گزارش های جدید گسل سی شهردار موریل Bowser خود به صورت آهسته و منفعل’ پاسخ به کروناویروس

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled New Reports Faults D.C. Mayor Muriel Bowser for ‘Slow and Passive’ Response to Coronavirus

عکس: معاونت/AFP (گتی ایماژ)

برای پیدا کردن برخی از بدترین ثبت coronavirus تفاوت بین سیاه و سفید ساکنان, شما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از پایتخت کشور که در آن سیاه و سفید ساکنان درگذشت COVID-19 در نرخ های نزدیک به شش بار است که از مردم سفید پوست در این شهر است. به عنوان ساخته شده صریح و روشن توسط تعداد زیادی از کارشناسان بهداشت عمومی, خبرنگاران و نژادی عدالت طرفداران علت این اختلافات تا حد زیادی سیستمیک. اما مقامات دولتی عدم پاسخ با فوریت و مراقبت به بحران است و همچنین بخشی از آن. با توجه به یک گزارش جدید از آمریکا و رسانه های عمومی (h/t NPR), “اشتباه” در شهردار موریل Bowser خود را از دست داده و این بحران کمک کرد کمک به خلیج فارس بین چگونه ویروس نهفته است ساکنان سیاه در مقابل سفید ،

تبلیغات

سیاه, d. C. ساکنان را تشکیل می دهند و نزدیک به 50 درصد از جمعیت شهر است اما باید حساب برای نزدیک به 2 نفر از هر 3 مرگ و میر. این آمار به طور مستقیم به یک استارک دهه تقسیم در چه سیاه و سفید واشنگتن زندگی می کنند در مقابل سفید همسالان خود. اما به عنوان APM گزارش وجود دارد “مهم اشتباه” از Bowser خود دولت با توجه به تاخیر و عدم تست و ضعیف ذوات بیمارستان است که تا به حال مخربی بر مردم سیاه و سفید.

عدم اوایل تست

این شهر نیست باز کردن هر سایت به صورت رایگان coronavirus تست شرق Anacostia رودخانه تا اوایل آوریل است. این بخش از شهر ساخته شده تا از یک نوار زیادی از جنوب شرقی سی و یک بخشی از شمال شرقی—خانه برای 161,500 که بسیاری از آنها سیاه و سفید هستند. آن را نیز به یک زن و شوهر از فقیرترین بخشهای شهر است.

تبلیغات

هنگامی که یک تست سایت باز شد آن بود که در ایالات مرکز پزشکی از راه دور در بیمارستان واقع شده نزدیک به مریلند مرز و ساعت محدود شد. در هنگام تست ساخته شده در دسترس بیماران می تواند فقط تست شده در طول چهار ساعت در روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه. هنوز بسیاری از مردم نشان داد تا به آزمایش و دو ماه بعد سایت بسته شد.

“عدم اوایل تست hid فقط تا چه حد و سریع coronavirus پخش شد که به بخشی از شهر” NPR می نویسد.

تاخیر

در اواسط ماه آوریل به عنوان همه گیر شروع آوردن شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده Bowser خود به دستورالعمل ها را به شهر مدیکید مدیر برای رسیدن به تمام بیماران با شرایط بهداشتی اساسی. آژانس قرار بود به این ساکنان اطلاعات در مورد چگونه برای محافظت از خود و کاهش گسترش ویروس. آن را در زمان بیش از یک ماه برای آژانس به درخواست مناقصه—در آن زمان 337 نفر از انقباض COVID-19. پیمانکار نمی تواند انتخاب شود تا کمتر از یک هفته قبل از سی شروع بازگشایی در پایان ممکن است.

تبلیغات

ضعیف ذوات بیمارستان

ناتوانی-طرفداران حقوق شروع به ابراز “قبر نگرانی” در مورد شهر-اجرای بیمارستان روانی سنت Elizabeths قادر خواهد بود برای آب و هوا coronavirus همه گیر شروع در اوایل مارس با استناد به بهداشت قبلی می ترساند که شامل کشف لژیونلا باکتری ها در آب آن در پاییز گذشته. برای نزدیک به یک ماه در بیمارستان بود به تعطیل آن تامین آب است.

تبلیغات

با توجه به طرفداران سنت Elizabeths هرگز دریافت شده در محل برای کمک به کنترل گسترش عفونت است. “کارکنان گفت: آنها تا به حال به استفاده مجدد از تجهیزات حفاظتی و بیماران گفت: به وضوح در افراد بیمار به قدم زدن در اطراف واحد” NPR می نویسد. در آن زمان یک قاضی فدرال دخالت در مدیریت بیمارستان 13 نفر و یک کارمند مرده بود از ویروس.

در میان کسانی که درگذشت در بیمارستان بود 86-year-old man با زوال عقل بود که تجربه بی خانمانی, Salvador Rivero. با توجه به دادگاه منصوب نگهبان جلمة کمند, Rivero—که برای اولین بار بود به مرگ از COVID در سنت Elizabeths—باید در خانه و نه St Elizabeths اما هیچ فاصله ای وجود دارد به جای او.

تبلیغات

پریسا نوروزی مدیر توانمند سی یک گروه حمایت از تشکیل کم درآمد ساکنان شهر برای مبارزه نژادی و عدالت اقتصادی گفت: APM شهر “آماده نیست” برای ویروس. او این باورند که Bowser خود ممکن است پریشان بودن در کمپین بلیزرز با سابق شهر نیویورک شهردار و دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ پیش از آن در سال.

APM مشخص d. C. پاسخ به “آهسته و منفعل” در مقایسه با دیگر شهرستانها با بزرگ سیاه و جمعیت از جمله شیکاگو و دیترویت و میلواکی. Bowser خود پاسخ نمی دهند به APM سوالات در مورد خود دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس صدور بیانیه ای به جای.

تبلیغات

“شروع Covid-19 سریع بود و غیر قابل پیش بینی” آلیسون ریوز یک سخنگوی آژانس نوشت: در یک ایمیل. “ما در حال حاضر یک بار در یک نسل فرصت به ملاحظه ساخت به سمت عادلانه تر, انعطاف پذیر و پر جنب و جوش شهر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>