NBA حباب نیست حتی یک هفته نشده است و بازیکنان در حال حاضر نقض قرنطینه

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled The NBA Bubble Isnt Even a Week Old Yet and Players Are Already Violating Quarantine

عکس: اسکات Halleran (گتی ایماژ)

در حالی که بقیه از ما به سمت چپ به رحمت خودخواه, کون, دوستان و همسایه ها که به نظر می رسد خم جهنم در ابتلا به کروناویروس, NBA بازیکنان غنی شده خود را در داخل از ESPN جهان گسترده ای از ورزش پردیس برای یک علت شایع: نه بگیر که گه.

تبلیغات

در عین حال با وجود طول فوق العاده که در لیگ رفته برای اطمینان از سلامت و تندرستی از آن چند میلیون دلار از دارایی های ورزشکاران ظاهرا این niggas بیش از تمایل به کل NBA راه اندازی مجدد تا بیش از برخی از Postmates.

تبلیغات

خانم ها و آقایان هیئت منصفه من می خواهم به شما معرفی به کارگر ماهر Richaun هولمز نیست نام خانواده است اما صحبت از NBA توییتر پس از نقض NBA حباب…انتخاب کنید تا برخی از رول تخم مرغ—یا هر جهنم از آن او فقط به حال به.

“پس از اولیه قرنطینه دوره من به طور خلاصه و به طور تصادفی عبور NBA پردیس خط را انتخاب کنید تا مواد غذایی و تحویل” او هنوز توییتی. “من عذر خواهی برای من اقدامات و نگاه به جلو به دوباره هم تیمی های من برای ما حذفی فشار.”

به عنوان یک نتیجه از تصمیم خود را به خطر اندازد ایمنی از صدها نفر از بازیکنان دیگر دیزنی کارکنان و NBA پرسنل هلمز صرف خواهد شد بعد از 10 روز قرنطینه در اتاق هتل خود را به عنوان بخشی از لیگ ورود مجدد پروتکل—که به او مقدار زیادی از زمان به آمده تا با یک توضیح برای اینکه چرا او که گه قبل از ناچار شدن clowned برای اینکه یک ارتش.

تبلیغات

به عنوان ESPN گزارشاگر بازیکنان ترک حباب برای هر غیر مجاز دلیل—حتی اگر هر حمام, در تمام پردیس اشغال شده است به طوری که آنها مسافت کون به نزدیکترین حمام و بدن کار می کند چرا که آنها واقعا باید برم—بعد از 10 روز از زندگی خود خواهد بود جهنم. چرا که نه تنها آنها را در قرنطینه می شود اما می توان آنها را در معرض “افزایش coronavirus تست” که شامل داشتن یک باسن گرد و خاک راندند تا بینی خود را. (به عنوان کسی که تا به حال به این تست انجام می شود اعتماد به من وقتی که من می گویند من می خواهم به جای گوش دادن به نیک کانن کل فروشگاه از انجام این کار گه دوباره.)

اما هلمز نیست فقط یکی. Some پسر به نام Bruno Caboclo که من نشنیده هرگز در تمام زندگی من اما ظاهرا نقش هوستون راکت انجام چیزی مشابه به همین.

تبلیغات

“او باید شناخته شده ام” یک منبع ESPN گفت:. “این هیچ راز است.”

شما فکر می کنید؟!

“این قرنطينه هستند در نتیجه از هم جدا شرایطی است که در آن بازیکنان در حال تعامل با اعضای عمومی در خارج از دیزنی دروازه ورودی و مطابق با ایمنی و بهداشت پروتکل به توافق NBA و بازیکنان ارتباط” لیگ در بیانیه ای گفت: احتمالا پس از تکان دادن سر خود را در انزجار.

تبلیغات

دیگر بازیکنان NBA کمی بیشتر دلسوز.

“بچه ها اشتباه می کنند. این Postmates—شما یاد” پورتلند تریل بلیزرز مرکز حسن وایتساید ESPN گفت:. “من فکر می کنم بیشتر اشتباهات ساخته شده به عنوان ما به اما بچه ها در حال یادگیری آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد. این است که جدید به همه. پس از آن یادگیری درس است.”

تبلیغات

من نمی توانستم بیشتر موافقم. آن است که یک درس یادگیری—یادگیری درس با برخی از بسیار مخاطرات بالا. به عنوان دانشگاهی ورزشی و دیگر لیگ های حرفه ای این حرکت همه گیر و چهره بسیار تهدید واقعی از انفجارهای NBA یکی از نادر چند که به نظر می رسد رفته اند در مورد آن به راه راست: با جداسازی کل لیگ از جهان خارج است.

Whiteside را شفقت و فهم به عنوان بازیکن جدید انطباق وضعیت موجود قابل تحسین است اما این واقعیت باقی می ماند که تا به حال هلمز باعث عظیم coronavirus شیوع بیش از برخی لعنت Postmates آن ام را از خط خارج کل پلی آف NBA. نیز وجود دارد که در دراز مدت مشکلات بهداشتی مربوط به کروناویروس که ما می دانیم چیزی در مورد که باعث افزایش نگرانی ها در مورد آینده NBA ستاره های بزرگ مانند نیکولا Jokić و راسل وستبروک و توانایی خود را به ادامه بازی در سطح بالا پس از ابتلا به ویروس.

تبلیغات

“ناشناخته وجود دارد اثرات آن در ریه ظرفیت ناشناخته اثرات آن در قلب و سلامت” یک مدیر گفت: ESPN تحت شرط ناشناس ماندن. “چه می شود اگر یک زن 24 ساله جلب آن در اورلاندو و در 14 روز او قرنطينه و خوب است اما بعد از آن او به این ابدی قلب مشکلات ؟ [و یا او] می شود نفس به راحتی و یا او می شود کمی بیش از حد مستعد ابتلا به خستگی ؟ […] اینها همه گمنام.”

در واقع.

بنابراین در حال حاضر, من میخوام باید بازیکنان مانند هلمز به جست و خیز بارگذاری می خورد شریک شدن در اجرایی سرآشپزها و ناهارخوری زیبا در حال حاضر در اختیار خود را و اقامت در سنجش خود را در محوطه دانشگاه. ورزشی ارائه خواهد شد همه ما با یک مقدار مورد نیاز کردند از این وحشتناک-ass سال اما هیچ یک از ما می تواند لذت بردن از یک چیز لعنتی اگر ما به انجام بخشی خود را برای امن باقی می ماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>