Illustration for article titled Trump Administration Is Now Ordering Hospitals to Send COVID-19 Data to Washington and Not the CDC. We Finna Die

تصویر: درو Angerer (گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت مسلما بدترین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است که ادامه ریاست جمهوری خود را عمل کثیف بودن AF به عنوان او در حال حاضر سفارش که بیمارستان نیست خود را برای ارسال COVID-19 اطلاعات به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اما به جای ارسال آن به کاخ سفید که در آن پاره پاره کننده رسمی اسناد است که کاخ سفید بد نگاه Jared کوشنر را بی درنگ “فایل” آنها را دور.

تبلیغات

خوب آنها نیست ارسال آن به طور مستقیم به کاخ سفید; آنها خواسته شده است که برای ارسال آن به یک پایگاه داده مرکزی در واشنگتن شروع چهار شنبه, ایالات متحده آمریکا امروز گزارش.

“رئیس جمهور Coronavirus نیروی کار خواسته است برای بهبود ماه, اما آنها نمی تواند نگه دارید تا با این بیماری همه گیر” مایکل Caputo HHS دستیار وزیر امور عمومی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این مجموعه داده ها سریع تر خواهد بود. “امروز CDC هنوز هم فراهم می کند داده ها از تنها 85 درصد از بیمارستان ها; رئیس جمهور COVID پاسخ نیاز به 100 درصد به گزارش.”

تبلیغات

Caputo افزود: “CDC عامل تقسیم HHS قطعا شرکت در این کارآمد همه از دولت پاسخ. آنها را به سادگی دیگر آن را کنترل کنید.”

و این بخشی است که مرا می ترساند ، اگر CDC نیست کنترل این اطلاعات پس از آن که قرار ما بستگی دارد در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اطمینان حاصل شود که داده ها به درستی به کار گرفته شده و دقیق است ؟ این همان دولت است که نگه می دارد تلاش برای عمل مثل همه از این جعل است.

کارشناسان بهداشت عمومی موافق با من—چون من موافق با عقل سلیم و بر این باورند که این فقط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مزخرف که بیشتر سیاسی همه گیر و صدمه خط مقدم کارگران و بیماران است.

“قرار دادن اطلاعات پزشکی مجموعه خارج رهبری از کارشناسان بهداشت عمومی می تواند به شدت تضعیف کیفیت و در دسترس بودن داده ها اضافه کردن بار اضافی را به در حال حاضر غرق بیمارستان ها و اضافه کردن یک چالش جدید به آمریکا همه گیر پاسخ” دکتر توماس فایل رئیس انجمن عفونی امریکا در بیانیه ای گفت ایالات متحده امروز گزارش.

تبلیغات

نه به ذکر است که یکی از توابع هسته از سی دی است که جمع آوری و گزارش بهداشت عمومی داده است. بypassing که اصل تضعیف “ملت ما کارشناسان بهداشت عمومی.”

“به عنوان بیماری های عفونی پزشکان خط مقدم ارائه دهندگان و دانشمندان ما اصرار دولت به دنبال بهداشت عمومی تخصص در پرداختن به این بحران بهداشت عمومی,” File گفت.

تبلیغات

سابق ایالات متحده جراح عمومی دکتر دیوید Satcher به نام sidelining آژانس “بسیار ترسناک است.”

“وجود دارد این است که درگیری در حال حاضر بین CDC و کاخ سفید” Satcher گفت: در طول یک تصویری جلسه روز شنبه با ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه. “به هر حال ما رو به گذشته تضاد در منافع صرفه جویی در زندگی می کند.”

تبلیغات

من نمی خواهم به صدای غم انگیز اما چگونه است که این نه پایان جهان به عنوان ما آن را می دانم ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله