مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره رای دادند و چهارشنبه شب به قطع تعدادی از encampments در سراسر شهر و پارک ها به طور قابل توجهی کاهش دو آلاینده encampments در Powderhorn پارک.

به اتفاق آراء شد مقدمه بیش از یک ساعت از نظر عمومی است که در آن ده ها تن از ساکنان اعتراض علیه بی خانمان ها encampments است که آنان را تبدیل به محل ثابت استفاده از مواد مخدر و خشونت و دیگر غیرقانونی رفتار است.

تجاوزات جنسی دعوا و حداقل یک تیراندازی گزارش شده در هفته های اخیر در Powderhorn encampments و داوطلبان باید مدرج دوباره حضور خود را در شرق اردوگاه.

افراد بی خانمان شروع تبادل چادر در پارک چند شهرستان از هیئت مدیره به آنها اجازه اقامت شبانه در ماه گذشته. Encampments در حدود 30 پارک و Powderhorn سایت های منقبض شده از 560 چادر هفته گذشته به 310 با توجه به آخرین شماره.

پارک مدیره کمیسیون در اوایل این ماه رد قطعنامه ای است که می تواند به محدود encampments به 10 پارک و بیش از 10 چادر در اوایل این ماه. روز شنبه به روز شده در قطعنامه بود بیشتر محدود کردن encampments به 20 تعیین شده پارک و 25 چادر از جمله Powderhorn.

کمیسر Londel فرانسوی, حضور داوطلبانه در Powderhorn گفت: هیئت مدیره اقدام به انجام انسانی چیزی که با اجازه دادن به مردم برای زندگی در پارک اما “ممکن است گاز خاموش کمی بیشتر از ما می توانید از جویدن.”

“همه تصمیم به نوشتن این مردمی کردن و ما سعی به انجام کار درست. خداوند می داند که من سعی کردم همسایه سعی داوطلبان سعی,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما یک وضعیت که در آن مردم امن نیست. و این مرا ناراحت می کند.”

تحت قطعنامه, داوطلبان, سازمان های غیر انتفاعی و اشخاص دیگر که به درخواست برای مجوز موقت قانونی یک اردوگاه; کسانی که بدون مجوز خواهد بود منحل گردید.

شهر را با داوطلبان به نقل مکان ساکنان بزرگتر encampments تعیین شده پارک به عنوان “پناهگاه سایت.” این encampments می تواند بزرگتر از 10% تعیین شده پارک با توجه به قطعنامه.

پارک مدیره هنوز به تعیین پارک ها به عنوان پناهگاه سایت و به دنبال دستورالعمل های متعددی از جمله نزدیکی به پارک یا مدرسه مناطق. آن را ارائه دستشویی, سطل زباله, دست شویی ایستگاه و شمشیربازی به مجاز encampments.

مجوز برای encampments می تواند در دسترس به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه, پارک مدیره کارکنان گفت.

بسیاری از کسانی که در ابتدا مهاجرت به Powderhorn پارک اخراج شد از یک هتل شرایتون سابق که تبدیل شده بود به یک سرپناه توسط داوطلبان در پی پلیس به قتل جورج فلوید. پارک شده است از آنجایی که این سایت از یک رشته از حوادث خشونت آمیز از جمله گزارش جنسی و ضرب و جرح و تخریب خودرو و اخیرا یک تیراندازی.

ساکنان که صحبت کردن در برابر encampments در روز چهارشنبه جلسه گفت: این سایت در حال رشد خارج از کنترل و پارک هیئت مدیره در حالی که نیت خوبی نداشت مجهز برای کمک به بی خانمان ها.

شیلا Delaney داوطلب بود در Powderhorn encampments و قبل از آن در سابق وسبک پناهگاه. در ملاقات با او گفت: encampments تا به حال نا امن تبدیل شده و نیاز به reined در پارک مدیره.

“[هیات مدیره] ساخته شده بشردوستانه تصمیم با فرض منطقی است که بقیه از شهرستان … نیست و در اینجا ما” Delaney گفت. “ما سزاوار به یک جامعه امن.”

Powderhorn داوطلب کت Eng گفت: دیگران کمک کرده اند بسته کردن چادر در encampments و رانده, مردم را به پارک است. داوطلبان باید به عقب کشیده خود round-the-clock حضور در شرق اردوگاه و در حال حاضر ارائه فقط آب و غذا و دیگر خدمات اساسی.

او گفت: درخواست داوطلبان به درخواست برای مجوز بود “و در عین حال دوباره یک سازمان دولتی درخواست فردی شهروندان را به این مسئولیت unsheltered بی خانمانی.”

“ما واقعا درخواست شده است و بیش از زمانی که هیچ مسئول دولتی قادر به ارائه برخی از مرتب کردن بر اساس راه حل واقعی برای مردم زندگی unsheltered در مینیاپولیس پارک” Eng گفت.

پارک مقامات هیئت مدیره و کارکنان دوباره پرسید: برای کمک از دولت و سازمان های متخصص در بی خانمانی به ارائه خدمات و مسکن برای ساکنان اردوگاه. کارکنان را جمع آوری صدها نفر از سرنگ در encampments و در زمان تهدید شده اند توسط اعضای کمپ.

“کارکنان ابراز نگرانی برای ایمنی خود را,” دستیار پارک سرپرست جرمی Barrick گفت. “روحیه همچنان پایین است و این چالش ها کمک می کنند نه به آن.”

همسایگان اطراف Powderhorn encampments گفت: آنها “نا امید کننده و نومید” در مورد استفاده از مواد مخدر littering و خشونت در آنها دیده می شود در پارک.

Bethann Barankovich که در سراسر خیابان زندگی می کند از شرق اردوگاه گفت: او به طور منظم می بیند مردم رانندگی خیابان فروش مواد مخدر و ساکنان با استفاده از مواد مخدر در پارک و در خارج از خانه های اطراف آن. همسایگان را آغاز کرده اند قفل دروازه و قرار دادن نشانه ای برای مردم جلوگیری از تعرض به کارگاههای خود را.

در سه شنبه شب او و همسرش شاهد یک زن چسبیده به کاپوت ماشین به عنوان مرد داخل سوار بی پروا از طریق خیابان. مرد دیگری با نزدیک شدن راننده با تفنگ; شوهرش او را متقاعد به ساقه و راننده به ترک این زن به تنهایی.

پارک مدیره نیاز به پیدا کردن یک راه انسانی به انحلال Powderhorn encampments Barankovich گفت.

“پارک در حال رفتن به نیاز به اصلاح و من می خواهم پارک مدیره به انجام یک کار بسیار دقیق و مسئول نگاه به آنچه به عنوان هزینه خواهد بود,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله