در میانه یک نامزد می سازد و او را مورد رای گیری پایین انتخابات

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled In the Midwest, a Candidate Makes Her Case for Voting Down Ballot

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از فیلیس هردویکک برای منطقه 19 کمپین

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد میسوری شما فکر می کنم میانه امریکا یک بخش از کشور که فاقد رسانه ملی قرار گرفتن در معرض—قرمز دولت است که بسیاری از مردمی باور نمی می تواند حرف. در نتیجه ما اخراج بسیاری از upstarts که می تواند تولید کشش از یک Ayanna Pressley, رشیدا Tlaib یا اسکندریه Ocasio-کورتز.

تبلیغات

Phyliss هردویکک که در حال اجرا برای دولت نماینده در خارج از کانزاس سیتی در 19 منطقه است که امید به تغییر کسانی که دینامیک با او مسابقه. او در حال اجرا بر روی بسیاری از ارزش های مشابه از سه مذکور اعضای کنگره و معتقد است که این نوع از انقلاب در اطراف پلیس و بهداشت و درمان هستند که مصرف واشنگتن به وظیفه باید انجام شود به صورت محلی ، او به من گفت در طول یک مصاحبه تلفنی که او پذیرای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش سیاست های جابجایی منابع از این بخش به خدمات اجتماعی اما در کانزاس سیتی مقامات محلی و نه حتی کنترل پلیس. آن توسط دولت است.

او می خواهد حداقل یک انتخاب رسمی در شهر جفرسون پایتخت که مبارزه برای بازگشت به ادارات پلیس به شهر کنترل به طوری که مردم محلی قدرت را به نگه داشتن افسران پاسخگو باشد. و سرمایه گذاری یکی از اهداف خود.

تبلیغات

“ما به طور مداوم disinvested در خدمات اجتماعی هر دو فعال و واکنشی” Hardwick, 32, گفت:. “ما disinvest از آنهایی که فعال بود و بعد از مدرسه برنامه مراقبت در مراکز اجتماعی. و سپس ما disinvested در واکنش آنهایی که مانند سوء مصرف مواد مخدر, پشتیبانی, بهداشت روان و مانند آن. بنابراین این واقعیت است که شما باید پلیس که مبارزه با انجام ایمن ترافیک متوقف می شود, پاسخ به چیزهایی که آنها هرگز مجهز شده و یا آماده برای انجام این کار, آن را کاملا حس می کند به سعی کنید به شکل از چگونه ما می توانیم بهتر خیاط حمایت از جاهای دیگر به طوری که ما در واقع می تواند نگه پلیس پاسخگو به نوعی از آنچه آنها انتظار می رود که پاسخ دادن به جرم و جنایت خشونت آمیز.”

هردویکک نیز در برخورد با همان نوع استقرار سیاست که مردمی مانند تیم ملی, چارلز بوکر در کنتاکی جمال بومن در نیویورک و دیگر ترقی خواهان چهره. در موارد فوق ایجاد از جمله سیاه و سفید و کنگره کمیته های پارلمانی در اطراف بسیج وقت. در کانزاس, شهرستان, محترم, سیاه, سازمان, آزادی, Inc., در حال حمایت هردویکک سفید, حریف, دولت تشکر. اینگرید برنت.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما فقط نمی بحث در مورد به اندازه کافی” هردویکک گفت: از سرخوردگی او با محلی, سیاه, رهبری ارادت به وظیفه. “ما واقعا نمی گرفت چه ضمنی و تعصب است برای امتیازهای. من منطقه است نزدیک به 57 درصد مردم از رنگ و هرگز یک فرد از رنگ نشان دهنده آن است. هنگامی که شما در حال اجرا, مردم همیشه می خواهد به شما بگویم “شما صبر کنید نوبت شما’ که همراه با مجموعه خود را از تعصبات. رک و پوست کنده در پایان روز, ما در حال رفتن هرگز برای رسیدن به یک نقطه که در آن ما از رهبری و مقامات منتخب که نمایندگی واقعی مسئولین حزب دموکرات اگر ما به طور مداوم اجازه نمی دهد مقدماتی به یک فرصت برای مطمئن شوید که ما در حال چیدن کسی که بهترین موقعیت برای نشان دادن به مردم است.”

یکی از هردویکک را به چالش خواهد شد و مردم برای رای دادن به اندازه کافی پایین انتخابات برای دیدن نام خود را. تمام امتیازهای این موضوع است. آن را به ویژه در midterms که از نظر آماریتولید پایین مردم در انتخابات نسبت به انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 به خصوص سودمند برای نامزدها مانند هردویکک امید به سرمایه گذاری در ملی حرکت از انتخابات ریاست جمهوری.

تبلیغات

او به دست آورده است تعدادی از ملی تاییدیه از جمله #VoterProChoice و خانواده های شاغل در پارتی; محلی او حمایت ما از انقلاب, خانم های آمریکا و Moms Demand Action.

Delvone مایکل که سر عدالت کیفری سیاست اصلاحات در خانواده های شاغل, پارتی, گفت, سازمان خود را با استفاده از ملی هیجان به سمت چپ متمایل نامزدها در بالای بلیط برای آبکاری پشتیبانی از همفکر نامزدها در سطح محلی است. فقط به عنوان مهم سرمایه گذاری در مردم مانند هردویکک کمک خواهد کرد که نخست آنها را به صورت بالا-بلیط انتخابات ملی در آینده است.

