هند باید ساخت یک برنامه قوی اکوسیستم برای جلوگیری چینی نگه دارید و بر روی آن اقتصاد دیجیتال

پس از درگیری مرگبار با چین در خط کنترل واقعی در ژوئن 15, هند ممنوع 59 برنامه های چینی با استناد به داده ها نگرانی های امنیتی از جمله Infinite, the world’s fastest growing video-به اشتراک گذاری برنامه. اما در حالی که بان کی مون آدرس هند را داده و نگرانی های امنیتی آن را کشف هند فقدان یک برنامه قوی اکوسیستم خاص خود را دارد.

هند دارای یک راه طولانی برای رفتن به ساخت یک برنامه اکوسیستم است که می تواند به عنوان یک سکوی پرتاب به بازار جهانی برای هند کسب و کار و محصولات و خدمات است. به رسمیت شناختن این دولت به دنبال این ممنوعیت در برنامه های چینی با رونمایی از یک انگیزه لادن Atmanirbhar بهارات برنامه چالش برای ترویج هندی برنامه نوآوری.

این مسابقات یک ژست به جای یک ابتکار به آتش هندی راه اندازی به عنوان آنها را به کوه معتبر چالش به نفوذ چین در هند نوپای برنامه اکوسیستم. فقط در سال گذشته چین در پمپ تومان 34,472 کرور ($4.6 میلیارد دلار) سرمایه گذاری را به هند راه اندازی در سال 2019 تا 12 برابر بیش از سال قبل است. چنین شتاب سرمایه گذاری در یک بخش استراتژیک به احتمال زیاد درایو آینده رشد اقتصادی قرار می دهد چین در یک موقعیت برای انجام اهرم در هند اقتصاد دیجیتال.

برای مقابله با این روند دولت هند باید تدوین متمرکز سیاست به منظور توسعه و پشتیبانی داخلی نرم افزار بر اساس شرکت در e-commerce, بازی رسانه ها و سرگرمی های عمودی.

خفاش: چین در چین

هند و چین باید دو تا از بزرگترین پایگاه های کاربران اینترنت تلفن همراه. در هر دو کشور دیجیتال, خدمات—, رهبری, تجارت الکترونیک, تلفن همراه, سرگرمی و بازی را فعال کنید با پرداخت تلفن همراه—آماده به یک راننده قابل توجهی از رشد اقتصادی است. اما در حالی که در چین ساخته شده است گام های غول پیکر به سمت اقتصاد دیجیتال هند تنها شروع به تامل اولین گام های کوچک.

تعداد فعال کاربران اینترنت تلفن همراه در چین رسیده 900 میلیون در ماه آوریل سال 2020 و 5G اتصالات انتظار می رود برای رسیدن به 460 میلیون 2023 در حالی که هند 503 میلیون کاربران اینترنت تلفن همراه و انتظار دارد به اضافه 400 میلیون بیشتر 2023. اما آن مسیرهای پیاده روی چین در اجرای از 5G فن آوری است.

در حالی که 5G است که برنامه ریزی شده بود مستقر در شهرستانها هند توسط 2023 آن زمینه آزمون به تعویق افتاده اند چندین بار. در مقابل تصویب سریع 5G سیستم عامل توسط چین شرکت های مخابراتی در حال حاضر تحویل 5G خدمات به بیش از 90 میلیون کاربر در بیش از 57 شهرستانها چینی. چین 250,000 5G ایستگاه های پایه و با هدف راه اندازی 600,000 بیشتر 2021. در واقع آن مستقر شده اند یک سری از 5G ایستگاه های پایه در تبت سمت قله اورست به تازگی به عنوان ممکن است در سال 2020 است.

