Idris Elba فکر نمی کند نژادپرستانه تلویزیون را نشان می دهد فیلم ها باید سانسور یا کشیده باید با هشدار به جای

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Idris Elba Doesnt Think Racist TV Shows, Films Should be Censored or Pulled, Should Come With Warning Instead

عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

بازیگر Idris Elba صحبت با رادیو فردا در مورد افکار خود را در مورد سانسور رسانه ها. در مصاحبه با مجله منتشر کرد (سه شنبه) او می گوید: او معتقد است برنامه های تلویزیونی و فیلم های که در حال سانسور و یا پرچم برای جوک تلقی نامناسب و یا توهین آمیز باید با یک برچسب هشدار دهنده نمی توان از توزیع آنها در سیستم عامل است.

تبلیغات

“من بسیار معتقد به آزادی بیان” البا یادداشت “اما چیزی که در مورد آزادی بیان است که آن را مناسب برای همه. به همین دلیل ما یک سیستم رتبه بندی. ما به شما بگویم که این محتوای خاص دارای U, PG, 15, 18.”

البا نظرات آمده پس از چندین نشان می دهد که کشیده قسمت های مربوط به شخصیت های پوشیدن blackface از جریان سیستم عامل از جمله مالش 30 Rock, and it’s Always Sunny in Philadelphia. HBOMax نیز در بر داشت خود را در سانسور گفتگو با حذف بر باد رفته از پلت فرم آن بیش از فیلم’ نژادپرستانه توصیفاتی از شخصیت های سیاه. آن را برگردانده بود به جریان خدمات در اواخر ماه ژوئن با سلب مسئولیت در مورد فیلم “پیچیده میراث.”

تبلیغات

در حالی که Elba می گوید که آن را “منصفانه” است که کسانی که مسئول این برنامه ها در حال کشیدن توهین آمیز قسمت از بازدید 5 زمان امی نامزد دریافت جایزه بازیگر می گوید که این مهم است که مردم آگاه باشید که این مطالب با این حال نامناسب است و آزادی بیان.

“به مسخره حقیقت شما را به حقیقت را می دانم” او همچنان ادامه دارد. “اما به سانسور نژادپرستانه تم در داخل نشان می دهد آن را به جلو—یک لحظه صبر کن من فکر می کنم بینندگان باید بدانید که مردم ساخته شده را نشان می دهد مانند این…من فکر می کنم در حال حرکت رو به جلو مردم باید بدانند که آزادی بیان پذیرفته شده است اما مخاطبان باید بدانند آنچه که آنها در حال گرفتن به. من باور نمی کنم در سانسور. من معتقدم که ما باید اجازه داده شود به آنچه ما می خواهیم به می گویند. زیرا پس از همه, ما storymakers.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>