تبلیغات

“در طول این چهار سال گذشته نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار و مردم از رنگ و مقامات منتخب را به طور قابل توجهی افزایش یافته است,” او گفت:. “من فکر می کنم که دلیل همه این جنجال و هیاهو و همه دیوانگی در بالای رای گیری. مردم فقط دادن (مردم مانند هردویکک) فرصت را به واقع اجرا شود. و دو سال پیش زنان واقعا آن را به آتش کشیدند و من فکر می کنم این روند ادامه دارد در سال 2020 است.”

در سال های اخیر, محلی و ملی گزارش دیده است ساکنان بیشتر هیجان زده به رای دادن این رای گیری چیزی است که کریستوفر اسکات مدیر کمپین در جمعی Pac گفت سازمان او را به استفاده از.

تبلیغات

“همه چیز در سطح دولت برای دولت قانونگذار و پایین تر” اسکات که سازمان نیز حمایت هردویکک گفت. “هنگامی که شما در حال نگاه کردن به آنچه در آن طول می کشد تا واقعا انگیزه سیاه مردمی کردن رای گیری بخش عظیمی از این مکالمه در واقع گرفتن این مردمی با انگیزه به آنها احساس آنها که اتصال. چرا که در بسیاری از اوقات آنها می دانند که محلی خود فرد بهتر از آنها می دانند که کسی که در حال اجرا است بالای بلیط.”

یک چیز هردویکک می خواهد شما را به می دانم این است که میسوری ممکن است آبی یا حتی بنفش, اما این بدان معنا نیست که نمی توان آن را در نهایت. او تمایز بین, می گویند, برچسب Missourians به عنوان ترقی خواهان شخصا در مقابل آنها مترقی در مسائل. برای مثال او اشاره می کند که چگونه اکثر ساکنان در 2019, رای گیری برای افزایش حداقل دستمزد از $7.85 به 12 دلار توسط 2023. ساکنان نیز رای دادند را یک جمهوری خواه-سرب راست-به-کار از طریق یک همه پرسی در سال 2018 که به دنبال تضعیف اتحادیه های کارگری. آنها همچنین تصویب متمم 1 و یا “پاک میسوری” پیشنهاد “که محدودیت قدرت لابی کاهش کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و ایجاد یک جدید redistricting روند” با توجه به Missourian.

تبلیغات

“بنابراین ما با قرار دادن این مسائل در مقابل مردم آنها در واقع در توافق است که ما باید برای رسیدن به یک مطلب درست و عادلانه جامعه” هردویکک گفت. “آره اما در این میانه اگر شما گرفتار در برچسب و به همین دلیل مردم شد و سریع به عجله به برچسب تیم ملی یک نوع خاصی از راه دلیل آن را یک هدف قرار دادن آنها می توانید پاسخ به هنگامی که مردم در پاسخ به این مسئله به مراتب مشکل تر مکالمه به دلیل اینکه اکثر مردم به توافق برسند.”

شهر کانزاس بر اساس مشاور سیاسی سیسیلیا Belser-Patton گفت که هردویکک خیلی بیشتر خوش بینانه در مورد میسوری رای دهندگان progressivism از او اما اضافه کرد که اگر هر کسی می تواند رهبری دولت نسبت بنفش آج آن او خواهد بود.

تبلیغات

“او تا به بسیاری از فشار مورد او” Belser-Patton گفت. “او بی باک با کیفیت در مورد او. من باور دارم که او قادر به رسیدن به سراسر راهرو که من فکر می کنم مهم است که برای برگزاری یک نمایش و هنوز هم همکاری زمانی که مورد نیاز و واقعا درگیر در ارتباطات و من دیده ام که با او. او را متعهد به کانزاس سیتی و دولت ما. این ویژگی به او کمک خواهد کرد.”

در اصل از Southside شیکاگو هردویکک منتقل شده به دولت برای حضور در دانشگاه میسوری-کلمبیا در سال 2005 و شروع یک آموزش حرفه ای در کانزاس سیتی مدارس دولتی جایی که او به تدریس سطوح درجه K هشتم به غیر از درجه دوم. او در نهایت ازدواج یک مرد از شهر کانزاس و تصمیم به ماندن به دلیل هزینه های پایین زندگی و ارتباطات اجتماعی او توسعه یافته است.

تبلیغات

اگر هر چیزی نماد هردویکک اجرا برای خانه دولت آن است که این باور است که میسوری آماده است نه فقط برای یک موج آبی, اما برای تغییر رادیکال. بوکر خود را از دست داد آمریکا اولیه توسط یک مو, اما آن را در هم شکسته ملت کلیشه در مورد کسی است که عملی را به نفع خود بیش از افراد سفید بسیار سفید و وزارت امور خارجه. او می خواهد به جلو میسوری به بنفش, وضعیت مانند گرجستان است. اما برای انجام این کار, آن شروع می شود با اعتقاد به این که مردم در دولت نیست بیش از حد محافظه کار تهمت مردم با محبت آنها تصور می شود.

“من فکر می کنم ما در واقع تغییر به کجا میسوری می شود به طوری که ما در واقع نه نیاز به رفتن را از طریق یک همه پرسی به منظور برای ما به حس مشترک صورتحساب گذشت,” او گفت:. “فقط 10 سال پیش اوباما آمد به میسوری هفته گذشته از انتخابات خود را به دلیل آن بود که دولت بنفش و آن را در بازی. و در حال حاضر 10 سال بعد ما در یک جمهوری خواه [فوق العاده اکثریت]. من حاضر به این باور است که این به آن دلیل است که در آن میسوری رای دهندگان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>