چرا Naya Rivera را Glee سفر است که هنوز هم مهم

Category: کیمیا | No comments

Glee هرگز کمبود شخصیت و هنگامی که Naya Rivera ساخته شده برای اولین بار او را در خلبان و کمک او اساسا یک قابلیت فوق العاده است. اما حتی زمانی که او به سادگی رقص پشتیبان گیری به Dianna Agron چیزی وجود دارد غیر قابل انکار مغناطیسی مورد عملکرد او به عنوان وحشیانه صادقانه دوم سانتانا لوپز. و هنگامی که روباه مجموعه موسیقی بازگشت و برای نیمه دوم فصل اول خود را به طور ناگهانی سانتانا تا به حال بسیاری می گویند و انجام می دهند. بیش از پنج فصل سانتانا در بر داشت صدای او حتی به عنوان او تلاش می کرد با تمایلات جنسی خود را. او در نقش یک مدل برای جوان تجاوز و Latinx کودکان و نوجوانان و ریورا تاسیس خودش را به عنوان یک standout در میان صریحتر با استعداد بازیگران. (برای فقط یک نمونه از ریورا چشمگیر بدن از کار در اینجا مجموعه ای از یک فن با هم از قطعه از 85 آهنگ های مختلف او انجام شده بر روی سرور و نشاط.)

تبلیغات

پس داستان ریورا ناپدید شدن اولین شکست در جولای 8—به دنبال خبری که 33 ساله بدن بازیابی شده از کالیفرنیای جنوبی دریاچه Piru صبح روز دوشنبه—یک حلقه از ریورا را Glee برجسته شده است در حال اجرا از طریق ذهن من با یک کلیپ احساس به ویژه تند و تلخ: در قدرتمند فصل سه لحظه ریورا کمربند بخشی از آدل “کسی مثل تو”. “فراموش نکنید که به من التماس” ریورا پنجه نرم می کند. و هیچ راه ما می تواند.


زمانی که تأمل در او Glee , استماع, سال بعد, Rivera گفت: او می خواهم یک فن از خالق رایان مورفی سری FX Nip/Tuckاما او واقعا “هیچ چیز نمی دانم” در مورد نقش او در خواندن برای گذشته از این واقعیت که او را به آواز خواندن و رقص. به او گفت: از مجله در سال 2015 ریورا با گفت و گو به معنای دیگر شخصیت: “سانتانا نیست که هر خط در این خلبانبنابراین من تا به حال به عنوان خوانده شده مرسدس خطوط.” و آن را در واقع می تواند چند قسمت قبل از اینکه ما رو خیلی بیشتر از سانتانا در bitchy یک آستر و خواننده پشتوانه.

ریورا شده بود, اقدام دوربین از سن 4, هنگامی که او به نظر می رسد که هیلاری وینستون در CBS طنزهای خانواده سلطنتی. هر چند او تا به حال نقش در این Fresh Prince of Bel-Air, خانواده, مهم, مرد هوشمندو به برنی مک نشان می دهداو نبود نام خانواده و نه او شناخته شده برای او آواز. در میان Cheerios, Heather Morris بود بیشتر قابل توجه نام داده شده زمان خود را به عنوان یکی از بیانسه, بازگشت به بالا, رقصنده. فرض بر این بود که توسط بسیاری از ریورا استخدام شد و به عنوان یک رقصنده نه خواننده اما هر گونه شک به زودی ثابت شده اشتباه است. ما یک کسی را دست انداختن از ریورا بالقوه در طول قسمت 15‘s “مانند یک باکره.” اما ما برای اولین بار طعم و مزه واقعی از توانایی های او به عنوان یک سولیست آمد در قسمت 18زمانی که سانتانا و مرسدس بنز کار کردن رقابت خود را بیش از جن (علامت Salling) با آواز Brandy and Monica را “پسر من است.” هیچ بت آمریکایی بالا توجه داشته باشید لحظه ای در عملکرد (که در چند قسمت بعد زمانی که او در کمربند آب و هوایی انفرادی در طول یک عملکرد بانوی دل شکسته “Bad Romance”) اما ریورا برگزار شد بیش از خود در برابر آوازی نیروگاه رایلی—و آن را فورا قابل توجه است که ریورا بود adept در عمل در حالی که آواز از بسیاری از castmates.

ریورا ادغام به بازیگران اصلی تثبیت شده بود در این فصل یکی آخر که در آن سرور و نشاط باشگاه reprises عملکرد خود از سفر “don’t Stop Believin’.” این یک حرکت جسورانه را به تلاش برای از نو خلق کردن سحر و جادو از خلبان لحظات پایانیاما 6 دقیقه آمیزه ای از سفر آهنگ ها موفق توسط تزریق عملکرد با تکنوازی برای جدیدتر اعضای باشگاه. سانتانا داده شده است که به طور سنتی آرام شعر “بوی شراب و عطر ارزان” اما ریورا در بر داشت یک راه به نوبه خود که در اواسط آیه خط به بالا علامت آب فصل حفاری خود را—حداقل در ذهن من—به عنوان یکی از مجموعه ” بهترین صدای.

بیش از 2010 وقفه بین فصول یک و دو ریورا ترویج می شد به یک سری منظم. او در مصاحبه ستایش سانتانا قدرت اما ابراز تمایل برای شخصیت او به تکامل فراتر از آن “به معنی دختر است.” ظاهرا نشان می دهد نویسندگان توافق, به عنوان آنها شروع به عقب کشیدن لایه های سانتانا به آنچه که تا به حال ساخته شده او خیلی سخت و لبه; برای اولین بار با استفاده از شخصیت او به عنوان یک فرصت برای بحث در مورد تصویر بدن قبل از اینکه به طور کامل در آغوش او احساسات عاشقانه برای موریس ” بریتنی. Kurt (Chris Colfer) تلاش با تمایلات جنسی خود در فصل, یک, اما آن را تا معرفی Darren Criss’ بلین در فصل دو قسمت ششم که او جدی داده می شود عشق و علاقه است. در سانتانا و بریتنی, LGBTQ طرفداران یک زن و شوهر به ریشه و ریورا برگزار سانتانا در تضاد احساسات در مورد عجیب و غریب—و حسادت خود را به بیش از بریتنی نر خواستگاران—قابل توجه نکات دقیق وظریف.

سانتانا در آینده داستان می آید به سر در فصل ششم قسمت “مش کردن” وقتی فین (کوری Monteith) است شنید گفتن سانتانا او ترس بیش از حد می آیند. کسی که تصمیم به استفاده از اطلاعات در یک حمله آگهی در برابر سو (Jane Lynch) که در حال اجرا است برای کنگره (به دلیل Glee میخوام Glee). ویران او شده است که خواست قبل از اینکه او می تواند به او بگویید که پدر و مادر سانتانا کانال های خود خشم و غم و اندوه به قسمت پایان mashup of Adele را “شایعه است” و “کسی مثل تو”. ریورا را خواننده قوی هستند اما قابل توجه ترین لحظات صحنه آمده و در سکوت زمانی که او اجازه می دهد زیرچشمی نگاه کردن به سانتانا آسیب پذیری قبل از اجازه دادن به احساسات او سوخت و او را مهیجی عملکرد.

در آینده قسمت, “I Kissed A Girl,” سانتانا بیرون می آید به مادر بزرگ او: “Abuelita, من عاشق دختران—راه من قرار است به احساس در مورد پسران است.” که “قرار” می افتد با تمام وزن بود که در نظر گرفته شده سانتانا در فصول طولانی مبارزه داخلی تجلی در یک عبارت را به او باز می شود تا به معشوق خود abuela (Jane The Virgin‘s Ivonne Coll). Glee می تواند مسخره campy حتی در لحظه های در نظر گرفته شده به طور جدی اما آن اوایل فصل بودند هرگز بیشتر دلخراش از زمانی که سانتانا weeps زیر مادر بزرگ او‘s رد.

“[طرفداران] باید اعتباری برای این که” ریورا گفت: در سال 2011 از بریتنی و سانتانا تبدیل شدن به یک نقطه کانونی در سرور و نشاط. “چه کسی می داند که اگر نویسندگان گرفته اند که رابطه خیلی جدی وجود دارد و اگر تا به حال چنین بوده است غلیان احساسات برای آنها به هم.” اما ریورا بود و محوری قطعه که تلویزیون ارتباط شیمی تهیه سانتانا به عنوان پایه عنصر مخالف موریس ” دمدمی مزاج بریتنی. این زن و شوهر را شکست تا در فصل چهار به عنوان سانتانا تنظیم زندگی خود را در شهر نیویورک و بریتنی رفت MIT اما فصل خود را-شش عروسی تقریبا اجتناب ناپذیر به نظر می رسید با توجه به ملتهب “Brittana” fanbase. بریتنی و سانتانا دو عروسی با کرت و بلین به پایان رسید با زوج انجام Ruby & رمانتیک’ “ما بعد خواهد آمد” عنوان این آهنگ کاملا اتصالات آنچه آن دو نشان داده به طوری که بسیاری از جوانان جامعه بینندگان.

Glee شده از هوا به مدت پنج سال در حال حاضر. پس از ماه مه 2015 آخر من تا به حال زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد این سریال فراتر از پایین رفتن یوتیوب سوراخ خرگوش از اجرای هر طوری که اغلب. پس از آن مرا شگفت زده کرد چقدر ریورا ناپدید شدن و در حال حاضر مرگ به من رسید. اما در نوشتن این قطعه را برای من روشن شد چقدر من نیاز به دیدن یک شخصیت مثل سانتانا در حال رشد است. من زمانی از Glee‘s هدف نسخه ی نمایشی حتی قبل از آن برای اولین بار اما تماشای queer فرد از رنگ شکوفه به عنوان سانتانا انجام بیش از شش فصل بود مسهل. فقط 10 سال از اکران آن من خوشحالم برای دیدن تعداد متنوع شخصیت های عجیب و غریب منفجر شده—اما من همیشه سپاسگزار برای سانتانا و در ریورا. به قول نشان می دهد سریع صحبت کردن راوی این چیزی است که من دست از سرور و نشاط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>