نه از جنگل هنوز: رئیس صندوق بین المللی پول هشدار دوم موج ویروس ممکن است مختل اقتصاد

واشنگتن: با وجود برخی از نشانه هایی از بهبود اقتصاد جهانی چهره ادامه داد: چالش هایی از جمله احتمال موج دوم COVID-19 و دولت باید حمایت خود را از برنامه های در محل, رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva گفت: پنج شنبه.

فعالیت “آغاز شده و به تدریج تقویت می کند… اما ما نه از جنگل هنوز” Georgieva گفت: در یک پیام به G20 وزیران دارایی پیش از تعطیلات آخر هفته خود را در جلسه ای در عربستان سعودی است.

اما بهبود چهره خطرات او گفت: از جمله امکان “دوم عمده جهانی موج این بیماری می تواند منجر به بیشتر اختلالات.”

واشنگتن-بر اساس بحران وام دهنده در اواخر ماه گذشته کاهش داد و رشد آن پیش بینی و در حال حاضر انتظار دارد تولید ناخالص داخلی جهانی به سقوط 4.9 درصد در سال جاری با توجه به عمیق تر انقباض طول مستندات از آنچه قبلا پیش بینی شده و تنها یک “ولرم بهبود است و انتظار می رود برای سال آینده است.”

از $11 تریلیون دلار در محرک های ارائه شده توسط G20 سازمان ملل کمک به جلوگیری از بدتر نتیجه اما “این تورهای ایمنی باید حفظ شود به عنوان مورد نیاز و در برخی موارد گسترش” Georgieva خواست در یک پست وبلاگ.

او برجسته اقدامات از جمله پرداخت مرخصی استعلاجی برای خانواده های کم درآمد و دسترسی به مراقبت های بهداشتی و بیمه بیکاری.

در حالی که او اذعان کرد که “قابل توجه و افزایش سطح بدهی ها یک نگرانی جدی” Georgieva گفت: “در این مرحله از بحران هزینه خروج زودهنگام بیشتر از ادامه حمایت است که در آن مورد نیاز است.”

بسیاری از کشورها را نقل مکان کرد به بازگشایی پس “واضح است که ما را وارد فاز جدیدی از بحران,” او گفت: در یک پست وبلاگ و اضافه کردن آن را به “سیاست بیشتر چابکی و اقدام برای تضمین دوام و بهبود است.”

بسیاری از مشاغل است که از دست رفته اند در میان همه گیر ممکن است هرگز دوباره پس کارگران نیاز به حمایت و آموزش به حرکت به بخش های جدید.

“خط پایین این است که این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به افزایش فقر و نابرابری” او گفت: اما اشاره کرد که سیاستگذاران باید “یک بار در یک قرن شات” در ساختمان بهتر و سبزتر و عادلانه جهان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر