دریاچه خیابان شورا می دهد اولین کمک مالی از $8 میلیون صندوق برای کمک به آسیب دیده مینیاپولیس کسب و کار

Category: کیمیا | No comments

دریاچه خیابان شورا توزیع آن کمک های مالی از یک صندوق برای کمک به کسب و کار را در ماه گذشته شورش های همراه محبوب در جنوب مینیاپولیس راهرو.

غیر انتفاعی چهارشنبه اعلام کرد آن را به $2.8 میلیون دلار به 175 کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی است که آسیب دیده و یا سوخته در آتش سوزی و شورش پس از جورج فلوید درگذشت در دست پلیس مینیاپولیس. هر گیرنده کردم تا $25,000.

دریاچه خیابان شورا بوده و آب گرفتگی توسط کمک های مالی جمع آوری بیش از 8 میلیون دلار از بیش از 70 ، 000 نفر یا سازمان پس از شروع این صندوق بیش از یک ماه پیش — یکی از کوچک مینیاپولیس سازمان های غیر انتفاعی به طور ناگهانی هولناک توسط میلیون ها دلار کمک مالی.

کمک مالی یک “اولین گام مهم,” دریاچه خیابان شورا, مدیر اجرایی, آلیسون Sharkey در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آن را به احتمال زیاد پنج تا 10 سال به طور کامل بهبود می یابند از آسیب انجام می شود در فقط چند روز در ماه ژوئن. بسیاری از کسب و کار که با دریافت اولین کمک مالی متعلق به مردم رنگ از جمله سیاه و سفید آمریکایی و هندی مهاجر صاحبان و اکثر کسب و کارهای کوچک با کمتر از 10 نفر از کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>