یک یادآوری به من و شما مادر و پسر عموی خود را بیش از حد است که شما را از دست ندهید 100 درصد از عکس های شما را نمی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled A Reminder To Me and You, Your Mama and Your Cousin, Too, That You Miss 100 Percent of The Shots You Dont Take

عکس: شاتر (شاتر)

من زمان زیادی را صرف گوش دادن به پادکست ها به خصوص کسانی که از ویژگی های سیاه و سفید هنرمندان. مورد علاقه من (و من نوشته ام در مورد قبل) است Questlove عالی به دلیل آن را نشان می دهد که در آن آنها به نوعی کتاب بسیاری از هنرمندان مورد علاقه من و همچنین احساس می کنم مثل من می تواند بخشی از این تیم است. Questlove و بقیه میزبان تمام موسیقی پیشرفته و پرسیدن انواع سوالات من می خواهم می خواهم به سوال در مورد خاص آهنگ ها, داستان ها و شایعات. به عنوان مخالف به ماندن موضعی و انجام استاندارد موضوع “به من بگویید که در آن شما به دنیا آمده اند”-نوع سوالات—اشتباه نکنید آنها که به خوبی آنها تمایل به رفتن در هر کجا که مصاحبه آنها طول می کشد. این است که چرا من قسمت های مورد علاقه است که هنوز هم احتمالا ری پارکر جونیور قسمت به خاطر همه Stevie Wonder, داستان, از جمله, اما نه محدود به یک Stevie Wonder تقریبا به یک fistfight و Stevie Wonder….رانندگی.

تبلیغات

در حالی که من عاشق گوش دادن به داستان این که چگونه این شرکت معروف هنرمندان برجسته موفق شد اغلب نمودار موسیقی متن برای بسیاری از ما زندگی آنها نیز اثبات می شود seminally خسته کننده است. قرار دادن یک پین در این.

عشق من برای هیپ هاپ و نوستالژی در پشت آن است که به خوبی مستند شده است. هنگامی که انتقال من از این دنیا و فرزندان من و سپس بزرگ کودکان به عنوان خوانده شده من archives آنها بدون شک می دانم که عشق من برای موسیقی است. من رفتم برای دیدن Pharaohe Monch در مرکز کندی در سال گذشته و نوشت: در مورد من چقدر عاشق شنیدن افرادی که گردد این آثار هنری خود صحبت می کند. قبل از COVID-19 زمان کامل برگزاری, من تا به حال این فرصت را به دیدن Rakim بحث را در اطراف خود خاطرات عرق روش: Revelations بر روی خلاقیت از نابغه تغزلی (پس یکی از معروف خود آهنگ ها “آیا عرق به روش” از آلبوم خود با Eric B. به همین نام). من تا به حال همان واکنش پس از خروج هر دو از کسانی که مذاکرات: من احساس مثل من شخصا چپ خیلی روی میز.

تبلیغات

من با حضور هر دو از کسانی که مذاکرات با همان شخص و پس از آن ما می خواهم در طول صحبت در مورد چگونه وجود طرح جامع در پشت مسیر موفقیت خود را. تا حد زیادی آنها ساخته شده است بسیاری از بسیار کمی با استعداد بودن یک چیز آنها می توانند کنترل و بقیه بود یک دلار و یک رویا است. و حتی در Rakim مورد حتی یک رویا است. آن را تقریبا مانند او حتی نمی خواهید به یک MC آن را لعنت نزدیکی یک طرح ب و گوش دادن به این بینهایت با استعداد هنرمندان و همه مردم من به گوش Questlove عالی شامل میزبان به من یادآوری بسیار دردناکی (از این رو سرخوردگی) از همه شانس یا فرصت من هرگز در زمان.

تقریبا هر هنرمند برجسته در هر نقطه در یک ظرفیت جایی که آنها در حال به اشتراک گذاری داستان زندگی صحبت می کند تا حد زیادی از فقط در حال آماده زمانی که فرصت خود را ارائه. یا پله در ایمان است. و یا فقط آن را انجام می دهند. در حال حاضر, من می دانم که برای هر هنرمند ارائه شده وجود دارد که یک میلیون که آیا همان و نتایج, نیست, همان, اما هنوز هم آنها ایستاده به عنوان یک یادآوری و تشویق و در نهایت یک ضربه بزرگ. و اگر Stevie Wonder درایو می توانید هر چیزی ممکن است به اندازه کافی با ابتکار عمل.

من فکر می کنم در مورد هجوم من تصمیم به ایجاد موسیقی (هر دو میکروفون که در آن من نیست که خوب و در تولید که در آن من تابیده) و دلهره من تا به حال در مورد گرفتن یک شانس واقعی در خودم. و یا حرکت من هرگز ساخته شده است که من می دانستم که سوق دادن من به جایی که من به طور خاص “آماده نیست” ، و برای ضبط من می دانم که من تا به حال آنچه می تواند به عنوان یک حرفه ای بسیار موفق. من خوشحالم و می تواند برای خانواده و کودکان و ایجاد یک نام تجاری است که من را قادر می سازد به پرداخت صورت حساب با استفاده از خلاقیت خالص. که یک پیروزی است. و هنوز هم احساس می کنم مثل من چپ گه روی میز. من فکر می کنم بسیاری از افرادی که طراحان همیشه تعجب می کنم در مورد چه ifs? حتی فوق العاده موفق و مردمی که با آنها مصاحبه صحبت می کنند متاسفانه در مورد آنچه آنها گمان فرصت های از دست رفته و آهنگ آنها انجام نداده و یا نوشتن نیست حتی زمانی که به عنوان یک کل زندگی و کار کرده است. اما هنوز هم وجود دارد نا امیدی.

به عنوان کسی که در اوج از 90s و در یک محل که در آن من می توانم بیشتر گرفته اند استفاده از فرصت ها در اطراف من به حضور در این صنعت در راه است که من می خواستم من همیشه ناراحت زمانی که من فکر می کنم در مورد آنچه که من انجام نداده است که می تواند قرار داده اند که در آن من در سر من, من می خواستم به. گاهی اوقات شما دقیقا همان جایی که شما قرار است به بود و این درست است. اما من همیشه تعجب آنچه در آن می خواهم که احساس می کردم برای نوشتن منبع و یا XXL یا پرنیان ، به این شانس را به بخشی از فرهنگ در راه است که بسیاری از مردمی هستند. و یا به استفاده از تمام موسیقی ها و آهنگ ها در دیسک های نشسته در اطراف حتی به این روز است. آلبوم من هرگز به پایان رسید و یا پروژه برای دیگران ما هرگز به طور کامل سعی در فشار است.

تبلیغات

و من می دانم که برخی از بینهایت با استعداد مردم. آنها مردم صحبت من به هر بعد که تا به حال رویاهای برآورده نشده هر چند زندگی خود هستند و فقط جریمه نقدی در نظر گرفته و کاملا موفق توسط هر متریک. بنابراین در حالی که من نا امید من سعی می کنم به خودم یادآوری کنم که هیچ چیز متوقف کردن من و یا کسی که من می دانم از در نظر گرفتن یک شات حتی در این نقطه است. بهتر است تلاش کرده اند و شکست خورده از هرگز واقعا سعی کردم در همه. من خودم یادآوری این که من کار بر روی یک کتاب پیشنهاد کنید و سعی کنید به صحبت خودم را از دلسردی من از آن چه که—تقریبا برای اولین بار تا به حال ساخته شده من فکر می کنم چیزی است که من می خواستم برای انجام غیر ممکن بود و به طور کامل تعطیل و خوشبینی من است. و سپس من گوش دادن به پادکست در مورد یک دسته از افرادی که بیشتر یا کمتر فقط گه آنها می خواستند به انجام برنده یا بازنده و برای آنها در آن کار می کرد. وجود دارد هیچ راز سس. هیچ طرح و یا سحر و جادو. آن را فقط در اکثر موارد آنها نمی دانستند که آنها می شکست به طوری که آنها نمی. آنها تحت فشار قرار دادند و از طریق ایجاد و به خوبی آن را به عنوان معلوم آنچه در آنها ایجاد شده بود چیزی که طنین انداز با تعداد قابل توجهی از مردم است. و من به یاد آوری است که می تواند من و شما مادر و پسر عموی خود را بیش از حد.

بنابراین نکته خوب این است که نا امیدی من احساس می کنم انگیزه است. و من امیدوارم که هر کسی که می خواند این است که چیزی که می خواهید به انجام و یا می شود یا نمی زندگی آنها می خواهند متوجه می شود که شما نیز ممکن است به گه امتحان کنید. همه نمی خواهند به عنوان یک مهمان در یک قسمت پادکست صحبت کردن در مورد چگونه آنها ساخته شده آن را در هنر و صنعت خود را, اما بسیاری از ما انجام دهد. و تنها راهی را که اتفاق می افتد به آن را انجام دهد. آن را تنها باقی می ماند خسته کننده اگر شما در پیدا کردن همه این دلایل به یک شات بدهید.

تبلیغات

شاید این تنها چیزی است که من نیاز به نوشتن برای خودم آن را خاموش قفسه سینه من و یاد خودم دست به کار شدن. خوشبختانه من یک پلت فرم که در آن من می توانید انجام دهید که. شاید من برنده ام در حال حاضر. و وجود دارد ظاهرا هنوز کار بیشتری برای انجام.

Um…با تشکر اوباما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>