پروازها به مقصد آمریکا و فرانسه از امروز به عنوان هند ایجاد چهار ‘حباب’

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: موقت پروازهای بین المللی به ایالات متحده آمریکا و فرانسه آغاز خواهد شد از روز جمعه در حالی که پرواز به آلمان و بریتانیا عمل خواهد شد در مدت کوتاهی پس لازم مجوز و گواهی عدم سوء پیشینه. اتحادیه وزیر حمل و نقل هوایی عمران Hardeep سینگ پوری گفت: پرواز خواهد تحت عمل ویژه دو جانبه تنظیم – “حباب” – با این چهار کشور و برخی از مقصد بیشتر اضافه شود ممکن است در روزهای آینده.

به گفته وزیر هوایی فرانسه خواهد بود عامل 28 پروازهای بین دهلی نو و بمبئی و بنگلور و پاریس از 18 جولای تا اوت 1 در حالی که آمریکایی حامل هواپیمایی متحده خواهد بود پرواز 18 پروازهای بین هند و آمریکا از جولای 17 ژوئیه 31. از هندوستان هوایی هند خواهد بود عامل پروازها به مقصد فرانسه و آمریکا تحت این حباب های هوا’.

“آنها (ایران) در حال پرواز به یک پرواز روزانه بین دهلی نو و نیوآرک و سه بار در هفته پرواز بین دهلی نو و سان فرانسیسکو” آقای پوری اضافه شده است.

برای انگلستان وجود خواهد داشت دو پرواز در هر روز بین دهلی و لندن در حالی که یک درخواست از آلمان فرایند است. “من فکر می کنم ترتیب با لوفت هانزا است که تقریبا انجام شده است”.

او اضافه کرد که با توجه به محدودیت در پروازهای بین المللی با کشورهای مختلف `حباب’ تنها راه در حال حاضر. “ما بسیاری از خواسته های به صورت حباب های هوا, اما ما نیاز به مراقب باشید. ما باید اجازه که بسیاری تنها که ما می توانیم” آقای پوری گفت.

دولت نیز برنامه ریزی به تدریج افزایش پروازهای داخلی در حال حاضر از 45 درصد به حدود 60 درصد در ماه های آینده. “ما در حال فرض کنید که در زمان دیوالی می آید ما را 55-60 درصد از پیش COVID پروازهای داخلی عامل در هند” آقای پوری گفت. او اشاره کرد که کلاه بلیط هواپیما ممکن است بیشتر توسعه یافته برای برخی از زمان پس از 24 آگوست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>