669 جدید COVID-19 موارد حفظ مینه سوتا بالاتر از رشد آستانه

Category: کیمیا | No comments

تایید در روز جمعه از دیگر 669 COVID-19 موارد نگه داشتن مینه سوتا و بالاتر از آن هدف آستانه مورد رشد و بالاتر از سطحی است که در آن نیویورک تحمیل محدودیت های مسافرتی.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش موارد اضافی در روز جمعه همراه با هفت مرگ و میر آوردن تلفات در COVID-19 pandemic به 1,533. همه از مرگ و میر گزارش روز شنبه درگیر افراد 60 ساله یا مسن تر — تأکید چگونه خطرات با افزایش سن افراد آلوده رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

در میان 24,493 مردم 39 یا جوان با موارد شناخته شده COVID-19 در مینه سوتا تنها 13 فوت کرده اند. در میان 4,549 افراد 70 ساله یا مسن تر شناخته شده موارد 1,236 فوت کرده اند — به میزان 27 درصد است. و 30 از 51 مورد شناخته شده از COVID-19 در میان مردم 100 یا منجر به مرگ و میر.

در حالی که در مورد رشد در COVID-19 تا حد زیادی شده است در بزرگسالان جوانتر و نوجوانان در مینه سوتا در طول ماه گذشته مقامات بهداشت نگران هستند که این افراد می تواند از گسترش این ویروس به دیگران بیشتر در معرض خطر با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت یا بیماری قلبی است. که الگوی ظاهر این تابستان در جنوب و کشورهای غربی.

در حال حاضر حداقل بستری سطوح همچنان در پایین ترین سطح از اواسط ماه آوریل در مینه سوتا است. دولت روز جمعه گزارش 252 مردم با COVID-19 در مینه سوتا بیمارستان به دلیل COVID-19 — از جمله 110 که نیاز به مراقبت های ویژه.

مینه سوتا را هدف آستانه است که بیش از 5 مورد جدید از COVID-19 به ازای هر 100000 نفر در هر روز بر اساس یک هفت روز به طور متوسط. دولت COVID-19 داشبورد گزارش نرخ فعلی 9 در هر 100,000 بر اساس روزانه مورد شمارش از طریق جولای 7. روزانه مورد شمارش تنها افزایش در 10 روز گذشته هر چند هل دادن نرخ واقعی بالاتر از 10.

نیویورک اضافه شده مینه سوتا روز دوشنبه به لیست خود را از 22 کشور با محدودیت های مسافرتی — با استفاده از یک آستانه متحده با داشتن بیش از 10 جدید COVID-19 مورد در هر 100000 نفر در هر روز.

Minnesotans سفر به نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی قرار است برای تکمیل فرمهای غربالگری و قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید COVID-19 علائم.

آخرین مورد شمارش نشان می دهد مینه سوتا باقی خواهد ماند که محدودیت لیست زمانی که در نیویورک به روز رسانی آن را در روز دوشنبه.

روزانه مورد رشد است که یکی از این اقدامات است که در ایالت مینه سوتا استفاده برای ارزیابی پاسخ به همه گیر و اینکه آیا بیشتر یا کمتر اجتماعی فاصله و محدودیت های کسب و کار مورد نیاز است. رژیم صهیونیستی. تیم Walz است همچنان که آیا مینه سوتا باید پیوستن به بیش از 20 متحده در نیاز مردم به پوشیدن پارچه ماسک یا پوشش صورت است که کاهش انتقال ویروس است.

دولت گزارش کرده است در مجموع 45,013 موارد COVID-19 که تایید شده اند از طریق آزمایش تشخیصی از جمله 38,568 کسانی که بهبود یافته اند به نقطه ای که آنها دیگر در نظر گرفته خطرات عفونت و یا مورد نیاز برای منزوی کردن خود است.

مقامات بهداشت برآورد کرده اند که 5 ٪ تا 10 ٪ از جمعیت در حال حاضر آلوده شده است توسط ویروس, هر چند با بسیاری از مردم رنج می برند خفیف یا بدون علامت است و نه به دنبال تست.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>