سابق, Anoka, تئاتر, معلم, Jefferson Fietek به اتهام سوء استفاده جنسی از چهار دانش آموزان سابق

Category: کیمیا | No comments

پیشین کارگردان تئاتر در آنوکا مدرسه برای هنر شده است به اتهام سوء استفاده جنسی چهار دختر دانش آموزان است.

Jefferson Fietek, 47, در حال حاضر ساکن در Malden, Mass., که در آن پلیس تایید کرد که آنها تا به حال دریافت حکم دستگیری او. Fietek بود و نه در زندان که از پنج شنبه بعد از ظهر.

Fietek تدریس در آنوکا مدرسه از سال 2005 تا او استعفا داد و در ژوئن 2019 برای تبدیل شدن به یک دستیار استاد در کالج امرسون بوستون. سه شکایات واصل شد در برابر Fietek در حالی که او تدریس در آنوکا اما هیچ کدام منجر به اقدام انضباطی.

سوء استفاده اتهامات شروع رویه در اواخر ماه گذشته و امرسون مقامات اعلام Fietek دیگر شاغل وجود دارد بدون گفت که آیا او تا به حال استعفا و یا اخراج شد.

این Anoka County Sheriff دفتر تحقیقات تاریخ 25 ژوئن پس از دریافت دو اتهامات مختلف از سوء استفاده در برابر Fietek علاوه بر به حداقل دو نفر دیگر از قربانیان آینده رو به جلو است.

هزینه ثبت جولای 15 در Anoka County District دادگاه متهم Fietek از نظر جنسی سوء استفاده از چهار دانشجويان پسر بین سنین 14 و 16 از سال 2009 تا خروج خود را از مینه سوتا در سال گذشته است. او هفت جرم جنایی رفتار جنسی اتهامات در تمام چهار درجه اول یک درجه دوم و دو سوم درجه است.

با توجه به اتهامات سوء استفاده رخ داده در مدرسه (که قبلا فرد مور میانه مدرسه) Fietek سابق خانه در راگون رپیدز و مکان های دیگر از جمله پارک ها و تئاتر اردوگاه در Crow Wing County که متهم تاسیس.

Fietek است شارژ همراه اول-درجه تجاوز جنسی علیه سه نفر از قربانیان و درگیر شدن در رابطه جنسی دهانی با دیگران است. او گفته به تماشای فیلم مستهجن با برخی از آنها و درگیر در فعالیت جنسی در حالی که هشدار آنها را به هر کسی بگویم.

در برخی موارد Fietek آورده و دانش آموزان به, Anoka, مدرسه تئاتر پس از ساعت, که در آن, سوء استفاده, به گفته مقام ها در اتاق پانسمان و اتاق زیر شیروانی مورد استفاده برای فروشگاه لباس. برخی از پدر و مادر اجازه Fietek را به فرزندان خود در روز سفرهای خارج از مدرسه به سینما یا بازار آمریکا است.

پس از Fietek نقل مکان کرد به ماساچوست از یک قربانی گفت که او خریداری یک بلیط هواپیما برای قربانی به دیدار او با توجه به اتهامات عنوان شده علیه. قربانی گفت: او ارائه عکس های برهنه خود را در Fietek درخواست 20 تا 30 بار تا زمانی که او متوجه “آن نوع از عجیب و غریب برای یک مرد رشد کرده است به درخواست 15 ساله را درآورد.”

یک قربانی که گفته می شود مورد آزار قرار گرفته و به مدت سه سال توسط Fietek با توجه به اتهامات آغاز زمانی که او 15. قربانی محققان گفت: “در زمان … من خاص بود به او, شما می دانید, و بنابراین من می خواستم برای انجام هر آنچه در آن بود که من می توانستم به او را خوشحال.”

Fietek متهم است که برای اولین بار با تماس با یکی از دانش آموزان از طریق آنلاین dating app Grindr در حالی که دانش آموزان دیگر شد و بازیگران در تئاتر محصولات.

مینه سوتا Stonewall DFL حزبی به تازگی لغو جایزه ارائه شده به Fietek در سال 2011 پس از یادگیری در مورد اتهامات. این انجمن تایید Fietek در از دست دادن خود را در مبارزات انتخاباتی برای مینه سوتا در سال 2014.

“ما به تازگی آموخته ام از داستان از دانش آموزان که دستکاری شده اند مرتب و تجاوز جنسی توسط Fietek,” حزبی مقامات گفت: در Facebook post. “ما عذر خواهی برای نقش ما در دادن Fietek یک پلت فرم و تقویت شهرت خود را بیش از چندین سال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>