حتی قبل از اجرای از 5G چین اقتصاد دیجیتال فعال شده است با افزایش BAT مخفف آن سه رنگ با تکنولوژی Baidu, Alibaba و Tencent. خفاش است که در مقایسه با غرب تکنولوژی غول های, گوگل, آمازون و Facebook به صورت گسترده آن منافع در تجارت الکترونیک, بازی, cloud computing, fintech خود محور ماشین و موتورهای جستجو. چین شرکت های فن آوری در حال رهبران بازار در مربوطه عمودی مانند Alibaba در تجارت الکترونیک و محاسبات ابری Baidu در الگوریتم های جستجو و آنلاین سفر و Tencent در رسانه ها و بازی.

هر چند تا حد زیادی محدود به بازار چین, چین شرکت های فن آوری موجب کوتاه جدید-برنامه روند در سال 2017 اعلام کرد که نفوذ خود را در بازار جهانی است. مینی برنامه های در حال زیر برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد تا کاربران درگیر در تجارت الکترونیکی و دسترسی به خدمات روزمره در یک برنامه واحد. این روند شبیه سازی توسط آمریکا شرکت های فن آوری های قابل توجه به عنوان مثال در حال ادغام پرداخت موبایل به, Whatsapp, Facebook و Instagram.

پس از خفاش به دنبال راه های جدید از رشد در صنایع در حال ظهور (سوار به اشتراک گذاری fintech و آموزش آنلاین) و در اقتصاد دیجیتال از بازارهای در حال ظهور. هند یک بازار بزرگ برای چین شرکت های فن آوری و آنها را به سرمایه گذاری در سراسر هند برنامه اکوسیستم. در اینجا چند نمونه از آنها هستند.

* راهنمایی: Paytm بزرگ سبد Zomato, Rapido, Ticketnow
* Tencent: Practo, پیاده, Flipkart, Ola, Byjus رویای 11
* Shunwei سرمایه/ Xiaomi: Hungama, Rapido, Sharechat, Meesho, Loantap
* Steadview سرمایه: Lenskart, BharatPe, PolicyBazaar, Unacademy رویای 11

گستره و تنوع این سرمایه گذاری نشان می دهد که چقدر نفوذ چین به دست آورده در هند آنلاین فضای کسب و کار. و آن را تنها پس از 15 ژوئن لاک درگیری که هند از خواب بیدار شده تا به این ممنوعیت برنامه های چینی و سیگنالینگ تمایل به سریع-آهنگ بومی برنامه اکوسیستم.

اما چگونه سرمایه گذاری هند در این ایده ؟ آیا هند باید یک سیاست روشن تمرکز صرفا بر رشد هند برنامه اکوسیستم? آیا جاه طلبی های جهانی ، درست هند ساخته شده و ابتدا در چند سال گذشته با سیاست ها و برنامه هایی مانند دیجیتال هند و راه اندازی هند اما پیشرفت کند بوده است و محرک بوده است ضعیف و پراکنده.

هند اکوسیستم استارتاپی

در سال 2015 راه اندازی, هند راه اندازی شد با یک مجموعه از 10 ، 000 تومان—نه مبلغ زیادی با استانداردهای جهانی اما یک آغاز است. اما از دسامبر 2019, راه اندازی, هند موفق به پرداخت تنها 700 تومان کرور روپیه از آن است. نخست وزیر نارندرا مودی در سال 2019 مبارزات انتخاباتی وعده داده شده را به دو برابر بودجه برای راه اندازی به 20 ، 000 تومان کرور روپیه اما تاخیر در انتشار بودجه از tranche اول dulled شور و شوق در راه اندازی جامعه است.

یک RBI خلبان مطالعه انجام شده در ماه دسامبر 2019 یافت که از 1200 بررسی راه اندازی به عنوان کمی به عنوان 0.6% حال دریافت کمک های مالی از SIDBI. بیشتر گفتن این مطالعه را یافته بود که بزرگترین منبع بودجه برای راه اندازی باقی مانده است و نه از بودجه دولت جدا شده برای راه اندازی هند است.

بودجه است تنها یکی از بسیاری از محدودیت های مواجه شده توسط راه اندازی است. در آن زمان هند سه سال معاف آمدن از ‘فرشته مالیاتی که آنها را ملزم به پرداخت حق بیمه مالیات اگر آنها موفق به دریافت سرمایه گذاری در یک نرخ بالاتر از بازار عادلانه ارزیابی است. راه اندازی نیز بر دوش با داشتن به فایل نامه برای اثبات به وزارت امور شرکت است که آنها نه شرکت های پوسته. واقعیت این است که بسیاری از راه اندازی عملیات مشترک از دفاتر یا شرکت محل کار و قادر به ارائه چیزی بیش از یک نام هیئت مدیره. پس چگونه می توانم به شما ثابت کند که شما یک پوسته شرکت ؟

به عنوان برای نوآوری آکسفورد اقتصاد کارآفرینی هند مطالعه نشان داد که 77 درصد از سرمایه گذاران اعتقاد هند راه اندازی فاقد منحصر به فرد مدل های کسب و کار و یا فن آوری های جدید. این یافته ها تکرار شد در سال 2019 مشتاق ذهن ملی واجد شرایط گزارش برای مهندسین اعلام کرد که که تنها 3.84% هند مهندسین شد استخدام در نرم افزار-مشاغل مرتبط با در آمدن و تنها 3 درصد دارای مهارت های جدید در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. دومی مطالعه همچنین نشان داد که تا آنجا که 37.7 درصد از مهندسین نرم افزار نمی نویسم خطا کد در مقایسه با 10.35 درصد از مهندسین در چین است.

حتی اگر هند پیشی گرفتن چین از نظر تعداد برنامه های دانلود شده در هند است که هنوز هم یک نوپای بازار برای ایجاد برنامه. این است که در انعکاس متوسط تعداد دانلود هر برنامه: برای هند برنامه های آن است 171,000 در مقایسه با 1.74 میلیون دلار برای برنامه های چینی.

همه چیز شده اند به تدریج در حال تغییر در هند به نفع 41 درصد از 200 نرم افزار در نسخه برنامه Google Playstore در سال 2019 شد هند نسبت به 38 درصد سال قبل است. تعیین این شماره به افزایش با ممنوعیت برنامه های چینی و ابتکار عمل را به popularise هندی apps.

این COVID-19 بحران یک فرصت برای کسب و کار خود را به گسترش رد پای دیجیتال. دوباره در حالی که Tencent است که ساخت بسیاری از این بحران هندی دیجیتال کسب و کار هنوز هم پیدا کردن پای خود را. در واقع COVID-19 بحران می تواند طلسم پایان برای بسیاری از هند راه اندازی است. ممکن است یک سال 2020 Nasscom بررسی نشان می دهد که 70 درصد از هندی آمدن پول نقد را ندارد به کار برای بیش از سه ماه. این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که حدود 40 درصد از راه اندازی مورد بررسی را به طور موقت متوقف عملیات بودند و یا در آستانه تعطیل.

مشکل دیگر این است که عدم تمرکز. هند راه اندازی سیاست نه منحصرا تمرکز بر برنامه کسب و کارهای مبتنی بر آن به دنبال ترویج نوپای کسب و کار به طور کلی. اولویت باید با توجه به توسعه کسب و کار دیجیتال از جمله برنامه های است که جایگزین برنامه های چینی. در مقایسه با آجر و ملات کسب و کار مبتنی بر برنامه کسب و کار نیاز به کوچکتر سرمایه گذاری در زیرساخت های تعمیر و نگهداری کمتر و به طور کلی بیشتر کارآمد.

