فلوریدا مرد: خانه نامزد K. W. Miller دارای یک مشکل با Peen و من می تواند آن را اثبات کند!


Illustration for article titled Florida, Man: House Candidate K.W. Miller Has a Problem With Black Peen and I Can Prove It!

عکس: KW میلر کنگره Facebook

به طوری…

آیا ما می توانیم بحث در مورد این مرد K. W. Miller است که در حال اجرا برای یک صندلی در خانه در ایالات متحده به نمایندگی از فلوریدا 18 کنگره منطقه ؟ می تواند به بحث ما در مورد اینکه چگونه این مرد سمی خوراک توییتر رقبا که از دونالد “را به من بدهد گویا یا من مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن در شرایط بی پایه و اساس تئوری های توطئه و به طور کلی چرخش?

تبلیغات

یک صدای جیر جیر اخیر ارسال شده توسط K. W. Miller (ضمنا من هیچ ایده چه چیزی “K” و یا “W” مخفف کردم و اهمیتی به آن نگاه کنید به بالا) نشان داد که او را باور نمی کند سیاه و سفید دیک مهم است.

صبر کنید, don’t stop خواندن در انزجار از آن می شود بهتر است (و توسط “بهتر از” من “به معنای ” بسیار بدتر”).

تبلیغات

در چهارشنبه کشتن مایل به سفید میلر توییتی “سفید ترین زنان تاریخ سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به فاحشه بازی کردن با مردان است.”

افشای کامل: karen’s ایم میلر ادعای خود را در حساب توییتر هک شد.

تبلیغات

اما آن را کاملا ممکن است که Khakis-بدون-جیب میلر دروغ است. (و “ممکن است” من “به معنای “احتمال” و “احتمال” منظورم “Nah این ادی مونستر تمام شده به دنبال مادر گفت که گه!”)

مطمئن شوید که آن را ممکن است که Touré پسر عموی متوقف شده است با خانواده است و در حال حاضر چرخش سفید و کنگره نامزدها به جای آن, اما من کاملا باور دارم که Klan نجوا میلر است که در اینجا برای حرکت به صورت سیاه و سفید و قول داده است برای محافظت از سفید واژن در همه هزینه ها از رشد Mandingo-گوشت تهدید فاکتورها باعث ایجاد پلاک قفقاز جامعه از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تهاجم آغاز شد.

تبلیغات

بر خلاف ماهواره Wack-شغل Miller, من فقط نمی توان ادعای جسورانه و بدون پشتوانه آن را با شواهد به طوری که…

نمایشگاه:

تبلیغات

همان روز که بوسه-من وحشی و نژادپرست میلر گفته توییتی از تحقیر خود را برای زنان سفید لزبین سیاه peen او توییتی عکس از سه نشانه اعتراض. یکی از نشانه های برگزار شده توسط یک مرد سیاه و سفید آمده است: “دختران خود را دوست دارم در هر اینچ از ما پس چرا می تواند به شما؟” دیگری آمده است: “من تنها مکیدن سیاه و سفید [سوگند].” یکی از آخرین آمده است: “ما فقط نیاز به نگه داشتن دختران یکدیگر تا ما یک رنگ است.”

پادشاه Whataburger میلر پرسید: “آیا این در نظر گرفته شود ‘Deprecating’ توسط سفید؟” این مرد به وضوح می بیند سیاه آلت تناسلی تهاجم سفید vaginas به عنوان یک مثال از اینکه چگونه زنان سفید “نادیده انگارند خود است.”

تبلیغات

نمایشگاه B: Beyoncé است مخفیانه یک زن به نام Ann Marie Lastrassi.

در یک صدای جیر جیر که به نظر می رسد حذف شده Kilmonger-اما-سفید میلر نوشت: “Beyoncé است و حتی آفریقایی آمریکایی. او تقلید می کنی این برای قرار گرفتن در معرض. نام واقعی او است Ann Marie Lastrassi. او ایتالیایی است. این همه بخشی از سوروس عمیق در دستور کار دولت برای زندگی مهم جنبش است. BEYONCÉ شما در اطلاع!#GreatAwakening #QAnon #WWG1GWA #Trump2020.”

تبلیغات

بسیاری از مردم فکر می کردند این توییت بود واقعا عجیب و غریب—حتی از یک مرد که به نظر می رسد wypipo معادل hoteps—اما از شواهد اخیر این توییت را حس می کند.

به وضوح و پا زدن-با-یک-طرفدار میلر به سادگی نمی تواند ایستاده فکر Jay-Z سیاه و سفید دیک sullying فقیر, سفید, Ann Marie Lastrassi’ واقع در مناطق.

تبلیغات

دادستان استوار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de