یک جانباز می خواهد برای بازگرداندن ایمان در امریکا—و محافظت از مردم سیاه و سفید در حالی که انجام آن

Category: کیمیا | No comments


Pam Keith

پم کیت
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Pam کیت برای کنگره

یکی از عناصر کلیدی از Pam کیت پیام به عنوان او اجرا می شود برای نامزدی حزب دموکرات را برای فلوریدا 18 کنگره منطقه صندلی بازگرداندن یکپارچگی موسسات آمریکایی و ساخت آن کار به صورت سیاه و سفید آمریکایی که اغلب از سمت چپ از روند عدالت است. کار وکیل توسط آموزش و نیروی دریایی کهنه کار و با تجربه به عنوان وکیل مدافع در طول استقرار کیت می بیند او ایده آل هدف در کنگره به عنوان ترمیم شکاف درون مقننه از دولت و آوردن یک تجربه امنیت ملی صدای به واشنگتن که در آن بسیاری از دیگر مقامات منتخب در این طرف به خصوص—باید استعفا وظایف خود را در حفاظت از میهن او در معرض خطر زندگی خود را برای دفاع از.

تبلیغات

او را باید یک فرصت برای متقاعد کردن فلوریدا که او کسی است که به انجام است که در اوت 18, زمانی که او طول می کشد در اولیه حریف اونس Vazquez. اگر کیت برنده او را در ایران وقت برایان ماست که رای دادند در برابر impeaching جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کیت را تایید لیست شامل سناتور الیزابت وارن و VoteVets.org.

کیت به دست آورده است که او مدرک حقوق از کالج بوستون صحبت با ریشه را ترل Jermaine استار در مورد پلیس قانون کار, محیط زیست و مسائل مربوط به امنیت ملی که او را اگر او برنده صندلی خود را.

تبلیغات

مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

ریشه: چگونه می توانم شما نظر خودتان را در این آب و هوا از آنجا که در سال 2018 ما شاهد این همه سیاه سرنگونی استقرار نامزدها. وجود این فشار بزرگ در این شورش پلیس در اطراف. بنابراین با شما چگونه شما فریم خود را در درون این جنبش وجود دارد ؟

پم کیت: من راه رفتن در پوست به عنوان یک زن سیاه و سفید, اما من هم راه رفتن در خطوط شرکت های بزرگ امریکا است. بنابراین در راه من از نوع اتصال آن نقطه. من شروع شد در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را در سال 2015. میامی تا به حال واقعا فعال BLM و برخی از که متصل شد به برادر خود هابیل و رویای مدافعان و دیگر این گروه است. و من فقط نوع bopped اطراف به گوش چون من می خواستم به دانستن آنچه در ذهن خود را? به طوری که در آن من است و من یک فرد است که پل فاصله. من حدس می زنم که این راه که من خودم فکر می کنم. من یک پس زمینه شرکت های بزرگ اما من مترقی است. من این فاصله را. من آفریقایی اما من و زندگی در سراسر جهان است. بنابراین من تا به حال که من نظامی اما من هم بسیار ضد استقرار نیروهای ما در همه جا.

ریشه: آیا شما می گویند ضد امپریالیستی در هر se? منظورم این است که زبان من اما …

تبلیغات

کیت: من بپرسید که به می گویند که من می خواهم ایالات متحده به بالا سگ در جهان تا زمانی که ما سگ بالا در راه است که بر اساس ارزش های ما است و شایسته است و نشاط است و محور در دو طرف سودمند و نه استثمار. ما باید قدرت اقتصادی و قدرت سیاسی را به وجود مردم عادی در لیبریا یا رواندا یا ویتنام بهتر است. ما توانایی انجام این کار است. و اگر ما در حال بازی در کشور خود برای اهداف ما و سپس آن را به عنوان بخشی از ماموریت ما این است که ما آن را به نفع خود به عنوان به خوبی. این راه است که من فکر می کنم در مورد آن.

ریشه: شما کردم. بنابراین زمانی که شما از شنیدن تمام این تماس برای demilitarization از پلیس و defunding از پلیس شما می آیند از این پس زمینه های نظامی, من فقط می خواهم به درخواست یکی چه واکنش خود را به آن ؟

تبلیغات

کیت: اولین چیزی که من می گویم این است که من نمی خواهم کلمه پال خواستار قطع بودجه دولت به خاطر آن است که کلمه حق را برای آنچه که آنها واقعا صحبت کردن در مورد. آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد بازسازی جامعه چه ایمنی و پلیس باید مانند نگاه. چه چیزی را قرار است انجام دهید ؟ و جایی که ما قرار دادن پول ما ؟ چرا که ما به نظر می رسد قرار دادن تمام پول به این مهاجم اشکال از پلیس و صفر پول به جامعه سازی و آموزش های شغلی و سلامت روان, مشاوره و چیزهای دیگر. پس به حدی است که جایی که آنها می خواهند برای رفتن من با آنها هستم. اما به حدی که آنها با استفاده از کلمه “پال خواستار قطع بودجه دولت” که نه فقط آنچه که کلمه به معنی. به عنوان یک کسی که در ارتش, و من می دانم که ما نظامی است که آموزش دیده برای تعامل رزمندگان.

چون قبل از درگیر شدن دشمن آن را نه فقط به زخم آنها درست است ؟ اگر ما رسیدن به نقطه که در آن ما در حال تیراندازی, ما در حال تیراندازی به کشتن. و این ذهنیت مناسب برای رزمندگان جذاب مبارزان. آن را کاملا نامناسب برای پلیس درگیر شدن شهروندان اما آنچه که ما انجام داده ایم این است که ما اجازه بسیاری از ادارات پلیس را در این نوع از تفکر نظامی و به حدی است که آنها فکر می کنم که مجاهدين که آنها برای مهار و کنترل جوان سیاه مردان و مردم از رنگ و ضعیف و عامیانه. و من هیچ مشکلی با آن.

تبلیغات

ریشه: چه چیزی شما فکر می کنم که مهم ترین اشتباهات در سیاست ملی نظر است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است و چگونه شما به عنوان یک عضو از خانه به خصوص با اکثریت همراه با سنا اگر دموکرات ها برنده اکثریت چه خواهد بود برخی از اولویت های است که شما را با شما ؟

کیت: اولویت شماره 1 به بازگرداندن قانون حق رای و بودجه کامل-بویژه کامل گسترده مبتنی بر تامین امنیت انتخابات. از آنجا که ما واقعا می تواند در رفع چیزی است که اشتباه است اگر ما محافظت نمی کند و حفظ توانایی ما برای رای مردم خوب و مردم بد است. شماره 2 ما باید دوباره که ما یک بازیکن جهانی و متحدان ما می توانید به ما اعتماد. که ممکن است من لین در نظر کنگره که بیشتر شبیه به یک وزارت امور خارجه اما ما باید با هم کار کنند و احتمالا نیاز به برخی از تخصیص بودجه و چیزهایی مانند آن. به دلیل آن است که شبکه ای از اطلاعات است که ما را نگه می دارد امن است. اگر ما فکر می کنم در مورد امنیت ملی شما در حال صحبت کردن در مورد آسیب پذیری های داخلی و خارجی. و اگر متحدان ما در حال صحبت کردن به ما دیگر وجود دارد زیادی از اطلاعات است که ما در حال گرفتن نیست. بنابراین ما نیاز به ایجاد آن است.

تبلیغات

ریشه: آنچه شما می خواهم فکر می کنم در مورد نیویورک تایمز report که کرملین پرداخت طالبان برای کشتن نیروهای ایالات متحده. کاخ سفید در جریان بود. ما می دانیم که آنها در جریان شدند. درست است ؟

کیت: آنها بودند.

ریشه: و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید, هیچ, آنها, نیست, اما, که در نهایت است اگر شما در جریان شدند, شما شکست خورده است. اگر هیچ یک از جریان شما آن را نیز شکست.

تبلیغات

کیت: راست.

ریشه: پس افکار خود را چه هستند?

کیت: چگونه او هنوز هم رئيس جمهور ؟ به عنوان یک عضو نظامی بود که در بحرین به مدت دو سال من شخصا می تواند صحبت می کنند به اضطراب است که شما زمانی که شما شروع به دریافت اینتل که شما در حال هدف قرار دادند. چرا که بسیاری از مبارزه و تعامل وجود دارد این است که آنچه ما تماس بگیرید زراعي. به طوری که باعث می شود همه به یک کمی در tenterhooks. اما زمانی که شما به معنای واقعی کلمه در کشور در افغانستان شما دیگر هیچ راهی برای دانستن که شما در حال مبارزه به خاطر ما شده است وجود دارد برای 19 سال است.

تبلیغات

بسیاری از طالبان مبارزه کرده است پراکنده. بسیاری از این بچه ها رفته بود به سرعت خود را بز و هر چیز دیگری آنها را بالا بردن خشخاش ، و بنابراین برای اکثر سربازان ما بیش از وجود دارد در حال تعامل با مردم است که آنها واقعا نمی توانم بگویم در حال رزمندگان. آنها دوستانه ؟ آنها دشمن ؟ چرا که آنها از نوع فقط تمام زندگی وجود دارد. و بنابراین روسیه پرداخت مستقیم بر روی سر خود را ایجاد مواد تشویقی برای کسانی که مردم را به هدف ما بچه ها از آن هستی که نیست ثابت در مبارزه با.

آیا من انتظار می رود روسیه به انجام این کار ؟ آنها دشمن ما. آره. آیا من انتظار ایران برای انجام این کار ؟ آره. آنها دشمن ما. آیا من انتظار طالبان به انجام این کار ؟ آره. آنها دشمن ما. آیا من انتظار می رود رئیس جمهور ایالات متحده به OK ؟ هیچ. نه در هر سطح.

تبلیغات

ریشه: امنیت ملی بسیار ضروری ترین چیزی است که آمریکایی ها باید بدانند, اما آن را به یک باشگاه های کشور نوع فرهنگ به عنوان شما می دانید وجود دارد نه بسیاری از افرادی که حتی شرکت در این گفتگو. پس چه هستند برخی از راه های سازنده است که شما بحث در مورد ضرورت این مسائل در راه است که آنها می توانند درک آن ؟

کیت: اولین چیزی که من سعی کردم به آنها بگویید که امنیت ملی است و نه فقط نظامی بیش از وجود دارد. امنیت ملی است که در مورد حفاظت از شهروندان حق در اینجا از هر گونه تهدید. تغییر آب و هوا یک تهدید است. سفید برتری یک تهدید است. قاچاق مواد مخدر یک تهدید است. مواد مخدر استفاده بیش از حد یک تهدید است. اینها همه بخشی از امنیت ملی ما گفتگو است.

تبلیغات

اگر ما نگاهی به امنیت ملی نگر پس از آن ما در حال رفتن به می خواهم به می گویند ” خوب چه چیزهایی هستند که تهدید ما مردم؟’ کروناویروس یک تهدید است. این کشتار بسیاری از آمریکایی ها اما ما همیشه بحث در مورد مدیریت coronavirus به عنوان یک مسئله امنیت ملی است و من نمی فهمم چرا. چرا که اگر هدف این است که برای جلوگیری از آمریکایی ها از کشته شدن پس مهم نیست که آیا این یک ویروس و یا آن را به مواد مخدر و یا آن را یک تروریست? شما هنوز هم مرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>