گجرات پلیس های که مواجه وزیر را می گوید او استعفا داد و از خدمات

سورت: زن پلیس پاسبان سونیتا Yadav, که تا به حال رویارویی با یک وزیر را بیش از مستند تخلف که منجر به دستگیری او در اینجا در گجرات ادعا کرد که او استعفا داد و از خدمات. با این حال یک مقام ارشد پلیس است و آن را تکذیب کرد.

Prakash Kanani, پسر گجرات وزیر از دولت برای سلامت کومار Kanani و دو نفر از دوستان خود دستگیر شده بودند روز یکشنبه به اتهام نقض مستند و شب حکومت نظامی سفارشات در سورت یک COVID-19 کانون یک مقام ارشد پلیس زودتر گفت.

Yadav که مورد ستایش قرار داد در رسانه های اجتماعی برای اقدام علیه وزیر را گفت: کانال های خبری روز چهارشنبه که او تا به حال قرار داده و در مقالات خود.

“من استعفا داد چون من نمی دریافت حمایت از من برتر افسران. من فقط انجام وظیفه من به عنوان یک پاسبان. این گسل از سیستم ما این است که این افراد (مانند وزیر و پسر) فکر می کنم آنها VVIPs (بسیار افراد بسیار مهم),” او گفت:.

با این حال یک مقام ارشد پلیس در اینجا انکار کرد که او استعفا داده است.

“او داده نشده است استعفای او. پرس و جو است و از لحاظ فنی او نمی تواند استعفا در این برهه” سورات کمیسر پلیس R B Brahmbhatt گفت.

Yadav عمل تا به حال منجر به ثبت یک شاه و دستگیری Prakash Kanani و دو نفر از دوستان خود را به اتهام نقض مستند و هنجارهای منع رفت و آمد در شهرستان سورات.

این دستگیری ها پس از یک ویدئو از یک گرم تبادل بین آنها و Yadav که کشیده تا سه نفر برای نقض مقررات منع رفت و آمد, ظاهر در رسانه های اجتماعی. سه نفر بود و بعد با قید وثیقه آزاد شد.

پس از این حادثه Yadav است که مورد ستایش قرار داد در رسانه های اجتماعی.

در حالی که برخی از کاربران رسانه های اجتماعی به نام “بانوی Singham” (اشاره به سختی پلیس در فیلم هندی “Singham”) برخی از پیشنهاد او مسابقه 2022 دولت مجمع انتخابات کومار Kanani که نشان دهنده Varachha حوزه در منطقه سورت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید