همونگ سومالی و لاتین مراکز در شهرهای دوقلو ویران اثرات اقتصادی همه گیر

Category: کیمیا | No comments

ژو لر همواره با اتکا بر پا ترافیک به کسب و کار خود را به تعمیر الکترونیک فروشگاه در همونگ ایجاد کرد.

در عین حال که آهسته هنگامی که در نزدیکی فروشندگان مواد غذایی بسته در طول دولت-دستور shutdown. حتی پس از کسب و کار در این روستا شروع به بازگشایی, Lor دیدم لباس فروشگاه در سراسر از او مبارزه است. این همونگ بین المللی آزادی جشنواره لغو شد در میان COVID-19 ترس و استادانه لباس برای مناسبت رفت unsold.

صاحب نوشته شده “برای فروش” ورود به سیستم. Lor تعجب اگر او می خواهم که به دنبال کت و شلوار.

“من فکر می کنم اگر بقیه سال می گذرد بنابراین من ممکن است مجبور به فروش بیش از حد به دلیل آن را بسیار بسیار سخت” گفت: Lor. ویروس غیر قابل پیش بینی است وی افزود “من نمی باید به منابع آب و هر چیز عمده است. بدترین خاموش است بیش از, اما مردم در حال آمدن است.”

مغازه داران در شهرهای دوقلو’ همونگ سومالی و لاتین مراکز در تلاش هستند تا دوباره بجای اول برگشتن پس از همه گیر از بین برود چند ماه از فروش. برخی از آنها کاهش ساعت مذاکره اجاره deferrals و درخواست کمک دولت. حتی به عنوان مشتریان در حال بازگشت بیشتر بزرگان که هنگامی آباد مراکز برای ارائه خدمات در زبان مادری خود هستند و ماندن در خانه و یا صرف زمان کمتر. برای محافظت از سلامت خود را.

و خرده فروشان در حال تلاش برای مقابله با از دست دادن برخی از شلوغ ترین روزهای سال پس از نه فقط لغو همونگ جشنواره که معمولا جذب خریداران از سراسر غرب میانه بلکه عبور از عید فطر در زمان خاموش شدن. مسلمان تعطیلات به طور معمول به تساوی جمعیت عظیمی به سومالی مراکز خرید لباس و هدیه و زنان پرداخت به هنرمندان حنا درخواست تزئینی رنگ در توضیح الگوهای خود دست و پا..

وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی (عمل) است که مرتب سازی بر از طریق برنامه های کاربردی برای $2.5 میلیون دلار کمک مالی برای اپراتورهای فرهنگی مراکز بسیاری از, که می تواند به سمت آمرزنده اجاره برای مستاجران که بدون دریافت درآمد در طول سال آنها مجبور شدند به نزدیک تحت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را خاموش کردن سفارش.

Walz دگرمن. Gov. پگی فلاناگان و رهبران دولت اخیرا برای بازدید از روستا بازار یک سومالی بازار در مینیاپولیس به برجسته برای حمایت از مراکز فرهنگی. آنها خطاب به خبرنگاران در نزدیکی یک فروشگاه که فروش قهوه و sambusas یا سرخ شده و شیرینی که در آن احمد Abdirahman اظهار تاسف از پشت پیشخوان که آن را “راه بیش از حد آهسته” و بسیاری از مشتریان تنها در تعطیلات آخر هفته.

روستا بازار و سایر مراکز فرهنگی “نمادین به عنوان مراکز اجتماعی برای ما” گفت: دولت تشکر. Hodan حسن DFL-مینیاپولیس. “این جایی است که من فروشگاه, این جایی است که من خرید مواد غذایی این است که همسایه ها و بستگان من آویزان است. بنابراین برای من این است که نه فقط در بازار این است که یک … فضایی که متعلق به جامعه است.”

بازار اپراتورهای صدمه دیده توسط COVID-19 می توانید درخواست کنید تا 250.000 دلار در کمک های مالی از دولت و Basim صبری گفت: او است که به دنبال حداکثر برای خواص کرمل بازار و پلازا مکزیک — جنوب مینیاپولیس بازار است که میزبان صدها پناهنده و مهاجر متعلق به فروشگاه در خدمت سومالی و مکزیک جوامع آمریکایی بود.

صبری گفت: او در حال حاضر چشم پوشی که بسیار در اجاره به تنهایی برای مستاجران در پلازا مکزیک یک مرکز که با آن مواجه 3 میلیون دلار خسارت از غارت و خرابکاری در طول شورش و تنها بخشی از بازگشایی شد. این شرکت هنوز در تلاش برای جایگزین شکسته پنجره ها و درها. چند مستاجر نمی خواهید به بازگشت. در ضمن او گفت: دریاچه — خیابان که در آن میدان مکزیک نشسته است و شاهد ترافیک کمتر از حد معمول.

کرمل بازار بازگشایی شد و صبری گفت که او کار می کند برای کمک به مستاجران اقامت با برخی از ساخت کمی و یا بدون پرداخت برای خاموش کردن ماه.

“مردم در حال خرید و در تلاش برای خرید اما … تا کنون آن را به عقب به راه آن بود” گفت: صبری که می خواهد دولت را به چشم پوشیدن از مالیات بر املاک در این سال برای صاحبان املاک و مستغلات در محله.

بعد از ظهر روز شنبه مردم jostled از طریق کرمل بازار. اما برخی از مغازه داران گفت: پیچیده بود به عنوان مشغول به عنوان آن را یک بار بود و این مشتریان هستند احتمال بیشتری برای رفتن به رستوران ها و مغازه سلمانی از فروشگاه لباس.

سابرینا سیف استفاده می شود برای لباس عروس برای چهار تا پنج مراسم ازدواج یک هفته در بوتیک, سابرینا لباس عروس را که در آن لباس های استادانه درست شده از هند و دبی اندود دیوار.

“این جریان بدون توقف کسب و کار” گفت: سیف که دریافت یک مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) وام. “هنگامی که Covid آغاز شده در ماه مارس, همه چیز تعطیل و هیچ مراسم عروسی. ما تا به حال صفر درآمد در آینده از این فروشگاه و آن را واقعا سخت بود.”

این روزها سیف مشتریان در حال به تعویق انداختن مراسم ازدواج و یا داشتن کوچکتر مراسم. او مورد استفاده برای فروش سومالی عروس تا سه لباس برای مراحل مختلف این جشن در حال حاضر برخی فقط قصد پوشیدن یک در کمتر رویداد استادانه درست شده. اعضای خانواده کمتر قادر به سفر برای مراسم عروسی و به خصوص بزرگان. و او مواجه تاخیر حمل و نقل پوشاک به مشتریان بین المللی.

در حال حاضر او نمی باید مشتریان سعی کنید در لباس و باعث می شود مشتریان خارج صبر کنید برای مشاهده اجتماعی فاصله. برخی نمی خواهید به صبر کردن و راه رفتن. خانواده او دارای فروشگاه های دیگر پایین است که حنا و از دست رفته در کسب و کار در طول عید در مه.

“به نظر می رسد مشغول به شما” صاحب کسب و کار عدن ابراهیم گفت: از روز شنبه ، “اما از آن استفاده می شود راه بیشتر شلوغ است.”

ابراهیم کاهش داده ساعت در خود ذخیره امی Electronics, Inc. مردم استفاده می شود برای آمدن به کرمل بازار از Faribault, Wilmar و روچستر, او گفت:, و در حال حاضر “هر کس می خواهد به در خانه خود را. … زمانی که آنها نشان می دهد تا آنها دیر می آیند و زود ترک.”

او امیدوار بود برای کمک به از Hennepin County کسب و کار کوچک صندوق امداد اما برنامه رد درخواست او را چرا که او نمی باید حداقل یک کارمند دیگر — ابراهیم به جای آن تا به حال چند نفر از کارگران که دریافت پرداخت به عنوان پیمانکاران مستقل.

در همونگ روستا در St. Paul, کسب و کار پایین است 30 درصد در Phalen خانواده داروخانه. مالک چنگ Seng پایین گذاشته پاره وقت صندوقدار و کوچک پشت داروخانه ساعت. گاهی اوقات یک ساعت می گذرد و بدون هر کسی در آینده.

“این یک مبارزه است.”

لوو گفت: افتتاح داروخانه در اینجا نزدیک به یک دهه پیش, چرا که او را دیدم یک نیاز برای خدمات بهتر برای جامعه همونگ. در سایر داروخانه ها مشغول به کار در, Lo دیدم “بیماران که قادر به خواندن و یا نوشتن در زبان انگلیسی آنها واقعا نمی تواند این زبان صحبت می کنند و هنگامی که آنها یک سوال و آنها در حال تلاش برای تماس از طریق آنها نمی تواند حرکت گوشی به سیستم حتی سوال خود را بپرسید.”

الکترونیک تعمیر صاحب مغازه لر نیز ساخته شده است کسب و کار در خدمت همونگ-صحبت کردن مشتریان.

“با زبانی که یک نقطه اعتماد برای ما در جامعه” گفت: Lor. “آنها می دانند که ما در اینجا به صورت محلی آنها می دانند که ما در اینجا بوده ام و دهان به دهان گسترش می یابد.”

Lor واردات و سفارشی PC ماند باز کردن به عنوان یک کسب و کار ضروری در طول خاموش کردن اما تا به حال کمتر مشتریان به عنوان جمعیت مشکلاتی روبرو در همونگ ایجاد کرد به طور کلی در طول این ماه است. Lor دیدم لباس دگرگونی فروشگاه پایین سالن به نوبه خود به یک ماسک-دوخت کسب و کار. دیگر زنده نمی مانند کارت های اعتباری تلفن فروشگاه درب بعدی را به او. Lor نگران در مورد چگونه به آن را شناخت که “من باید به خوراک خودم بیش از حد وجود دارد اجاره اینجا و آنجا را اجاره در خانه.”

او انتخاب شده برای, St. Paul پل صندوق می دهد که کمک به کسب و کار و خانواده تحت تاثیر COVID-19 و در حال انتظار برای شنیدن از عمل که آیا او انتخاب شده بود در یک قرعه کشی برای دریافت کمک مالی از $62 میلیون کسب و کار کوچک برنامه تسکین. آژانس گفت که تا کنون دریافت کرده است 15 “به طور بالقوه واجد شرایط” برنامه های کاربردی برای این برنامه از مغازه ها در مراکز فرهنگی.

در ضمن Lor امید بیشتر مردم را به راه خود را از طریق بخش همونگ ایجاد کرد.

“من نیاز به ترافیک پا” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>