هند می شود دوم دسترسی کنسولی در Kulbhushan Jadhav مورد

Category: کیمیا | No comments

هند روز پنجشنبه کردم دوم آن دسترسی کنسولی به سابق هند پرسنل نیروی دریایی Kulbhushan Jadhav که به اعدام محکوم شده است به اتهام جاسوسی در پاکستان است. با توجه به تلویزیون, رسانه, گزارش, دو هندی کمیسیون عالی مقامات داده شد 4 بعد از ظهر (PST) به عنوان زمان برای جلسه.

آخرین توسعه می آید فقط چهار روز قبل از آخرین مهلت برای Jadhav به فایل نقد و بررسی دادخواست ها در مورد او. اما پاکستان ادعا کرده است که Jadhav حال حاضر به یک فایل نقد و بررسی دادخواست اما فقط به دنبال در رحمت طومار به رئیس جمهور پاکستان است.

قبلا دهلی نو خواسته بود اسلام آباد به “بی قید و شرط دسترسی کنسولی” به Jadhav طبق منابع.

“آخرین بار چه آنها بود توهین به مادر و پدر و همسر و توهین به هند به عنوان یک کل. بنابراین ما می خواهید که دسترسی کنسولی باید بدون قید و شرط” Arvind سینگ Kulbhushan Jadhav دوست دوران کودکی گفت: ANI.

وزارت امور خارجی نیز به اتهام پاکستان از تابع Jadhav به صرف نظر کردن از حق خود به دنبال اجرای دادگاه بین المللی عدالت را حکم بود که به نفع او.

در ماه جولای 2018, ICJ اکثریت بود را تایید کرد هند ادعای پاکستان ارتکاب فاحش نقض کنوانسیون وین در روابط کنسولی در چند فقره در Jadhav است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>