زیر ویروسی مقاله بیش از 30000 برای آزادی از زندانی نمی دهند به مدرسه

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Following Viral Article, More Than 30,000 Call for Release of Black Teen Incarcerated for Not Doing Her Schoolwork

تصویر: Change.org

در اوایل این هفته ProPublica و مطبوعات آزاد دیترویت منتشر شده یک داستان در مورد یک 15 ساله دختر که تنها به لطف که در حال حاضر بازداشت شده در میشیگان نوجوانان بازداشتگاه برای نگهداری نمی کند تا با او در مدرسه بود. این مقاله که رفت ویروسی وقایع مبارزات بین فضل و مادر او, سیستم حقوقی منجر به حبس. در حال حاضر دهها هزار نفر با امضای یک طومار خواستار یک دادگاه اطفال قاضی به اخراج این مورد در برابر او.

تبلیغات

یک Change.org طومار خطاب به Oakland County قاضی دادگاه خانواده مری الن برنان و بیرمنگام مدارس عمومی هیئت آموزش و پرورش که در آن گریس با حضور در دبیرستان انباشته شده است بیش از 33 ، 000 امضا فقط در دو روز.

درخواست نت که گریس دارای یک برنامه آموزشی فردی (IEP) استفاده شده است که برای دانش آموزانی که ناتوانی در یادگیری دارند و در نتیجه نیاز به توجه تخصصی و مراقبت در کلاس درس. فضل نقض شرایط او را مشروط و زمانی که او از دست رفته برخی از آنلاین ترم. اما او مسئول پرونده این گزارش به قاضی که تلقی گریس یک “تهدید برای جامعه” قرار داده و او را در کودکان ایجاد کرد یک نوجوان بازداشتگاه در دیترویت.

تبلیغات

“آن بوده است 33 روز و او هنوز هم وجود دارد” درخواست می خواند. “لطفا امضای این طومار برای نشان دادن حمایت خود را به رایگان و فضل او را با پشتیبانی و منابع او در واقع نیاز و اخراج مورد او.”

این writeup همچنین شامل اطلاعات تماس برای قاضی برنان و اعضای BPS هیئت مدیره آموزش و پرورش.

در میان کسانی که خواستار آزادی او هستند و عمده حقوق مدنی سازمان مانند آیتالله سیستانی از میشیگان و محلی و مقامات دولتی گزارش نیوزویک.

تبلیغات

Oakland County Schools’ سرپرست واندا طبخ-رابینسون قرار دادن فشار اضافی گفته او “نگرانی عمیق و خشم” در مورد معلم مدرسه ابتدایی بالا را درمان.

“ما قویا بر این باورند که هیچ دانش آموز باید به تکمیل مدرسه آنلاین کار در طول این بی سابقه ای همه گیر” آشپزی-رابینسون تاکید کرد.

تبلیغات

“متاسفانه این مورد انعکاسی است از مجازات های خشن کودکان از رنگ چهره در سراسر میشیگان و ایالات متحده در هنگام برخورد با نظام عدالت کیفری” میشیگان کنگره اندی لوین اضافه شده. “در کشور ما سیاه و کودکان زندانی در چهار بار رای سفید کودکان است. با شروع COVID-19 گیر این غم انگیز است برای دیدن سیستم عدالت کیفری به دنبال سیاه و سفید جوانان به خانه های خود.”

مورد طنین انداز با بسیاری از آنجا که از راه فضل و چالش ها—که منحصر به فرد برای بسیاری از نوجوانان و خانواده های آنها در طول همه گیر شد جرم. در جلسه دوم که در آن فضل محکوم شد به اطفال بازداشت یک معلم برنامه ریزی شده بود به شهادت از جانب خود اما مجبور به ترک تدریس یک کلاس.

تبلیغات

آیتالله سیستانی از میشیگان مدیر اجرایی, دیو شریف نیز نامیده می شود برای گریس انتشار فوری: “هر چیزی کوتاه که علاوه بر تشدید ضربه ای که او و خانواده اش در حال حاضر.”

به نظر می رسد برخی از جنبش در گریس مورد از این گزارش منتشر شد. Oakland County اجرایی دیوید کولتر گفت: او در صحبت با قاضی برنان خصوصی و عمومی نامیده می شود برای بررسی این مورد است.

تبلیغات

“در حالی که وجود بسیاری از جزئیات است که او قادر به اشتراک گذاشتن با من و عمومی برای محافظت از [از] حریم خصوصی جزئی و خانواده خود من معتقدم که بررسی این پرونده در دادگاه و یا در طول یک استیناف فرایند مورد نیاز است” Coulter, گفت:, و اضافه کرد که اولویت خود را دولت برای محدود کردن اقامت در اطفال بازداشتگاه.

اگر هیچ چیز تغییر فضل برنامه ریزی شده است برای زندانی باقی می ماند تا تاریخ دادگاه بعدی در 8 سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>