NFL واقعا فکر می کند دهان سپر جلوگیری خواهد شد بازیکنان از ابتلا به COVID-19…در حالی که بازی کامل-تماس با ما ورزش

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled The NFL Really Thinks Mouth Shields Will Prevent Players From Catching COVID-19...While Playing a Full-Contact Sport

عکس: Oakley (AP)

NFL واقعا نمی خواهند بازیکنان خود را برای گرفتن coronavirus اما آن را نیز واقعا می خواهد به میلیاردها دلار از یک full-ورزش تماس در وسط بی سابقه جهانی و همه گیر. بنابراین در نیم دل به نام ایمنی و بهداشت لیگ است نورد از یک اسباب بازی جدید برای کاهش گسترش COVID-19 در زمین: یک دهان سپر.

تبلیغات

زاییده افکار از پزشکان و مهندسین از NFL و بازیکنان NFL انجمن ESPN گزارش که Oakley دهان سپر متصل به صورت گارد و با استفاده از ورق های پلاستیکی برای جلوگیری از انتقال قطرات است. بازیکنان لازم نیست به پوشیدن دهان سپر در عین حالاما NFL تیم از کارشناسان پزشکی در حال نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور که آن را به زودی تبدیل به لازم الاجرا است.

“این قطعا آنچه که ما در حال رفتن به تشویق” دکتر آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی گفت: ESPN. “و ما امیدواریم که که ما در حال رفتن به زمین در طراحی محصول است که چیزی است که هر کس می خواهم به پوشیدن زیرا آنها را ببینید ارزش و می خواهید که حفاظت اضافی و بدون هر گونه ضرر به عملکرد است.”

تبلیغات

Ummmmm که در مورد ضرر به عملکرد…با وجود Sillis’ اظهارات که بازیکن قادر خواهد بود به انجام هنوز هم در سطح بالا آنها دقیقا نمی به نظر می رسد علاقه زیادی به ایده داشتن خود جریان هوا محدود در این زمینه است.

“من سال دوم در لیگ, من فکر کردم این امر می تواند سرد من قرار گیر در کلاه” پنج بار تمام نرم افزار J. J. وات گفت ProFootballTalk. “گفتم آن را به نظر می رسد تا سرد من می خوام قرار داده و رودريها ، من تا به حال آن را برای حدود سه دوره از عمل و من گفت: “این را پمپاژ کردن—i’m gonna die اینجا ببینید.’ […] بنابراین در حال حاضر شما در حال رفتن به قرار دادن چیزی در اطراف من ، شما می توانید نگه دارید که. در صورتی که به بازی می آید فکر نمی کنم, میخوای در دید من در این زمینه است.”

Cincinnati Bengals در حال اجرا بازگشت جو Mixon گفت: تقریبا همان چیزی که در توییتر.

“خانواده ممکن است به عنوان یک پمپ عفونی بیرون آمدن از ما لباس بیش از حد در حالی که خانواده در آن” او هنوز توییتی. “من نمی خواهد آن را می پوشند.”

تبلیغات

مطمئن دهان سپر می تواند کاهش احتمال coronavirus انتقال اما چقدر مسخره می کند که صدا با توجه به بازیکنان را در حال حاضر انجام همه چیز را اما اجتماعی فاصله در حالی که مقابله با هر یک از دیگر برای ساعت در یک زمان ؟ این تفکر دقیقا همان است که چرا بازیکنان تا به حال مشابه پاسخ به NFL را اعلام کرد که تبادل کشباف پس از بازی خواهد بود ممنوع این فصل آینده.

تبلیغات

“بازیکنان می تواند در تعامل با یک تماس کامل بازی و انجام آن را با خیال راحت” نرم افزار کاسه cornerback ریچارد شرمن توییتی. “با این حال, آن است که تلقی نا امن برای آنها به تبادل کشباف گفت: پس از بازی.”

تبلیغات

این ایده است که یک سر خراشنده برای اطمینان با توجه به NFLPA مدیر پزشکی دکتر تهم مایر در حال حاضر به نام فوتبال “احتمالا کامل محیط و یا ظرف پتری است که در آن به انتقال ویروس” اما NFL در حال حرکت رو به جلو با طرح خود برای توزیع دهان سپر به تمام 32 تیم در هفته آینده به هر حال.

تبلیغات

خوب, پس از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>