سخنرانان اصرار مینیاپولیس منشور کمیسیون اجازه دهید به رای دهندگان خود را می گویند در آینده پلیس

Category: کیمیا | No comments

بیش از 100 سخنرانان روز چهارشنبه با بیان دیدگاه های خود در مورد یک پیشنهاد است که می تواند منجر به پایان مینیاپولیس اداره پلیس بسیاری از آنها حمایت قرار دادن این سوال را قبل از رای دهندگان در ماه نوامبر.

یک گروه کوچکتر زبان مجازی جلسه عمومی قبل از مینیاپولیس منشور کمیسیون مخالف این حرکت.

برای در نظر گرفتن در حال حاضر است یک طرح است که تغییر این شهرستان منشور, در اصل قانون اساسی آن به پایان نیاز برای مینیاپولیس به حفظ یک اداره پلیس. به جای این شهرستان را ایجاد یک جامعه ایمنی بخش است که می تواند شامل افسران, اما نمی خواهد نیاز به انجام این کار.

بسیاری از افرادی که صحبت در حمایت از این طرح گفت: آنها بر این باورند که شهر منشور ارائه یک مانع غیر قابل نفوذ به اصلاحات و ساکنان رنگ — که به طور نامتناسبی در معرض افسران نیروی — نمی توانید صبر کنید برای تغییر.

“پنجره فرصت است و من نیاز به شما برای انجام کارهای خود گفت:” آبنوس, اتاق, با آرایشگاه و سیاه کلیسا تعاونی اشعیا ائتلافی از رهبران مذهبی.

ترور Cochlin زندگی می کند که در Powderhorn منطقه خواست کمیسیون اجازه می دهد تا پیشنهاد به سر به انتخابات ماه نوامبر “به طوری که ما می تواند همه باید یک صدا در ایجاد یک آینده است.”

“من می خواهم به یاد این بدن که شما داوران از این گفتگو و این روند و این امر می تواند زیانی به دموکراسی ما اگر این بدن را در راه ایستاده که” Cochlin گفت.

سینتیا گومز که می آموزد در جنوب مینیاپولیس صحبت در مورد مشاهده “MPD را تحقیر برای جوامع ما گرفته شده بر روی بدن دانش آموزان من” و در قتل جورج فلوید و روزهای بعد.

گومز خواست کمیسیون اجازه می دهد تا پیشنهاد برای ایستادن برای رای دادن. “ما می خواهیم می گویند در آینده از امنیت عمومی در شهرستان ما است. این امر می تواند غیر مسئولانه به انکار ما شانس.”

بسیاری از کسانی که صحبت می کرد در برابر این پیشنهاد گفت: آنها می ترسید آن را بیش از حد مبهم و یا این که اعضای شورای شهر که پیش نویس آن را انجام نداده بود به اندازه کافی برای مشورت با طیف گسترده ای از رهبران جامعه.

“شورای شهر نیست ملاقات با آمریکایی آفریقایی جامعه است. منشور کمیسیون: نمی توان مورد آزار واقع شدند توسط این antics” گفت: Al گل که اضافه شده است که او می ترسید تا به حال برخی از گروه های سازمان یافته برای تسلط بر شنوایی.

اکثریت شورای شهر توصیف کرده است اصلاح منشور به عنوان یک راه برای تغییر پلیس پس از مرگ فلوید است. اما انجام این کار نیاز به همکاری در بخشی از منشور کمیسیون یک گروه تعیین شده توسط یک قاضی که بررسی این پیشنهاد می تواند نگه داشتن آن در انتخابات نوامبر.

بیش از 200 نفر را امضا کردند تا به صحبت می کنند در طول چهار جلسه. این شهر همچنین دریافت بیش از 5000 نظر نوشته شده است. این شهر نشده است منتشر شد, کسانی, گفته, آن است که هنوز بررسی و آنها را به اطمینان حاصل شود آنها نمی حاوی اطلاعات خصوصی.

در حالی که آن را هنوز رتبهدهی نشده است امکان تعیین مکان به عنوان یک کل احساس می کند در مورد متمم شنبه شنوایی ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه در این شهر و مقامات منتخب و مستقل منشور کمیسیون در حال شنیدن آنها به عنوان بحث که آیا برای پیشبرد این طرح به انتخابات ماه نوامبر برای در نظر گرفتن توسط رای دهندگان.

منشور کمیسیون صندلی بری کلگ گفت: افرادی که نمی توانید به صحبت می کنند و یکشنبه می توانید تماس با شهرستان و خواسته بود قرار داده شده در بالای لیست برای دومین جلسه عمومی که برگزار خواهد شد در جولای 21.

منشور کمیسیون باید تصمیم بگیرد که آیا به توصیه این طرح به رای گیری آن را رد و یا ارائه یک جایگزین. آن را نیز می تواند انتخاب را برای 150 روز برای بررسی آن یک جهش پولي Aug. 21 مهلت ارسال موارد برای در نظر گرفتن این سال است. بسیاری از سخنرانان خواست در برابر آن است.

اگر پیشنهاد می گذرد در انتخابات شهردار و شورای شهر خواهد تصمیم گیری در مورد خاص پلیس سطح نیروی انسانی در فرآیندهای جداگانه.

در اوایل این هفته در جریان نشست عمومی, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo ارائه اولین افکار در منشور اصلاح. رئیس گفت: “او باز است به تغییر چگونه این شهرستان در پاسخ به برخی از انواع تماس اگر وجود دارد یک راه برای انجام این کار با خیال راحت.

“وجود دارد کاملا تماس های که نیاز نیست مسلحانه مردان و زنان برای پاسخ به,” او گفت:.

در همان زمان, او هشدار داد در برابر کاهش پلیس در حالی که این شهر در تلاش برای پاسخ به یک سری از خشونت تیراندازی.

این شهرستان در حال حاضر دارای حدود 825 افسران اگر آن را مجاز برای اطلاعات بیشتر. منشور مجموعه حداقل نیروی انسانی بر اساس جمعیت است که در حال حاضر نیاز به یک نیروی در حدود 730.

“من باور نمی کنم که 730 تعداد کافی خواهد بود با همه چیز است که تعرق در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>