با تشکر از شما, Nick Cannon

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Thank You, Nick Cannon

عکس: Slavin Vasec برای هایدی کلوم (گتی ایماژ)

سرگرمی غول Viacom CBS اخراج مجری تلویزیونی, کمدین سابق آتلانتا A&T ضربی نیک کانن در سه شنبه برای ساخت نظر بسیاری از طبقه بندی به عنوان موهن نژادپرستانه و ضد یهودی در پادکست “کانن کلاس.” توپ را نشان می دهد وحشی ‘N خارج شد و در آن 15 فصل در ویاکام متعلق به ام تی وی قبل از سفید متعلق به رسانه های کنگلومرا ناگهان آن را کشیده هوا.

تبلیغات

“هنگامی که شما یک فرد است که فقدان رنگدانه فقدان ملانین آنها می دانند که آنها را نابود خواهد شد,” توپ توضیح داده شده در خود را “کانن کلاس” پادکست. “بنابراین افرادی که لازم نیست [ملانین] هستند—من’mma می گویند این دقت ها کمی کمتر…آنها اقدام از ترس. آنها اقدام از عزت نفس پایین است. آنها اقدام از کمبود. پس تنها راه آنها عمل می کنند بد است.”

تبلیغات

توپ نظرات شامل عناصر از Yakub تاریخ—مجنون نظریه است که مردم سفید ایجاد شد 6000 سال پیش توسط یک بد غار خانه دانشمند. با توجه به این نسخه جایگزین از تاریخ تایید ملت اسلاماین “مهندسی ژنتیک قبیله سفید پوست, رنگدانه” تکامل یافته را به یک “behaviorally نژاد تهاجمی از حاکمان—یعنی سفیدپوستان—که پس از آن به هر گوشه ای از جهان است.” او درون یابی این با نوشته های دکتر فرانسیس شاهی جوش را 1974 مقاله “شاهی تئوری رنگ رویارویی و نژاد پرستی” که استدلال که نژادی عدم تحمل وجود دارد چرا که از سفید پوستان’ دیرینه حسادت از مردم با ملانین است که باعث می شود افراد به آغوش سفید برتری.

در حالی که این کانن است که به عنوان احمق به عنوان نظریه های که تولید جریان اصلی علمی پذیرفته باورهایی که مردم سیاه هوشمند کمتر, بیشتر خشونت آمیز و جنسی بی قاعده, توپ را در برگشت از این فرضیه ساخته شده است بسیاری از مردم سفید از جا در رفته.

سیاه توییتر به حال یک واکنش متفاوت.

تبلیغات
تبلیغات

بودند افرادی که ریاکارانه? آیا این اثبات سیاه جامعه است ضد سامی? آیا این به این معنی ما تا به حال برای خرید بلیط به 85 جنوبی نشان می دهد برای دیدن Karlous میلر نبرد چیکو باقلا? چه اتفاقی می افتد به “سست پاهای؟” چرا نبودند سیاه مردم ناراحت توپ نژادپرستی?

در حالی که بسیاری از متهم Mariah سابق بودن نژادپرستانه و ضد یهودی توپ توضیح داد که در حالی که او ممکن است استخوان اضافی است که کمک می کند تا مردم سیاه و سفید سریع تر اجرا شود (بله که واقعی است چیزی که برخی از افراد بر این باورند)—او ندارد نژادپرستانه استخوان در بدن خود است.

تبلیغات

من اما فکر می کنم نیک کانن یک motherfucking نابغه است.

بله, Nick Cannon کلمات متعصب بودند. بله من درک می کنم که چرا مردم در حال خشم از آنچه او گفت. بله من معتقدم Viacom به حق است و آتش او را برای آوردن یک منفی ویژه در شرکت خود را. اما من وجد آمدیم که نیک کانن گفت: آنچه او گفت به دلیل…

تبلیغات

نیک کانن امریکا است.


بررسی رزومه من.

قبل از ما سوار بر این استدلال و من متهم به راحتی تغییر سمت من در این موضوع چون من دوست دارم Nick Cannon, شما خواهید دید که من قبلا در بیان چهار اعتقادات:

1. من اهمیتی نمی دهند اگر افرادی نژادپرست است.

من هرگز به نام برای شلیک هر کسی برای بودن نژادپرستانه مگر اینکه موقعیت خود و یا وضعیت مادی بر زندگی افراد دیگر (یک معلم بانکدار پلیس و دادستان و غیره.). من ارائه شده سفید مردم این فرصت را به “نفرت من با رنگ سفید داغ شور و شوق از یک هزار خورشید” به عنوان طولانی به عنوان آنها درمان من به عنوان یک برابر است.

تبلیغات

زمانی که بیل ماهر با استفاده از کلمات “خانه کاکاسیاه” در HBO من تماس بگیرید برای او به اخراج می شود. حتی اگر من فکر کردم آنچه او گفته بود نژادپرستانه من به صراحت گفت: “من دیوانه نیستم یا خشم ماهر استفاده از n-کلمه” به دلیل…

2. نژادپرستی مختلف از سفید برتری.

من باور دارم که بسیاری از افراد فکر می کنند که اگر آنها نمی آگاهانه نفرت مردم سیاه و سفیدنیستند نژادپرست است. مشخصات فنی آنها درست نژادپرستی یک نتیجه و تا زمانی که تیلور ریچاردسون اختراع یک ماشین زمان به فروش می رساند و آن را به Elon Musk, من نمی دانم که ما چگونه رفع آنچه مردم باور دارند. اما ما می توانیم تعمیر سیستم که به طور نامتناسبی آسیب مردم سیاه و سفید. همانطور که من قبلا توضیح داده شده:

اول ما باید به توافق برسند که نژاد پرستی هیچ ربطی به “باور” قصد یا دشمنی. این نتیجه از اقدامات و سیاست هایی که به ایجاد و تداوم نژاد پرستی. گراند توهم که یکی تنها می تواند نژادپرست اگر وجود دارد این است که نفرت در قلب بزرگترین اسطوره سفید برتری و یکی از بزرگترین دلایل آن هنوز هم وجود دارد…

در تئوری ممکن است آن را مفید برای از بین بردن نفرت عمدی تعصب و ضد سیاه کرد. اما آن را غیر ممکن است برای اندازه گیری احساسات معلمان, صاحبخانه, مدرسه مدیران, قضات داوران و کارفرمایان است. آنچه مهم است این است که اقدامات خود را.

تبلیغات

3. مردم سیاه و سفید می تواند نژادپرست است.

در حالی که من درک می کنم افرادی که ادعا می کنند که مردم سیاه و سفید نمی تواند نژادپرستانه به دلیل نژادپرستی نیاز به قدرت من بارها و بارها نوشته شده است (از جمله در اینجا, اینجا و اینجا) که این ایده از قدرت ذهنی است. یک افسر پلیس برخوردار آنجا قدرت را به عنوان همکار خود را سفید کردند. که آیا آنها سیاه و سفید هستند, پلیس در حال تمام موضوع را به همان مفهوم نژادپرستانه که مردم بیشتر خطرناک که منجر به نامتناسب قتل مردم سیاه و سفید. یک ناتوان سفید که سهام قفسه در انبار خانه و متنفر مردم سیاه و سفید است که یک نژادپرست حتی اگر او نمی تواند مادی بر هر سیاه و فرد روز به روز زندگی.

تبلیغات

4. هر کسی که باقی می ماند سکوت در مورد نژادپرستی نژادپرست و ترسو.

دو سال پیش در “افرادی بزدل” من توضیح داد که:

نابرابری و نژادپرستی وجود داشته باشد نه به خاطر بد اما به دلیل تاثیر پذیری اکثریت قرار داده و منافع خود را بالاتر از همه دیگران و انفعال اجازه می دهد تا نابرابری به شکوفا. همین دلیل است که من باور دارم که سکوت در حضور بی عدالتی است که به عنوان بد به عنوان بی عدالتی خود را. سفید, افرادی که آرام در مورد نژاد پرستی ممکن است دانه گیاه اما سکوت خود را توسط نور خورشید.

تبلیغات

برای سال, من سعی کردم برای پیدا کردن یک مناسب قیاس برای نشان دادن این مفاهیم. من استفاده از داستان های دوران کودکی, واقعی, تاریخچه و داستانی تشخیص پزشکی به توضیح دهید که چگونه سفید برتری کار می کند. اما آن را تا نیک کانن قدم در این ضرب المثلی زمین معدن سیاه و سفید “برتری” که من پیدا کردم استعاره کامل برای تفاوت بین سیستمیک نژاد پرستی و فرد نفرت.

بررسی امریکا را از سر گرفت.

آمریکا شده است, نژادپرستانه برای مدت زمان طولانی.

قانون اساسی Scholastic Aptitude Test (SAT) و عبارت “آنچه در مورد سیاه و سفید-درسیاه جرم است ؟ ” همه ریشه در محوطه مشابه توپ را ظالمانه ادعا می کند. وجود دارد بسیاری دیگر از جمله چارلز داروین, توماس جفرسون, آبراهام لینکلن, Rep. استیو کینگ (R-Iowa), Tucker Carlson و سوم هر مهمان در جو روگان پادکست که معتقدان مشابه ديگر ،

تبلیغات

به عنوان به زودی به عنوان توپ نظرات آمار رسانه های اجتماعی مردم به حق مماشات را نیز فرسوده “اگر یک فرد سفید گفت که” استدلال به راحتی فراموش کردن مردم سفید که در واقع گفت که. وجود دارد یک مرد نشسته در دفتر بیضی شکل کاخ سفید که شبیه اظهارات در مورد مکزیکی, مسلمانان, یهودیان و سیاه مردم در همه زمان ها. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاورهr (استفان میلر) خود دادستان کل سابق (جف جلسات) و جدیدترین مهاجرت به امنیت ملی انتخابات هیئت مدیره (Sebastian گرکا, در میان دیگران)همه بر این باورند در supremacist نسخه از Yakub نظریه.

این افراد در حال سفید supremacists.

نیک کانن عبارت بودند نژادپرست است.

بررسی نیک کانن را از سر گرفت.

نیک کانن بوده است پایین کلید hotep در حالی که برای. افرادی که به دنبال او می دانم که او را موعظه شده این ایدئولوژی در حالی که برای. اکثر مردم سیاه و سفید به طور خاص شنیدن این ضد سفید احساسات هر زمان ما بازدید یک آرایشگاه, یک گفتگو با پسر عموی ما که فقط در خارج از زندان و یا عبور از خیابان هر زمان که ما می بینیم عبری اسرائیل موعظه در گوشه ای.

تبلیغات

مردم سیاه و سفید که خواندن کتاب به جای خود تاریخی و سیاسی اطلاعات از یوتیوب دانم که این اطلاعات می آید از. قریب به اتفاق همه جا نژادپرستی مستلزم جستجو برای یک توضیح منطقی برای پاسخ به این سوال قدیمی: “چرا مردم سفید مثل این؟” هر فرد سیاه و سفید که تا کنون زندگی می کردند—از لوئیس فرخ به من سعی کردم به آن را کشف کردن. برخی مانند Ibram X. Kendiتوضیح آن با تاریخ است. دانشگاه هاروارد-روت روانشناس فرانسیس شاهی جوشکاری توضیح داد که آن را با یک نسخه از آنچه کانن گفت. و در حالی که نظریه پردازی که برتری وجود دارد به دلیل ترس و حسادت ملانین ممکن است به نظر می رسد دیوانه به عنوان فاک, شما می دانید چه چیز دیگری است crazy as fuck?

سفید برتری.

اما اگر ما به نیک کانن همان نفع شک که فراهم شده و هر روز ما می تواند به سادگی اخراج توپ اظهارات به عنوان یک قدم اشتباه چرا که گذشته از اعتقاد صادقانه که او بهتر رپ از امینم, ما نمی دانیم که چه چیزی در توپ قلب. در حالی که وجود دارد بحث شود که توپ دارای یک پلت فرم است که احتمالا می تواند الهام بخش نفرت از ون نمودار وحشی ‘N از بینندگان و کسانی که خوب بکار بردن نفوذ در آمریکا در ساختار قدرت احتمالا به نظر می رسد مانند دو دایره است.

تبلیغات

نیک کانن ندارد یک نشان و یک تفنگ. نیک کانن نیست رای دادن به سیاه, مدارس 23 میلیارد دلار کمتر از عمدتا سفید مناطق. او نمی تنبیه کردن دانش آموزان سیاه پوست در نرخ بالاترs. او نمی جمله سیاه متهمان به 20 درصد دیگر احکام. مگر اینکه شما در حال نشستن در مخاطبان در طول وحشی ‘N از‘s “خانواده” بخش یا برنامه ریزی در یک شرکت کننده در نقاب خوانندهنیک کانن احتمالا دارای تاثیر بسیار کمی در زندگی روزمره خود را.

و هیچ یک از این است که می گویند که توپ کلمات نباید محکوم شود. این که آیا شما در حال نشستن در یک آرایشگاه و یا در مجموعه ای از “توپ را در کلاس درس” شما باید به صحبت می کنند تا هر زمان که کسی حمایت های نژادپرستانه و ضد همجنس جنسیتی, transphobic یا مضر اعتقادات. که تنها راه به ضرب و شتم این احمق مزخرف. ما باید به انجام آن در هر زمان تنها.

تبلیغات

و نیز با آنچه ما باید انجام دهیم در مورد نژادپرستی نظاممند. ما نمی توانیم لغو نیک کانن و هنوز هم تماشای فوتبال شد. Viacom نمی توانید می گویند که آنها از کار اخراج نیک زیرا آنها ایستادگی در برابر تبعیض در حالی که در ادامه به هوا NFL در CBS. اگر شما در برابر نژادپرستی نظاممند شما باید برای تماس با پلیس اصلاحات. اگر شما می خواهید برای مبارزه با سفید برتری شما باید برای ایستادن در برابر همه آن را.

و نگران نباشید سفید مردم است. شما خوب خواهید بود. با وجود آنچه Terry Crews و سفید توییتر که شما باور دارید شما می خواهم می دانم که چرا هیچ خطر واقعی سیستمیک سیاه و سفید “برتری” مصرف بیش از امریکا ؟

تبلیغات

به دلیل بنبود مردم نمی خواهد اجازه دهید آن را.

مردم سیاه مبارزه کرده اند در کنار سفید پوستان برای اصلاح هر بی عدالتی در تاریخ ما است. سیاه و سفید بودند به شدت درگیر در جنبش حق رای. اما زمانی که زنان حق رای به زنان سفید اصل گفت: “خود و خانواده سیاه پوست تعویض.” مردم سیاه و سفید مبارزه در قرن 19 کارگری جنبشهای ضد جنگ جنبش دهه 1960هر نبرد برای مهاجران حقوقبه حقوق برابر حرکت به سمت راست را انتخاب کنید, کنترل اسلحه, نابرابری درآمد و نبرد جهانی برای بهداشت و درمان.

تبلیغات

و هر زمان مردم به آنچه آنها می خواستند آنها رد سیاه و افرادی که در کنار آنها ایستاده بود و گاهی اوقات منجر به مبارزه با.

به همین دلیل است که بسیاری از مردم نمی مراقبت در مورد لغو نیک کانن. این دلیل است که مردم سیاه anti-Semitic. این است که آنها در حال منافقان. حتی اگر آنها می دانند که Yakub نظریه مزخرف است, آنها همچنین می دانیم که امریکا مزخرف. آن را سخت به مراقبت در مورد نیک نژادپرستانه چوب و سنگ که سفید برتری است که شلیک گلوله در حالی که آمریکا تظاهر نیست برای دیدن تفنگ دود.

تبلیغات

اما تا دیروز این مفهوم ثابت کرده است که فوق العاده دشوار است توضیح دهد.

که برای من با تشکر از نیک کانن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>