حیدرآباد تاجر hoards اکسیژن cyclinders برای فروش در بازار سیاه برگزار شد

Category: کیمیا | No comments

ادامه ولگردی و قانونی شکنی از دستگیری در برابر مردم به طور غیر قانونی احتکار اکسیژن سیلندر مرکزی منطقه نیروی کار تیم بازداشت 62 ساله تاجر شاکر حسین, در روز چهارشنبه.

متهم با فروش سیلندر اکسیژن در بازار سیاه در طول Covid-19 بحران برای بیماران در پیاده قیمت. در پنج روز گذشته این چهارمین چنین بازداشت.

به گفته پلیس متهم به استفاده از تقاضا و کمبود اکسیژن سیلندر در طول همه گیر تخم یک برنامه به فروش سیلندر اکسیژن در قیمت های گزاف.

پس از آن او خریداری اکسیژن سیلندر بدون هیچ گونه مجوز و یا اجازه از کنترل مواد مخدر و مقامات کنترل کننده از مواد منفجره مقامات و غیر قانونی ریخته و آنها را در Raas سازمان یک فروشگاه واقع در Musheerabad. او فروش این به نیازمندان مشتریان در قیمت های بالا در بازار سیاه و ساخت آسان پول به طور غیر قانونی.

اقدام یک مرد در روز سه شنبه شب منطقه مرکزی نیروی کار تیم به انجام یک حمله در Raas سازمان در Bakaram, Musheerabad و دستگیر کرد. آنها کشف و ضبط 87 اکسیژن سیلندر 50 و 14 کیلوگرم از اختیار او است.

حسین همراه با کشف و ضبط مواد تحویل داده شد به Musheerabad پلیس و تحقیقات بیشتر هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>