مرد پنجه نرم می کند گناه برای شروع لولا در دریاچه آتش با قلیان embers

Category: کیمیا | No comments

24-ماه-پیر مرد التماس کرد گناه را به سردستی دفع اون سوی خاکستر سوخته از قلیان است که به طور تصادفی آغاز آتش یک lakeside رستوران در یک دیرینه Bde Maka Ska غرفه.

Nouh O. علمی از مینیاپولیس بستری ناخالص-بزه غفلت آتش تعداد روز سه شنبه در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه ای در ارتباط با فروغ که منجر به razing از 1930s ساختمان. اخیرا ساختار تاریخی قرار دارد لولا در دریاچه رستوران امتیازی در شمال شرقی لبه از آنچه تا به حال شناخته شده به عنوان دریاچه Calhoun.

علمی که در ابتدا به اتهام جنایت شد که بلافاصله محکوم شد و تا به حال یک سال است و در شهرستان workhouse ماند برای دو سال توسط قاضی Theodora Gaitas.

به جای او دستور داده شد شرکت در عدالت ترمیمی برنامه که کمک می کند تا کسانی که محکوم به برخی جرایم جزئی ارتباط با مددکاران اجتماعی و دیگر خدمات پشتیبانی.

علمی ریخته زغال داغ از قلیان پشت قوطی های زباله در ساختمان گوشه جنوب غربی باعث شعله های یک شبه که در نهایت فرا ساختار در مارس 16 2019. قلیان یک لوله آب با یک لوله انعطاف پذیر استفاده می شود به دود و طعم توتون و تنباکو. توتون و تنباکو گرم می شود به طور غیر مستقیم با زغال سنگ یا چوب اون سوی خاکستر سوخته.

از دست دادن از آتش بود و تخمین زده می شود بیش از 2 میلیون دلار.

لولا در دریاچه که در زمان بیش از این فضا در سال 2018 نیست اما بازسازی است و در حال اجرا در همان محل با مختصر از کامیون مواد غذایی برنامه.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>