هدف شرکت تبدیل شده است آخرین مگا-خرده فروش به آن نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در فروشگاه خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

آغاز Aug. 1 مینیاپولیس مبتنی بر خرده فروشی شرکت نیاز مشتریان به جز کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و کودکان به پوشیدن پوشش صورت با توجه به پنج شنبه به روز رسانی به آن coronavirus پاسخ صفحه.

این حرکت در می آید یک روز پس از خارج, بزرگترین خرده فروش, معرفی, خود, ماسک مورد نیاز است. چندین فروشگاه دیگر از جمله ریچفیلد مبتنی بر بهترین خرید, همچنین, اعلام, مشتری, ماسک سیاست های این هفته است.

مشتریان در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک با توجه به محلی مقرر در بیش از 80 درصد از هدف فروشگاه های خرده فروش گفت. هدف نیز در حال حاضر مورد نیاز کارکنان خود را به پوشیدن ماسک.

هدف مانند Walmart گفت: از آن خواهد شد که کارگران در ورودی به یادآوری خریداران مورد نیاز و ارائه ماسک یکبار مصرف به کسانی که آنها را ندارد. فروشگاه ها نیز خواهد شد که علامت های اضافی و سربار صوتی یادآوری در سیاست جدید.

خرده فروشان در سراسر کشور داشته اند به اب راه رفتن را از طریق یک ملی بهداشت عمومی بحث در مورد اثربخشی و اجرای ماسک در فضاهای عمومی.

روز چهارشنبه فدراسیون ملی خرده فروشی با صدور بیانیه ای تشویق همه خرده فروشان به اتخاذ یک کشور سیاست بر چهره پوشانده اند.

“کارگران در خدمت مشتریان باید به یک تصمیم مهم که آیا آنها باید خطر قرار گرفتن در معرض عفونت و یا از دست دادن شغل خود به دلیل اقلیتی از مردم حاضر به پوشیدن ماسک به منظور کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار کروناویروس” سازمان گفت.

ویدئوها رفته ویروسی از جمله یکی که در آن یک کارمند مورد نظر بازوی شکسته شد در یک درگیری نشان مشتریان عصبانی در مواجهه با کارمندان و یا مشتریان دیگر برای پوشیدن ماسک.

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله