Pro-Virus گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ باطل محلی, ماسک, سفارشات, امید تهمت ابجو بد و کم مایه در سمت راست او

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Pro-Virus Georgia Gov. Brian Kemp Overrides Local Mask Orders, Hopes Trump Swipes Right on Him

عکس: Kevin M. Cox (گتی ایماژ)

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) است که نه تنها یک دزداو همچنین یک نرم افزار ویروس-ادم سفیه و احمق که داده است در به سیاسی شدن ماسک—به معنای واقعی کلمه کوچکترین چیزی که ما می توانید سعی کنید و نگه داشتن این ویروس از گسترش و اتحاد باطل محلی شهرداری های سراسر کشور است که می خواستم به ماسک الزامی است.

تبلیغات

بله برایان کمپ مردی که به معنای واقعی کلمه نگه داشته گرجستان از استیسی آبرامز عظمت [سردبیر Genetta: Stacey آبرامز است که هنوز هم بزرگ است. برو کمپ.] نه تنها اجازه می دهد ماسک به طور داوطلبانه اما او با صدور یک فرمان اجرایی با عنوان “هی تهمت! به من نگاه کن, من آن را درست انجام?” که مانع از دولت های محلی (مانند آتلانتا که در آن شهردار Keisha لنس پایین بود و فقط ماسک اجباری) از ماسک اجرای قوانین.

تپه اشاره می کند که برخی از 15 دولت های محلی در سراسر کشور ساخته شده بود ماسک اجباری برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ون جونز از ویروس ها.

تبلیغات

چون کمپ یک سنگ سرد, سگ ماده که دوست دارم چیزی بیش از برای رئیس جمهور به گهواره او مانند یک نوزاد تازه متولد شده او را تغییر اجباری منظور به شدت تشویق ساکنان و بازدید کنندگان “به سایش پوشش صورت به عنوان عملی” که در به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن و یا ورزش در خارج از منزل.

Candice Broceیک سخنگوی کمپ به نام محلی سفارشات “غیرقابل اجرا.”

“قبلی دستور اجرایی—و در حال حاضر این منظور دولت هیچ اقدام محلی می تواند بیشتر یا کمتر محدود تر از ماست. ما توضیح داد که محلی, ماسک فرامین غیرقابل اجرا هستند. فرماندار در ادامه به شدت تشویق گرجی به پوشیدن ماسک در” Broce توییتی.

اخبار کمپ طرفدار ویروس سخت گیرانه استبدادی حاکم بر می آید بر روی پاشنه از کف’ اعلام کرد که هر دو او و شوهرش قرارداد coronavirus.

تبلیغات

اگر تنها وجود دارد یک محل است که حاضر به دنبال منطق و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل بازگشایی بیش از حد به زودی و پس از آن نادیده گرفته همه کارشناس بهداشت توصیه هایی که می تواند نشان می دهد کمپ چقدر لعنتی احمق او بودن.

تبلیغات

آنچه را که اوکلاهما? شما نیاز به کسی برای نگه داشتن نوشیدنی خود را?

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt چهارشنبه اعلام کرد که او اولین فرماندار به تست مثبت برای کوروناویروس.

تبلیغات

“من می خواهم به استفاده از داستان من را به یاد Oklahomans که اگر شما احساس خوب, ما می خواهیم شما را به آزمایش” گفت: Stitt که اضافه شده است که با وجود تست مثبت برای ویروس او هنوز هم با توجه به ایالت ماسک دستور تا به حال سی ان ان گزارش.

تکواندو اشتباه است با شما مردم ؟ آن را به عنوان اگر شما همه را دوش و نمی شستن پاهای خود را.

تبلیغات

“شهر تولسا را تجربه کرده است یک موج اخیر در coronavirus موارد زیر رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع وجود دارد در تاریخ 20 ژوئن در آن Stitt شد و در حال حاضر بدون پوشش صورت خود را,” سی ان ان یادداشت ها.

تبلیغات

و این تپه که مقامات جمهوری خواه می خواهید به مرگ به معنای واقعی کلمه اجازه می دهد دیگران به مرگ نیز برای دلجویی از یک مرد-کودک در کاخ سفید است. آن را به عنوان اگر آنها را به دوش بدون لیف ماساژور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>