغات

مراقبت از پوست خط بوده است در توسعه حداقل به مدت 15 ماه با ریحانا پر کردن یک علامت تجاری برای Fenty پوست با نام تجاری است که کاملا نهاد مجزا از لوازم آرایشی خود را خط Fenty زیبایی در ماه مارس 2019. او به انگلیسی رواج مورد محصولات مراقبت از پوست آرمان در آن زمان اشاره کرد که گرفتن فرمول مناسب یک چالش بود.

“محصولات مراقبت از پوست حقیقت است. آن هم کار می کند یا آن را نمی,” او گفت:. “وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن دارد.”

چند وجهی بازرگان ساخته شده است که امواج در سراسر صنعت زیبایی از طریق تمرکز بر فراگیر نیز روشن ساخته جدید محصولات در نظر گرفته شده بود جنسیتی فراگیر.

تبلیغات

“هر کس به شما گفت که محصولات مراقبت از پوست دارای یک جنس به دروغ به شما!” ریحانا کنایه آمیز به یک فن در توییتر که متعهد آنها را تغییر نام خود را به Robyn اگر او قرار داده و از محصولات مراقبت از پوست برای مردان است.

تبلیغات

جدید محصولات مراقبت از پوست خط در دسترس خواهد بود تنها از طریق Fenty پوست سایت در پایان ماه. برای مردمی که (به حق) در مورد گرفتن دست خود را بر ریحانا محصولات مراقبت از پوست سحر و جادو قبل از آن را به فروش می رساند در اوایل دسترسی به این محصولات داده خواهد شد به افرادی که ثبت نام خود را ایمیل و شماره تلفن با سایت.

بنابراین نشستن تنگ گرفتن پوست خود را راست و درست…گوش دادن به ضد از هم اکنون تا بی نهایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>