Osmania بیمارستان عمومی آب گرفتگی پس از باران های سنگین شلاق حیدرآباد

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: برای دومین بار در سه روز قطعات Osmania کلی بیمارستان (OGH) حیدرآباد را یاد بیمارستان دولتی رو آب گرفتگی توسط آب و فاضلاب روز چهارشنبه.

سیل آغاز شده در مسیر که متصل به میراث ساختار قلی قطب شاه ساختمان با توجه به آب و فاضلاب از کانال نزدیک سرشار.
از سرریز آب wreaked ویران در بسیاری از بخشهای عمومی و یک بخش ICU در ساختمان میراث فرهنگی.

کارکنان بیمارستان در تلاش برای جلوگیری از آب از رسیدن به بیمارستان با استفاده از تشک و کیسه های شن و ماسه اما جاری شدن سیل بیش از حد بود برای کنترل. آب گرفتگی گردشگاه نیز آن را دشوار است برای کارکنان بیمارستان شیفت بیماران از OP بخش به بیمار ساخت.

ویدئوها از آب گرفتگی در بیمارستان شده اند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی درآمد brickbats برای دولت. در یک ویدئو یک زن رسیدگی به بیمار در یک بخش عمومی شکایت از بوی غیر قابل تحمل با توجه به آب و فاضلاب.

دکتر گفت: روز چهارشنبه باران به سختی می تواند در نظر گرفته شود “سنگین” اما آنها هنوز هم منجر به جاری شدن سیل. “هر بار که آن باران ما به دنبال نگه داشتن نگرانی در سقف به بررسی کنید که آیا ما در حال ایستاده در زیر یک قطعه شل از ملات” اعلام کرد.

فرو ریختن زیرساخت های Osmania بیمارستان عمومی یکی از قدیمی ترین در حیدرآباد شده در اخبار برای اشتباه دلایل بسیاری از بار. حدود دو هفته پیش یک بخشی از سقف پایین آمد و در طبقه دوم از IP ساختمان. طبقه دوم بوده و خارج از محدوده برای چندین سال پس از آن تلقی “ناامن”.

دکتر Pandu Naik, در شارژ سرپرست گفت: کارکنان خود سعی در منحرف کردن سرریز آب به نزدیکی باغ برای جلوگیری از هر بخش از گرفتن آب گرفتگی. اما جریان بیش از حد بود. “ما بلافاصله پرسید GHMC که آمد و پمپ آب,” او گفت:. دکتر Naik با اشاره به این که سیستم فاضلاب این بیمارستان بیش از 100 سال است. “ما به امید یک راه حل دائمی برای این مشکل به عنوان فصل بارانی است که بر ما,” او گفت:.

مقامات Telangana دولت خدمات پزشکی و زیرساخت های توسعه شرکت (TSMSIDC) در عین حال گفت: روز چهارشنبه جاری شدن سیل به علت سرشار از “kachha nala” که از بگوم بازار. گفتند TSMSIDC در حال کار با GHMC به مرتب کردن بر اساس موضوع.

آن را ممکن است به یاد می آورد که بعد از روز دوشنبه جاری شدن سیل OGH مقامات تا به حال گفت: جاری شدن سیل ناشی از برنامه ریزی نادرست و ضعیف مهندسی از جاده های داخلی. آنها گفت: یکی از سازه های مسدود شده بود منهول از طوفان آب تخلیه منجر به رکود آب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>