Ava DuVernay

Ava DuVernay
عکس: آدم Burrell

Ava DuVernay و حمایت از هنر جمعی آرایه است پروژه دیگری در کار می کند—و این بار آنها در حال غواصی به تلویزیون واقعیت. یا از او یک مستندساز شاید “docu-سریال” متناسب بهتر است در اینجا.

تبلیغات

NBC دستور داده است تا 10 ساعت-قسمت آینده unscripted اجتماعی خانواده تجربه سری به نام صفحه اصلی صفحه اصلی شیرینخواهد شد که تولید شده توسط Warner Horizon Unscripted تلویزیون و آرایه Filmworks. این خواهد بود DuVernay اولین ساعات پر بیننده unscripted پروژه.

حرکت شبیه چمچه زنی از NBC جهانی آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه:

هر قسمت از صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین شیپور خاموشی دو خانواده است که زندگی بسیار متفاوت برای تجربه زندگی در حال تغییر از طریق این غوطه وری کامل فرهنگی ، نشان می دهد تواریخ شدید کنجکاوی و حس ماجراجویی در آن طول می کشد به یک مایل راه رفتن در فرد دیگری کفش با به چالش کشیدن نژادی, مذهبی, اقتصادی و جغرافیایی و جنسیتی و هویت مفروضات به عنوان شرکت کنندگان ارز خانه برای یک هفته و تجربه زندگی کسی بر خلاف آنها در صمیمی و پویا راه.

تبلیغات

پس در واقع آن را به من دادن همسر تجاری یا معاوضه vibes تنها آن را به طور خاص لمس در مسائل اجتماعی. پس ما همیشه این بحث در مورد مردم چک کردن اعضای خانواده خود را در رابطه با نژادپرستی و تبعیض جنسی, همجنسگرا ستیزی و دیگر اشکال تعصب این سری است که به خصوص به موقع. و پس از آن وجود دارد واضح است: ما در حال زندگی در یک دولت به رهبری گویا پاپایا پودینگ جمهور.

“ایده برای خانه خانه شیرین خانه آمد به من در طول این عجیب و غریب و بار مهم همه ما در حال تجربه. قضیه این است که ما دورتر از همیشه و در عین حال محدود به آنچه ما مشترک است–نگرانی با سلامت و ایمنی و عدالت و جامعه است. این مفاهیم آشکار در هر یک از ما در راه های مختلف اما هیچ جا بیشتر قابل توجه نسبت به حفظ حریم خصوصی از خانه خود ما. من هیجان زده هستم که ان بی سی و وارنر افق در آغوش چالش از این لحظه به جشن ویژگی ما تفاوت که ما کشف بسیاری از چیزهای زیبا است که ما در مشترک” DuVernay در بیانیه ای گفت.

“ما مفتخر به همکاری با آوا برای اولین بار به ارمغان بیاورد ‘صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین’ به زندگی در NBC” مردیت Ahr رئیس جمهور و جایگزین, واقعیت, گروه, NBC, سرگرمی, در بیانیه ای گفت. “رهبری آوا قدرتمند و امیدوار چشم انداز خلاق این داستان را نشان می دهد واقعی لحظات تغییر است که ما امیدواریم جرقه مکالمات فکری و تشویق و محبت و همدلی و درک.”

NBC Universal است که با داشتن یک هفته به عنوان شرکت به تازگی راه اندازی جریان آن پلت فرم طاووس.

تبلیغات

“آوا است که فوق العاده با استعداد و متفکر قصه گو” مایک Darnell, رئيس جمهور از برادران وارنر Unscripted & جایگزین تلویزیون گفت. “این زندگی در حال تغییر سفر وعده داده می شود یک تجربه غنی تأمین خانواده یک فرصت برای دیدن زندگی از طریق یک لنز جدید.”

تبلیغات

ما نمی دانیم برتر تاریخ رتبهدهی نشده است, اما ما به شما نگه داشتن چشم را برای تریلر!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله