مینه سوتا در حال حاضر در حال سقوط کوتاه در سه تا از پنج گل خود اعمال شده توسط دولت و مقامات بهداشتی برای ارزیابی پیشرفت خود را در میان COVID-19 همه گیر که از روز شنبه باعث شده بود 43,742 موارد و 1,518 مرگ و میر.

آخرین COVID-19 مجموع شامل علاوه بر این توسط مینه سوتا وزارت بهداشت در روز چهارشنبه از دیگر 578 آزمایشگاه تایید موارد از بیماری های عفونی و هشت مرگ و میر.

اطلاعات به روز شده در دولت COVID-19 داشبورد نشان داد که در ایالت مینه سوتا یک رای از 8 مورد جدید از COVID-19 به ازای هر 100000 نفر در هر روز — بالاتر از دولت-هدف هدف از 5 مورد در هر 100,000. نرخ عمومی سایت است که تنها بر اساس موارد از طریق جولای 6 و را شامل نمی شود افزایش موارد آخر هفته گذشته که تحت فشار قرار دادند مینه سوتا در مورد نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 و فرود دولت در نیویورک, سفر, محدودیت لیست.

Minnesotans انتظار می رود برای تکمیل آنلاین نمایش در هنگام سفر به نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی و داوطلبانه قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود.

مینه سوتا نیز در حال حاضر از دست رفته خود را خودخواسته هدف از بیش از 30% موارد از COVID-19 است که ناشی از یک رمان coronavirus آمده از ناشناخته منابع جامعه. نرخ جمله رمز و راز موارد شده بود زیر که هدف همه از طریق ژوئن با وزارت امور خارجه تماس با ردیاب قادر به لینک عفونت به مشتریان در کافه ها و شیوع بیماری در worksites — اما افزایش یافته است به 32 درصد است.

شناخت منابع عفونت اجازه می دهد تا دولت تماس ردیاب برای شناسایی نقاط داغ از COVID-19 و به مردم هشدار می دهند که ممکن است در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

دولت نیز کمی بالاتر از هدف خود برای نرخ جدید بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 حتی اگر تعداد افراد بستری برای بیماری های عفونی باقی می ماند و زیر قله اعداد است. دولت روز چهارشنبه گزارش داد که 254 نفر در بیمارستان بستری شدند برای COVID-19 و 106 مورد نیاز مراقبت های ویژه. دولت تا به حال گزارش 606 COVID-19 بیماران بستری شده در آوریل 28.

دولت است و بالاتر از آن هدف برای نرخ آن از COVID-19 تست تشخیصی در هر 100 ، 000 ساکنان هر چند که نرخ کاهش یافته است در اوایل ماه جولای در میان ملی افزایش COVID-19 مواردی که کشیده تست منابع و تجهیزات.

تنها در حدود 5% از تست های تشخیصی در طول هفته گذشته پیدا کرده اند coronavirus است که بهتر است دولت در آستانه از 15 درصد است. یک نرخ بالاتر است که نشان می دهد افزایش و گسترش ویروس در دولت است.

افزایش اخیر در روزانه COVID-19 مورد شمارش شده است سوخت توسط افراد جوان و نوجوانان — که در حال حاضر تا 35 درصد از دولت کل موارد اما تنها دو نفر از مجموع مرگ و میر. موارد بیش از دو برابر از ژوئن 1 در میان Minnesotans 29 و جوان.

مقامات بهداشتی دولت نگران هستند که مینه سوتا ممکن است به دنبال اخیر الگوی کشورهای دیگر — با بزرگسالان جوان و سالم و نوجوانان انتقال عفونت به افراد در معرض خطر با توجه به سن و مشکلات سلامتی دیگر.

افراد 70 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند تنها 10 درصد از COVID-19 موارد در مینه سوتا اما 81 درصد از مرگ و میر.

پنج نفر از هشت مرگ و میر گزارش شده در چهارشنبه درگیر زندگی مردم در مراقبت طولانی مدت و یا زندگی کمک امکانات آوردن تلفات در آن جمعیت به 1,180 نفر است. یک مورد مرگ گزارش روز شنبه درگیر کسی 49 یا جوان.

در میان تمام موارد 38,179 بهبود به نقطه ای که آنها دیگر در نظر گرفته خطرات عفونت — هر چند بعضی از آنها طولانی تنفس و یا دیگر عواقب ناشی از عفونت خود را.

با توجه به تعداد عفونت است که در نتیجه خفیف یا بدون علائم فدرال و مقامات بر این باورند که وجود داشته است 10 ناشناخته عفونت برای هر یک تشخیص داده COVID-19 مورد در ایالات متحده آمریکا

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله