دادگاه شنود چالش قانونی به مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اورژانس قدرت در طول COVID-19 همه گیر

Category: کیمیا | No comments

وکیل برای گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و کسب و کار کوچک صاحبان استدلال قبل از دولت قاضی گفت مینه سوتا مقننه بود “تنبل” و موفق به تنظیم مناسب و دستورالعمل های محدود فرماندار قدرت برای دست زدن به COVID-19 همه گیر و دیگر شرایط اضطراری.

لیبریا تیم Walz ساخته شده است که استفاده گسترده از آن در زمان صلح و اورژانس قدرت تحت قانون دولت به سرعت در حال پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس صدور 79 اضطراری سفارشات از مارس. اقدامات او از جمله مدرسه و کلیسا و بسته شدن کسب و کار را موجب هشت مورد در دادگاه های فدرال و ایالتی.

Walz اورژانس قدرت تبدیل شده اند به مذاکرات جاری بیش از دولت زیرساخت های استقراض پلیس اصلاحات و مسائل دیگر در طول جلسه ویژه قوه مقننه.

فرماندار گفت: “او خواهد بود مایل به کنترل 30 از دستور اجرایی به قوه مقننه است. خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج شده است یک حریف سرسخت از Walz استفاده از قدرت و گفت: در یک e-mail شنبه که جلسه به طور منظم با فرمانداری برای توسعه “مجموعه ای محدود از ابزار برای پاسخ به COVID-19” در محل اورژانس قدرت.

شهرستان رمزی قاضی دادگاه منطقه توماس Gilligan شنیده استدلال پنج شنبه در یکی از مناسب آورده شده توسط 13 ایران وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان و سنا و اعضای مختلف کسب و کارهای کوچک از جمله بوکس, باشگاه, رقص مدرسه و نوار و جلو پنجره.

مینه سوتا است که نه تنها دولت که در آن یک فرماندار اورژانس قدرت هستند که مورد سوال است. اما یک دولت در ایالات متحده آمریکا است که در زیر به برخی از فرم اضطراری و دعاوی مشابه در نظر گرفته شده در دادگاه ها در سراسر کشور است. آنها کشیده شدید منافع عمومی به ویژه از گروه های که با دیدن این همه گیر محدودیت به عنوان یک تخلف در آزادی های مدنی.

برای روز شنبه را شنوا و 495 نفر گوش به زوم تماس بگیرید برای تماشای این دادگاه بحث بازی Gilligan اشاره کرد.

Erick Kaardal وکیل برای جمهوری خواهان و کسب و کار گروه استدلال کرد که قانونگذاران دولت موفق به کلیدی عبارتند از: ارائه چندین سال پیش زمانی که آنها ایجاد قانون واگذاری اورژانس اختیار به فرماندار. قانون او استدلال باید مورد نیاز فرمانداران به استفاده از “حداقل محدود به معنی” ممکن است که محدود کردن آزادی مردم را در مواقع اضطراری.

“قوه مقننه ساخته شده است یک اشتباه و فرماندار رفته بیش از حد است. و بنابراین در حال حاضر ما در یک وضعیت که در آن فرماندار است که بازیگری مانند قانونگذاری و وضع قوانین بدون هیچ گونه محدودیت” Kaardal گفت.

وکیل کلی لیز Kramer, نمایندگی Walz گفت: این قانون ارائه و به صورت قانونی بررسی و محدودیت فرمانداران’ قدرت حتی اگر آنها محدودیت Kaardal شخصا را دوست دارند.

“این خوب است. اما این بدان معنا نیست که شما را وادار به آمدن به دادگاه و اعمال خود را در نظر متفاوت است. … فرماندار و این دادگاه توسط قانون محدود به آن است,” او گفت:.

Kaardal است که به دنبال یک حکم مسدود کردن فرماندار از صدور بیشتر دستور اجرایی در دولت فعلی از زمان صلح و اضطراری است. کرامر قاضی به اخراج این مورد.

Walz تمدید زمان صلح و اورژانس و خود را همراه با قدرت بارها و بارها از ماه مارس با آخرین فرمت پایدار از طریق اواسط ماه اوت است. هر یک از فرمت های اضطراری باعث یک جلسه ویژه قوه مقننه به مجلس یک فرصت برای وتوی فرماندار را از قدرت های ویژه.

اکثریت جمهوریخواه در سنا بارها رای به پایان Walz قدرت اما دموکراتیک-چراغ خانه را مسدود کرده است کسانی که حرکت می کند. هر دو مجلس باید توافق برای پایان دادن به زمان صلح و اضطراری است.

Kaardal گفت که نیاز به قانونگذاری به وتو اورژانس قدرت خلاف قانون اساسی است. اما کرامر مقابله که یکی از راه های Walz قدرت در حال بررسی است. نیز وجود دارد بسیاری از موارد قانونی در نظر گرفتن محل به بررسی اقدامات فرماندار و Walz سفارشات باید بررسی توسط دادستان کل کیت الیسون و دیگر قانون اساسی افسران که دولت کمیته اجرایی.

گیلیگان سوال چگونه یک فرماندار می تواند به سرعت پاسخ به شرایط اضطراری بدون نوعی از یک جانبه قدرت و گفت: به نظر می رسد مجلس در حال حاضر ساخته شده به قانون راه را برای پایان دادن به اورژانس قدرت اگر قانونگذاران می خواهید به.

“من کمی ناراحت کننده است که داور بین دو شاخه از دولت,” او گفت:. او مجموعه ای بدون تاریخ برای تصمیم گیری.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>