دیدار با دهانی شبیه ساز است که یک منتقد گفت: “10/10 برای من!”


به عنوان ما دوره اجتماعی فاصله و قرنطینه انزوا میکشد در ما می شود آوردن شما یک سری از اسباب بازی های جنسی, بررسی برای کمک به شما را به بهترین تصمیم گیری خرید خود را به نگه داشتن رابطه جنسی انفرادی زندگی وزوز همراه و یا به چیزهایی ادویه تا برای زوج (یا thruples یا غیره و غیره و غیره.) که ممکن است دچار برخی از خستگی در اتاق خواب. در عرشه امروز پرست آزادی از Bellesa.

تبلیغات

این پرست آزادی است وابسته به چوچوله تحریک کننده است که طراحی شده است به تقلید از تجربه داشتن دهان شما انجام شده. آن را بسیار در عملکرد شبیه به uber-محبوب Satisfyer Pro 2که بررسی شد در اینجا به تازگی, اما آن را کوچکتر و بهتر طراحی شده برای متنوع تر تجربه.

SPOILER ALERT: در تست ما دوست پرست آزادی و حتی بیشتر از Satisfyer که ما آن را بسیار دوست داشتم! به قول یکی از تست پرست آزادی بود “10/10 برای من!”

این پرست آزادی قیمت برای $99, اما موجودی خوانندگان می توانید 20% خاموش با استفاده از کد موجودی.

تبلیغات

جزئیات

Illustration for article titled Meet the Oral Sex Simulator That One Reviewer Said Was 10/10 For Me!

تصویر: پرست

این پرست آزادی است غلاف سکس دهنی اسباب شبیه ساز; آن را تنها در نظر گرفته شده برای استفاده خارجی بنابراین بر خلاف حاوی اسباب بازی مانند خرگوشآن را ارائه نمی دهد نفوذ و یا تحریک نقطه G. اما اگر شما ترجیح می دهم به اوج لذت از تحریک کلیتوریس به تنهایی می خواهید چیزی به تقلید احساس داشتن دهان شما انجام شده با یا بدون یک شریک و یا می خواهید یک اسباب بازی برای زمانی که شما نمی توانید با استفاده از چیزی insertable, برای مثال, در حالی که با استفاده از قاعدگی محصولات مانند من این خواهد بود که یک اسباب بازی را برای شما.

در اینجا برخی از مشخصات: آزادی آن چیزی که از طریق یک اختراع “لذت فن آوری هوا”—آن را با استفاده از ترکیبی از مکش و ماساژ امواج رادیو و تلویزیون به تحریک چوچوله و دیگر قطعات خارجی. این شش سطح شدت تحت کنترل آسان برای استفاده از دکمه ها در واحد رسیدگی است.

بر خلاف Satisfyer آزادی است که بسیار سبک وزن و جمع و جور ساخت آن بسیار بهتر نامزد برای هر دو زوج در بازی و برای سفر—یکی از ویژگی های طراحی من بهترین آن بود مغناطیسی پوشش نگه می دارد که اسباب بازی بسته بهداشتی برای ذخیره سازی و حمل و نقل. پاکسازی نیز بسیار آسان است: سیلیکون درپوش قابل جابجایی است و می تواند شسته شده و به طور منظم با آب و صابون و یا با هر ابزار تمیز کننده است که امن برای استفاده در سیلیکون.

تبلیغات

آزادی است که ضد آب و قابل شارژ است; تنها عیب این و آن را نه یک dealbreaker توسط هر کشش از تخیل است که شارژ سیم کوتاه است و مغناطیسی دلبستگی به اندازه کافی قوی نیست—همراه با عدم شارژ چراغ نشانگر شما به راحتی می تواند تا پایان با یک مرده اسباب آمده رفتن زمان است.

این پرست آزادی قیمت برای $99, اما موجودی خوانندگان می توانید 20% خاموش با استفاده از کد موجودی.

تبلیغات

که آزادی پرست ؟

Illustration for article titled Meet the Oral Sex Simulator That One Reviewer Said Was 10/10 For Me!

تصویر: پرست

درست مثل Satisfyer Pro 2, آزادی پرست طراحی شده است برای تحریک چوچوله, در راه یک زبان را—آن تقلید تجربه داشتن دهان شما انجام شده. بر خلاف Satisfyer اما پرست ارائه می دهد کمی تنوع بیشتر استفاده کنید: شما می توانید به کاوش در مناطق دیگر با آن و مهم تر از طراحی آن را می سازد آن را بسیار بیشتر منجر به استفاده از در طول زوج یا گروه بازی.

تبلیغات

با که گفت, مرد زن پرست و مشابه دیگر در دهان شبیه سازی نیست insertable و تنها باید استفاده شود خارج.

این پرست آزادی قیمت برای $99, اما موجودی خوانندگان می توانید 20% خاموش با استفاده از کد موجودی.

چه آزمون Vaginas فکر

Illustration for article titled Meet the Oral Sex Simulator That One Reviewer Said Was 10/10 For Me!

تصویر: پرست

تبلیغات

یک بار دیگر من مونتاژ آزمون Vaginas (T. V. s) برای کمک به شما در این نقد و بررسی. ما تا به حال بسیاری می گویند در مورد پرست آزادیپس بیایید حق آن است.

آزمون Vaginas’ نام تغییر کرده است دلایل حفظ حریم خصوصی.


جولی: سلام سلام من به دنبال خود پرست آزادی افکار!

ترزا: عشق sucky! دوست دارم اندازه جمع و جور! دوست دارم در این مورد! 10/10 برای من!

دینا: اوه بله! آن را می گذارد در یک پوسته??? بله! واقعا او را دوست داشت ( ؟ )

ترزا: جزء اصلی به دنبال یک.

دینا: اندازه بزرگ بسیار آرام من فکر می کنم ؟ سرگرم کننده و آسان تنظیمات. همه در اطراف برای استفاده شخصی!

تبلیغات

ترزا: بله بسیار آرام—دوست دارم که.

جولی: من به تازگی آزمایش یک اسباب بازی بود که مثل کوبیدن یک موتور بسیار سخت موافق در ارامش عامل بودن یک نقطه بزرگ در آزادی به نفع.

دینا: این هم خوب و ساده بود و آن را تلاش بیش از حد سخت و می شود کار انجام می شود—در حالی که همچنین در حال نیمه زیبا! من این را به عنوان یک بزرگ برای اولین بار-تایمر اسباب بازی. آیا شما فکر می کنید??? مانند کسی اولین جنسیت, اسباب بازی ؟

تبلیغات

ترزا: بله! من مانند نور [اد: داخل مکش-y بیت چراغ تا زمانی که اسباب بازی تبدیل شده است به یک نوع glow-in-the-dark نور]—این باعث می شود به مرور در تاریکی آسان lol—و این تنها مقدار مناسبی از شدت گزینه های.

جولی: خوب پس ما موافق است که این “اولین نوزاد اسباب بازی” اما آنچه در مورد زوج های بازی ؟ ما نمی در همه مانند Satisfyer برای زوج های, اما شما می توانید ببینید با استفاده از آزادی برای, ارتباط جنسی, استفاده از, و یا آیا شما فکر می کنم آن را یک-فقط اسباب بازی ؟

ترزا: بله برای استفاده از! آن را به اندازه کافی کوچک به جا در میان شما و همچنین سخت دمار از روزگارمان درآورد تا برای دیدن کسی که clueless هستند (lol)(با عرض پوزش). آن را نیز آسان به نگه دارید و واقعا لغزش در اطراف, به علاوه آن را به طوری غیر تهدید کننده به دنبال مانند شما لازم نیست که به آن کوه ،

تبلیغات

Dina: من نمی بینم آن گنجانیده شده در هنگام رابطه جنسی.

ترزا: آره من اختلاف نظر دارند. می def. گنجانیده شود.

جولی: آه خدای من ما به مبارزه ؟

دینا: آن را فقط به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری یک طرف در حالی که تنها یک نفر از آن استفاده می کند.

ترزا: برگزاری یک طرف?

جولی: صبر کنید. وقتی که من می گویند “زوج با استفاده از” منظورم یک شریک با استفاده از آن در دیگر — شما می دانید که حق??? بود و هر دو مردم با استفاده از آن.

تبلیغات

دینا: 😂

جولی: می کند که ذهن خود را تغییر دهید و در همه ؟

دینا: شاید ؟ من, مثل, خسته کننده, جنسیت, ارتباط جنسی, استفاده از چیزی شبیه به این برای کمک به فرد در رابطه است که نمی توانند دختر خود را به اوج لذت جنسی ؟

تبلیغات

ترزا: من احساس می کنم آن را مناسب برای سگ یا خروس ،

جولی: بله!!

دینا: بله^

جولی: گریه.

ترزا: این امر می تواند بزرگ برای کمتر زوج ماجراجو که نیاز به ادویه آن را.

دینا: آره این برای خسته کننده جنسیت, ارتباط جنسی, من فکر می کنم. من ایستاده است.

جولی: به اندازه کافی.

Dina: من فکر می کنم سرگرم کننده زوج ها می خواهم بیشتر سرگرم کننده به دنبال اسباب بازی … که هم چوب چیزی است که تا کسی ،

تبلیغات

جولی: Oh my God هاهاها!!! (من برخی از کسانی که بر روی عرشه برای تست).


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر