مینه سوتا جوانان رای به احتمال زیاد به outsized اثر در سال 2020 انتخابات

Category: کیمیا | No comments

جنوب مینیاپولیس دانشجو گریس موری همیشه به دنبال وقایع کنونی اما او پرشور در مورد سیاست دموکراتیک پس از سال 2016 انتخابات قرار داده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

در طرف دیگر شکاف سیاسی, دانشگاه مینه سوتا, Duluth, ارشد, Tiffani Skroch است دیدن هیجان زیادی در مورد reelecting مغلوب ساختن پیشی جستن.

پیش بینی جوانان رای گیری اغلب کاهش یافته است در گذشته اما داده های جدید در حال ظهور قبل از سال 2020 انتخابات نشان می دهد که افراد جوان مثل موری و Skroch می تواند یک outsized تاثیر در امور خارجه و سیاست های ملی به خصوص در مینه سوتا که در آن نرخ از جوانان رای گیری به طور مداوم بالاتر از کشورهای دیگر است.

موری, a 20-year-old دانشگاه تافتز تاریخ مانده است فعال پس از تاسیس مدرسه او فصل از دبیرستان دموکرات امریکا که در پرورش جوانان فعالیت در سمت چپ. “من احساس می کنم که من در مواجهه با سازمان های مردمی واقعا فقط مستحکم من اعتقاد به قدرت جوانان رای و تمام صداهای شده اند که در طول تاریخ کمتر در این کشور” موری گفت.

Skroch رئیس جمهور از UMD بولداگ جمهوری خواهان شده است سازماندهی ادبیات قطره برای سال 2020 انتخابات با دیگر اعضای باشگاه در دلوت منطقه است.

“این نسل جدید است تا فعال و خیلی علاقه مند به دانستن چه خبر است در جهان. همه شروع به درک چقدر مهم آن این است که به رای و چقدر آن را واقعا تحت تاثیر قرار شما” Skroch گفت. “با همه گیر من فکر می کنم که مردم در حال نشستن در خانه و تماشای اخبار بیشتر و تحقق در واقع چقدر است اتفاق می افتد و چقدر دولت را تحت تاثیر قرار زندگی روزانه خود را.”

اخیر حزبی مرکز اطلاعات و تحقیقات بر روی مدنی آموزش و نامزدی (دایره) نظرسنجی از رای دهندگان بین سنین 18 و 29 نشان داد که هر دو جوانان فعالیت و مشارکت سیاسی در حال افزایش است.

این نشان داد که 83 درصد از پرسش شوندگان گفتند که به اعتقاد آنها باید از این قدرت برای تغییر کشور است. نزدیک به 80% گفت: COVID-19 همه گیر کمک کرده است تا آنها را متوجه اثر سیاست بر زندگی خود را — در طول زمان هنگامی که مبارزات به دنبال راههای متنوع برای اتصال با جمعیتی.

یکی دیگر از دایره نظرسنجی رتبه مینه سوتا نهم در آمریکا که در آن افراد جوان باید قدرت را به نوسان انتخابات یک کلید نقطه داده برای یک میدان نبرد دولت است که دموکرات هیلاری کلینتون برنده فقط 44,000 آرا در سال 2016.

در آخرین انتخابات ریاست جمهوری بیش از 460,000 افراد جوان در مینه سوتا رای دادند گفت: دایره مدیر تاثیر ابی Kiesa.

نظر سنجی خروج از 2016 نشان داد که کلینتون انجام شده 45 درصد از جوانان رای در این دولت در مقایسه با 42 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن; یکی دیگر از 13 درصد رای برای کاندیداهای دیگر.

که بدان معنی است که تقریبا 210,000 جوان رای دهندگان کمک حمل دولت برای کلینتون گفت Kiesa. “است که یک سهم بزرگ برای نگه داشتن انتخابات رقابتی” او گفت:.

جوانان مردم در انتخابات اعداد از انتخابات میان دوره ای یکی دیگر از شاخص کلیدی از نامزدی در سال 2020, او گفت:.

“جوانان مشارکت مردم در سال 2018 در مینه سوتا در واقع نزدیک به 2016 مشارکت مردم است. چیزی اتفاق افتاده است در سال 2018 که واقعا بسیج بسیاری از افراد جوان است. در حالی که آن ميان ترم این واقعیت است که بسیاری از افراد جوان ممکن است در حال حاضر ثبت شده است به رای قبل از ما به 2020 معنی آنها بیشتر احتمال دارد به بازیگران در یک رای گیری در سال 2020” Kiesa گفت.

هنوز هم به جوان Minnesotans در طول COVID-19 pandemic یک چالش بوده است. با کالج ها و به احتمال زیاد به توقیف در پاییز هر دو DFL و ایران از آن استقبال ابزار دیجیتال.

موری از شرکت کنندگان در آبی آینده 10 هفته برنامه را آموزش می دهد که افراد جوان در, مترقی, کمپین سازماندهی. بیش از 120 نفر از کشورهای مختلف در حال گذراندن تابستان کار به انتخاب دموکرات سنا از جمله دوباره انتخابات از مینه سوتا به گزارش ایسنا ، تینا اسمیت.

در حالی که بسیاری از فعالان پیشرو هستند با تمرکز بر مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن, وزارت امور خارجه ایران سخنگوی Preya Samsundar گفت: حزب جمهوری خواه شده است و قادر به تعامل با جوانان رای دهندگان به طور خاص وقتی که می آید به مسائل اقتصادی است.

“همه آنها بیش از حد آگاه از اهمیت داشتن شغل با درآمد بالا پایین نرخ بیکاری و تنها با داشتن فرصت برای گرفتن پای خود را به درب” Samsundar گفت. به عنوان دولت باز می شود تا برگ برنده های کمپین در حال انتقال به فرد در حوادث است اما همچنین با استفاده از زوم Google Hangouts و رسانه های اجتماعی برای ارتباط با رای دهندگان.

با بیشتر مردم مجبور به ماندن در خانه در طول همه گیر آن شده است آسان تر برای ارتباط با رای دهندگان گفت: مینه سوتا DFL رئیس Ken Martin. رای دهندگان جوان و پیر هستند احتمال بیشتری برای انتخاب کنید تا به تلفن و یا حضور در یک اطلاعاتی زوم نشست. اما دموکرات ها احساس می کنند باید یک لبه با جوان آرمان گرا رای دهندگان متمرکز بر مسائل مانند تغییر آب و هوا و نژادی و حقوق صاحبان سهام.

“ما شده است داشتن یک مقدار زیادی از مکالمات در دبیرستان و دانشگاه ها در سراسر کشور و همچنین محیط های دانشگاهی و در آن حرفه ای فضاهای” مارتین گفت. “ما می دانیم که رای دهندگان جوان کلیدی برای این انتخابات است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>