آتلانتا زن می فرستد پیام خود را یک گام در یک زمان در برتر دنباله پیاده روی

Category: کیمیا | No comments

 

کریستال گیل خوش آمدید را درهم و برهم کردن با سنگ ها و ریشه ها دشوار صعود و بی امان اشکالات خود را از طریق-افزایش تلاش در ساحل شمال. در عین حال غلبه بر نژادی و بی عدالتی نسبت به آمریکایی های سیاه و سفید مانند خودش و سایر مردم از رنگ است که او می گوید: این کار واقعی است.

آتلانتا زن است که بیش از یک سوم از راه را از طریق 310 مایل برتر دنباله پیاده روی. دور از شهری زمینه از بسیاری از شورش در پی جورج فلوید مرگ غم انگیز شمال مینه سوتا یک چشم انداز ایده آل برای او پیام های اجتماعی تغییر, او گفت:. شاید بیشتر پذیرای بیش از حد.

خوش آمدید گفت: برخی از رسانه ها در سراسر سیستم عامل های برجسته “بدترین” از اعتراضات و پاسخ به آنها را به ضرر صلح آمیز, مثبت, تظاهرات از همه شیوه ای.

“من می دانم که وجود دارد مردم ایستاده تا برای عدالت در راه های دیگر. و من مانند ” صبر کنید من می توانید انجام دهید که. این است آنچه که من انجام دهید: من پیاده روی,’ ” گفت: خوش آمدید, 39. “این یکی از راه من می تواند ایستادن برای عدالت و می دانیم که آن را معنی دار است.”

مینه سوتا در اکثر فیلم محبوب از راه دور نوین است بجا نقطه, او گفت:. فلوید درگذشت در بازداشت پلیس فقط چند ساعت دور. در جولای 4, خوش آمدید مارس آغاز شد. او با چند نفر دیگر که شنیده می خواهم در مورد پیاده روی و او را باعث شود. روز 1 شروع در 8:46 صبح در دنباله جنوبی پایانه در ویسکانسین در نزدیکی مرز کارلتون, Minn. او پیاده برای 8.46 مایل است.

دنباله را یاد آبی blazes — نشانگر است که بگویید کوهنورد آنها در راه راست هستند — نیز به خود جلب کرد در خوش آمدید. آبی است که در ارتباط با پلیس — “پسران آبی” او گفت: — اما در این زمینه آبی به مقدار یک پل نیست گوه.

“پیاده روی این آبی فروغ راه گفت:” نگاه طبیعت هنوز ما اجازه نمی دهد.’ پیاده روی این آبی فروغ یک یادآوری است که همه چیز نیست که آبی بد است” گفت: خوش آمدید در حالی که کمپینگ صبح روز سه شنبه بین قلعه خطر و انگور فرنگی می افتد.

پیدا کردن محل خود

در حالی که ایستاده برای تغییر خوش آمدید است که تا شمال برای بهبود شخصی بیش از حد.

در بهبودی از یک بیماری نادر مغزی به نام فشار خون بالا داخل جمجمه خوش آمدید اقدام از طریق یک-پیاده روی در سال 2016 of the Pacific Crest Trail. او تا به حال به رها کردن به دلایل بهداشتی پس از 600 مایل ترک او را افسرده غیر فعال و به دنبال برخی از نور است. او گام های بعدی بودند سوخت برای لحظه ای او را در.

خوش آمدید شنیده در مورد غیر انتفاعی در کالیفرنیا به نام مردم از جهانی اکثریت در خارج از منزل و طبیعت و محیط زیست (PGM یک). او می خواهم او را در بر داشت مردم — و صدای — و داده شد یک بورس تحصیلی برای شرکت در یک اجلاس که هدایت او به سوی ماجراجویی درمانی و قدرت شفا از طبیعت است.

او به تازگی فارغ التحصیل از پرسکات کالج در ایالت آریزونا با کارشناسی ارشد رشته هنر در مطالعات میان رشته ای در ماجراجویی درمان و آموزش و پرورش. به دلیل همه گیر او به پایان رسید آخرین ترم حاضر و گذشته را صرف سال در مینه سوتا با او شریک دمی Kapler در Longville, Minn. Kapler است موقت اردوگاه مدیر در YMCA اردوگاه اولسون در Longville. دو ملاقات در پرسکات. Kapler گفت: او قصد دارد تا از طریق پیاده روی دنباله در حمایت پس از خوش آمد پس از اتمام.

در دنباله (و خاموش) خوش آمدید گفت: kindnesses توسط کوهنورد و دیگران کاسته نگرانی خود را به عنوان یک فرد از رنگ در حال حرکت از طریق شمال مینه سوتا است. او مسائل مربوط به اعتماد در سراسر سفید مردم بومی او گفت: به تجربه — که فراتر از عدالت اجتماعی به محیط زیست سهام بیش از حد. او اشاره کرد که در سال 2014 بحران آب در سنگ چخماق, Mich., که در آن ساکنان را به معرض سطوح بالای سرب و آلاینده های دیگر.

“تنها وجود دارد راه های بسیاری بوده ایم شکست خورده است. بنابراین به منظور برای ما به پیدا کردن یک محل در طبیعت است که احساس امنیت و شفا ما را که خارج از طبیعت ، این دو فقط دست به دست” او گفت:.

در پست های مورد پیاده روی در یک سایت به نام سفر خوش آمد گفت غریبه نیست, شکست خورده او تا کنون. “من ملاقات بسیاری از SHT دنباله فرشتگان که به من کمک کرد در راه های مختلف: جلسه من در دنباله گرفتن من به فروشگاه و رها کردن من در دنباله همان. یک گروه نمایش در همبستگی برای اطمینان از عبور امن از طریق غیر دوستانه بخش خصوصی از دنباله.”

یکی از کسانی که غریبه بود و جین قیصر از دلوت که دعوت به انجمن خوش آمدید اردوگاه در حیاط و بررسی در در خوب بودن پایین مسیر. دو متصل برای بستنی.

زن دیگری به نام Lil شد غافل از خوش آمدید هدف برای پیاده روی اما پرسید: اگر او می تواند بپیوندید. آنها به هم چسبیده برای دو روز. Lil به او جوراب اضافی.

“مردم در واقع در مورد مراقبت از من به عنوان یک فرد و آنچه من انجام می دهند گفت:” خوش آمدید با اشاره به امداد و پذیرش است.

یک دلوت خوش آمدید

تام o’rourke خوانده بود مورد استقبال است پیاده روی. دنباله دار عبور می کند از طریق هارتلی طبیعت مرکز در Duluth, جایی که او مدیر اجرایی. او آماده برای دیدار با او و او خوش آمدید. آنها پیاده این بخش از طریق این مرکز و استقبال استفاده o’rourke در این نزدیکی است “Thoreauvian” کابین یک شبه به خارج شدن از آب و هوای طوفانی.

بیشتر از هر چیزی o’rourke گفت: او به جلو نگاه به گوش دادن به خوش آمدید. او گفت: دو باند بیش از عشق مشترک خود را از مکان وحشی و کتاب.

“جالب بود به شنیدن دیدگاه او به عنوان یک فرد از رنگ درگیر شدن در این فعالیت ها که در حال مرتب کردن بر اساس از سفید تحت سلطه فضاهای,” او اضافه شده است. عالی بود به گوش دادن به او و از او یاد بگیرند.”

O’rourke گفت: آنها نیز پیوند بیش مشابه گذشته خارج از منزل, نقش با تجارب مختلف. هر دو مشغول به کار در اردوگاه های تابستانی. “شنیدن چگونه او تجربه های کاری مختلف اردوگاه در تابستان به عنوان تنها فرد از رنگ در کل کارکنان. من فکر می کنم او در آوردن صدا به مهم conservations که در خارج از منزل اجتماع کرده اند و باید” او گفت:.

خوش آمد بر بانوی دمپایی در روز اول. با دیدن ارکیده باز تابستان شد و نمادین او نوشت: در یک به روز رسانی جولای 8:

“مثل گل مانند بانوی دمپایی, عدالت اجتماعی, حرکات گاهی اوقات نیاز به زمان برای بلوم. و مانند زیبایی از گل ها, این حرکات را می توانید در مورد عمیق و ماندگار را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>