در حالی که ممنوعیت 59 برنامه های چینی نشان می دهد هند ناراحتی با سرمایه گذاری در آن برنامه اکوسیستم آن است که یک کافی سیگنال از جدیت مورد کشت یک برنامه رقابتی اقتصاد است. هند نیاز به بپرسید که آیا آن را ترجیح تثبیت بازار تحت سلطه چند بازیکن و یا تکه تکه اما بازار رقابتی است که منجر به نوآوری است.

راه رو به جلو: Superapp یا نه ؟

یک کسب و کار به شدت در حال گسترش به هند برنامه موبایل اکوسیستم است Jio. افزایش Jio را JioMeet آن آپی پرداخت پلت فرم Jio آپی و SecureID پلت فرم سیگنال که شرکت مادر آن تکیه می خواهد به اتخاذ چین بت superapp مدل.

غربی رنگ با تکنولوژی به دنبال کول در دسترسی به اینترنت است که Jio می تواند ارائه به آنها در هند است. گوگل متعهد شده است به سرمایه گذاری 10 میلیارد تومان در هند و برداشت تا 7.7 درصد سهام در Jio. اعتماد همچنین اعلام کرد که در آن مشغول به کار بود با گوگل به منظور توسعه سطح ورود گوشی های هوشمند و سیستم عامل مبتنی بر آندروید و همچنین در حال توسعه یک 5G راه حل با کمک 20, هندی, راه اندازی است. Facebook اینتل و کوالکام باید همه خریداری شده به Jio سیستم عامل است. با این فن آوری های جهانی غول در هیئت مدیره توسعه Jio superapp است که قطعا در کار می کند.

توسعه یک superapp توسط یک غول مخابراتی مانند Jio می تواند در یک بازار انحصار خفقان نوآوری و رقابت است. مثلا Jio استفاده از بازرسی بسته های عمیق تکنیک های برای جلوگیری از وب سایت ها مانند duckduckgo مگا.co.nz و ساوندکلاود نشان می دهد که چگونه این می تواند مشکل ساز شود.

Superapps افزایش نگرانی از امنیت داده ها و حفظ حریم خصوصی به عنوان به خوبی. آنها جمع آوری داده ها در سطح فردی است که سپس می تواند فروخته شده به اشخاص ثالث و یا استفاده می شود برای نظارت است. مطمئن شوید که آنها نیز می تواند مستقر شود برای رفاه عمومی نیز هست. برای مثال در طول COVID-19 شیوع چین استفاده می شود خفاش را فن آوری برای کمک به دولت در انجام تماس ردیابی. اما با توجه Jio موقعیت در بازار مخابراتی و Jio-Facebook معامله منتقدان می گویند ایجاد یک superapp یا انحصار در هند برنامه اکوسیستم می تواند منجر به یک فاجعه حریم خصوصی. آن را می سازد آن را آسان تر برای دولت برای دسترسی به اطلاعات کاربر داده می شود که آن است که توسط یکی از عمده نهاد.

رفتن محلی است کلید

این تحولات نشان می دهد که دیجیتال راه اندازی کلید به رشد هند در اقتصاد دیجیتال و که آنها نیاز به کمک دولت برای تبدیل شدن به قهرمانان ملی. آنها به طور بالقوه می تواند تبدیل به رهبران بازار در خود verticals در e-commerce, fintech بازی و رسانه ها اگر آنها در انطباق با روند خاصی منحصر به فرد به بازار است.

برای مثال افزایش از نرم افزار تلفن همراه کاربران در غیر مناطق شهری سیگنال نیاز به هند برای توسعه سواد دیجیتالی از طریق برنامه های متمرکز منطقه ای و محتوای محلی با پشتیبانی از زبان های متعدد. مختلف موضعی نیاز دارد یک فرصت برای بازیکنان کوچکتر در داخل نرم افزار اکوسیستم. چگونه دولت اهرم این دو عوامل مهم تعیین خواهد کرد که در آینده از هند اقتصاد دیجیتال.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagrabuy verified stripe accountaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmarekorbetgencobahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis sitelerivebahisBağlama büyüsü