دهلی نو: در بحبوحه گزارش های رسانه ها ادعا کرده است که یک دیپلمات ارشد ارسال شده در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) کنسولگری در کرالا سرمایه Thiruvanathapuram—چه کسی بود که مظنون به اتهام دخالت در پر شور طلا-راکت قاچاق کشف—تا به حال سمت چپ هند در دهلی نو در روز پنج شنبه گفت که “در تماس با امارات متحده عربی” در تحقیقات در این زمینه است.

شده اند وجود دارد گزارش های رسانه ای اخیر تعداد زیادی از تماس های تلفنی بین گفته یکی از اصلی ترین متهم در پرونده و نگران ارشد امارات متحده عربی دیپلمات. با توجه به برخی از گزارش های رسانه های ارشد امارات متحده عربی دیپلمات—بهره گیری از مصونیت دیپلماتیک—که بر اساس در تریواندروم در حال حاضر به خانه بازگشت به دبی. این موضوع نیز دیده می شود به عنوان حساس پس از هند برخوردار عالی روابط دیپلماتیک با امارات متحده عربی.

آن را ممکن است به یاد می آورد که هند در هفته گذشته گفت: آن مقامات گمرکی بودند کشف و ضبط یک محموله ارسال شده از خارج از کشور با نام رسمی مشغول به کار در کنسولگری امارات در تریواندروم” است و وزارت امور خارجی (ع) آگاه بود, امارات متحده عربی از این موضوع است که “تحت بررسی بیشتر”.

MEA هفته گذشته گفت: “مقامات گمرکی پس از تاسیس پروتکل و روش کشف و ضبط یک محموله ارسال شده از خارج از کشور با نام رسمی کاری در سرکنسولگری, امارات متحده عربی, در تریواندروم. وزارت امور خارجی نگه داشته بود سفارت امارات متحده عربی مطلع در مورد این موضوع. امارات متحده عربی ماموریت یافته همه همکاری به مقامات گمرکی در بررسی گفت: محموله. این موضوع تحت بررسی بیشتر.”

امارات متحده عربی نیز در هفته گذشته ادعا کرد نه کنسولگری خود را در کرالا و نه هر یک از کارکنان دیپلماتیک درگیر شدند در راکت قاچاق طلا کشف شده در دولت تصریح می کند که سابق اخراج کارمند کنسولگری خود را در Thiruvanthapuram مسئول این و استثمار بود دانش خود را در “ماموریت کانال” به افراط در فعالیت های جنایی.

امارات متحده عربی سفارت در دهلی نو شده بود به نقل از گزارش هفته گذشته گفت: “سفارت امارات متحده عربی در هند کاملا محکوم اقدام به سوء استفاده از کانال های دیپلماتیک توسط یک فرد درگیر در قاچاق فعالیت است. سفارت بصورتی پایدار و محکم رد چنین اعمال و uniequivocally تأکید می کند که ماموریت و کارکنان دیپلماتیک خود را تا به حال هیچ نقشی در این موضوع است.”

امارات متحده عربی نیز شده بود به نقل از بیان “اولیه سوالات انجام شده توسط این ماموریت نشان داد که سابق محلی استخدام کارمند کنسولگری امارات متحده عربی در تریواندروم مسئول این عمل می کنند. کارمند در سوال اخراج شد برای سوء طولانی قبل از این حادثه است. در این زمان به نظر می رسد که این فرد به بهره برداری دانش خود را از این ماموریت را به کانال های درگیر در فعالیت های جنایی.”

خلیج ملت بود افزود: “امارات متحده عربی به نظر می رسد به جلو به طور کامل همکاری با مقامات گمرکی به طور کامل به بررسی این موضوع و دقیق خواستار اقدام قانونی علیه کسانی که درگیر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de