زندانی فعال Varavara رائو تست مثبت برای coronavirus در بمبئی

فعال و شاعر Varavara رائو که در حال حاضر در زندان در ارتباط با Bhima کرگن خشونت مورد یافت شده است مثبت برای کوروناویروس.

او در حال حاضر تحت درمان گفت: Dr Ranjeet Mankeshwar رئیس JJ بیمارستان و اضافه کرد که “او پایدار است و خواهد بود منتقل شده به بیمارستان دیگری”. Mankeshwar گفت که او خواهد شد معطوف به تعیین COVID-19 بیمارستان به عنوان JJ بیمارستان غیر COVID مرکز.

رائو گرفته شده بود به دولت-اجرای JJ بیمارستان بمبئی روز دوشنبه پس از او گله و شکایت از سرگیجه. رائو, 80, شده پشت میله های زندان برای تقریبا دو سال و تسلیم در Taloja زندان در کشور همسایه Navi Mumbai.

اعضای خانواده این فعال کرده بود ابراز نگرانی در مورد کاهش سلامت در گذشته است. آنها همچنین درخواست مقامات زندان به او ارائه مراقبت فوری پزشکی.

رائو و شماری دیگر از فعالان دستگیر شده اند در الگار Parishad-مائوئیست لینک مورد بود که در ابتدا جستوجو کرد توسط پلیس پونا و بعد از انتقال به آژانس تحقیقات ملی (NIA) در ماه ژانویه این سال است.

این پرونده مربوط به اتهام التهابی سخنرانی های ساخته شده در الگار Parishad کنفرانس برگزار شد در پونا در 31 دسامبر 2017 که پلیس ادعا کرد که باعث خشونت روز بعد در نزدیکی کرگن-Bhima یادبود جنگ.

پلیس نیز ادعا کرد که این کنفرانس برگزار شد و مردم با اتهام مائوئیست لینک کلیک کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید